دوشنبه 27 خرداد 1398 - 14:11:28

آموزش کار بامواد تخصصی غرب تهران

مدرس رنگ و مش حرفه ای درغرب تهران

 آموزش رنگ مو حرفه ای چیتگر

31170_1559101151_5cee3e2796e97.jpg


از آنجا که زیبایی مو که البته به رنگ بندی و حالت آن و یا کوتاهی و بلندی آن وابسته است تاثیر بسزایی در جذابیت افراد دارد و کوچکترین اشتباهی در اجرای آن و یا استفاده از مواد نامرغوب میتواند پبامد های تلخی به همراه داشته باشد میبایست از تکنسین های با تجربه و با مهارت و همچنین مواد مرغوب و معتبر بهره گرفت.

تنوع برند ها در رنگ مو و دکلره آنقدر وسیع میباشد که گاهی متخصصان این رشته  نیز ، برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین رنگ مو دچار اختلاف نظر میگردند. تجربه ، در انتخاب رنگ موی مناسب برای هر مشتری ، تاثیر بسزایی دارد.

ترکیبات مواد رنگ مو در بعضی برند ها با جنس موهای مردم ایران ،سازگاری بیشتر داشته و نتیجه بهتری را در پی خواهند داشت واین مهم ، بدست نمی آید مگر در سایه تجربه ، تلاش و کوشش فراوان طی سالیان متمادی.

 

 

انواع رنگ موها

رنگ موهای دسته سرد شامل: رنگ های با بیس آبی، بنفش، سبز هستند که معمولا آن ها را با اصطلاحاتی مانند خنک، یخی، پلاتینیوم و خاکستری به کار می برند.
 

رنگ های دسته گرم شامل رنگ های با بیس قرمز، نارنجی، زرد هستند که با نام های دارچینی، قهوه ای مایل به قرمز، افتابی، مسی، طلایی و گاهی گرم شناخته می شوند.
 

از لحاظ گرمی و سردی موها را می توان به سه دسته قرمز، قهوه ای و بلوند نیز تقسیم بندی کرد.


این نکته لازم به ذکر است که رنگ موهای بلوند و قهوه ای هم بیس سرد و هم بیس گرم دارند ولی رنگ موهای با بیس قرمز معمولا بیس گرم داشته و به ندرت دیده می شود که بیس سرد داشته باشند.


از پایه  5 تا پایه 10 را می توان در دسته موی بلوند قرار داد. البته در برخی از این پایه ها، بیس بلوند قرمز است. بلوند تنوع رنگی بالایی دارد و بلوند پلایتینیومی، خاکستری و یا بلوندهای گرم تری مانند طلایی و عسلی از جمله این رنگ ها هستند.


رنگ قهوه ای پایه 1 تا  پایه 6 بوده و بیس آن گرم است. البته رنگ موهای خاکستری قهوه ای و یا مشکی با رگه هایی از آبی می تواند بیس سرد داشته باشد.رنگ موی قرمز معمولا در سرتاسر چرخه رنگ مو دیده می شود ولی درجه تیرگی و روشنی آن متفاوت است

 

 

مباحث آموزش رنگ مو

 

آیتم های آموزشی کاملا تخصصی کار با مواد در دوره ای پیشرفته


▶️آموزش تخصصی امبره و سامبره
▶️بالیاژ
▶️پوش لایت
▶️استروبینگ لایت
▶️مش میکس به روش فویل
▶️پارت لایت
▶️ ترکیب رنگها
▶️کاتولوگ خوانی شناخت اعدادقبل و بعد از ممیز
▶️تکنیکها و نکات مهم در دکلره
▶️دکوپاژ
▶️روش صحیح مردانساژ و کاربرد آن
▶️روش صحیح بستر سازی
▶️روش صحیح شامپو شیمیایی
▶️روش صحیح روشن کردن موی سفید بدون دکلره
▶️حجم دهی و وزن دهی به موی نازک
▶️انواع روشهای تثبیت رنساژ ها
▶️شاینینگ رنگها متالیکه کردن مو
▶️پیگمنت تراپی و اکسیژن تراپی

 

 

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه چیتگر

آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز با بهره گیری از بهترین اساتید و با استفاده از متد های پیشرفته روز و بین المللی و ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور و دیپلم کار دانش آرایشگری زنانه (آموزش تخصصی آرایشگری عروس) میتواند شما را آماده ورود به دنیای کسب و کار(خوب و پردرآمد) در زمینه آرایش و میکاپ نماید.

یکی از مزیبت های  این آموزشگاه آرایشگری فوق تخصصی،  پرداختن به دوره های عملی و کاربردی و تاکید بر روشهای زود بازده میباشد.

از دوره های آموزشی طولانی و کلاس های تئوری خبری نیست و شما در کنار گذراندن آموزش های تئوری بلافاصله با مدل های واقعی آموزش را آغاز خواهید نمود.

شنیون و گریم  تخصصی عروس کاملا حرفه ای  با تکنیکهای جدید، کانتورینگ صورت، کاموفلاژ، میکاپ ضد آب و گریم استخری، سایه چشم بصورت تخصصی، توسط میکاپ آرتیست حرفه ای

 

آدرس آکادمی صورتگر ناز 

تهران - چیتگر- بلوار کوهک- واحد اداری A- طبقه ی 11- واحد 1

 

 

تلفن آموزشگاه آرایشگری صورتگرناز

09120289041 -09125671882 - 02146051240

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: