چهارشنبه 02 مرداد 1398 - 13:14:37

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن هاشور تلفیقی

بهترین مرکز میکروبلید ابرو در غرب تهران

 
49669_1563782481_5d35ac9958cfd.jpg

 

 

هاشور چیست؟

هاشور یا تاتو موقت، روشی است که جهت رفع کم پشتی یا کچلی موی ابرو به کار می رود. در این تکنیک از شبیه سازی مو استفاده می شود، آرایشگر به وسیله دستگاهی که انتهای آن دارای سوزنی نازک میباشد، مناطقی که عاری از مو بوده را به صورت نقطه ای پرکند.
این روش در ایران بسیار طرفدار دارد، روش انجام کار بدین شکل می باشد:
پس از مشورت با یک متخصص هاشور ابرو و انتخاب مدل ابرو،ابتدا به وسیله مداد، خطوط نازکی را روی ابرو می کشند، این کار همان نقش استنسیل را ایفا میکند، زمان انجام این کار بین 20 تا 30 دقیقه بوده و در قدم بعد،آرایشگر کرمی بی حس کننده به منظور کاهش درد روی ابرو می مالد.
با گذشت 15 دقیقه از این اقدام با ابزاری قلمی شکل که دارای 15 سوزن ریز در انتهای خود می باشد، کار را شروع می کند، از رنگ های گیاهی و شیمیایی برای هاشور زدن ابروها استفاده می کنند، افراد در پایان کار جهت رفع التهاب به وجود آمده از پماد ویتامین آ د باید به مدت دو هفته مصرف کنند. برای مراقبت از آن در ابتدا باید از آفتاب، سونا و حمام بخار دوری کرد و بعد از سه ماه مجددا آن را ترمیم کنیم.

 

سالن زیبایی لیان بهترین سالن زیبایی در غرب تهران 

 جدیدترین و بروزترین خدمات میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ فیبروز ابرو، فیکانتور چشم، شیدینگ چشم و ابرو در مرکز میکروپیگمنتیشن لیان با مدیریت خانم شادبخش  در غرب تهران ارائه میشود.

 

سالن آرایشی و آموزشی لیان، فعالیت های گسترده تری را در کارنامه کاری خود دارد. از جمله دیگر لاین های این مجموعه می توان به طراحی بدن با حنا، تاتو بدن و آرایش دائم به سبک های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ رنگ و مش ، کاشت ناخن و ....نیز اشاره کرد. 
 


آدرس سالن زیبایی لیان


جهت مراجعه به سالن لیان و بهره مندی از خدمات ایشان می توانید به آدرس ذیل مراجعه کنید:

تهران – صادقیه – بلوار فردوس شرق – روبروی خیابان حسن آباد – ساختمان طاها – پلاک 388 – طبقه پنجم – واحد 23

@liyan_beauty_salon


تلفن سالن زیبایی لیان

02144963955

02144963958

09195946535

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: