شنبه 18 خرداد 1398 - 12:40:04

رنگ و مش و احیا شمال تهران

رنگ و مش حرفه ای الهیه

مدل رنگ و مش 2019

مرکز تخصصی رنگ ومش در الهیه

 

 

روشن کردن مو با دکوکرم


روشن کردن مو با دکو کرم

به دکو کرم دکلره ضعیف نیز گفته میشود به دلیل آن که قدرت و نفوذ دکلره سنتی را ندارد همچنین به دلیل چرب و نرم بودن کرم دکلره باعث میشود موها بعد از دکلره خشک و آسیب دیده نشوند زیرا مملو از روغن های مغذی است که علاوه بر روشن کردن موها به تقویت و حفظ رطوبت و شادابی مو منجر می شود. برای اینکه موهای خود را به پایه های روشن برسانید و در عین حال موهای سالم و شادابی داشته باشید باید روش صحیح استفاده ازدکوکرم را بدانید. دکوکرم را با چه شماره اکسیدانی ترکیب کنیم؟ انتخاب شماره اکسیدان به پایه مو مورد نظر شما و اینکه در کدام قسمت سر می خواهید عمل دکلره را انجام دهید بر می گردد.

روشن کردن ریشه مو با دکو کردم
پیشنهاد می شود برای روشن کردن ریشه مو و موهای تازه روییده شده از نسبت یک به یک یا یک به یک و نیم با کرم اکسیدان 6% استفاده نمایید.

روشن کردن ساقه مو با دکوکرم
برای روشن کردن ساقه موها از اکسیدان 9% یا 12% به نسبت یک به یک استفاده می کنیم.

زمان ماندن یا مکث مخلوط دکوکرم روی مو چقدر است؟

مدت زمان ماندن مخلوط دکوکرم بر روی موها به جنس مو فرد و درجه روشن کنندگی بستگی دارد.و بهتر است در فواصل زمانی کوتاه در حین عمل دکلره مقاومت موها را تست کنیم.

نکات مهم در استفاده از دکو کرم
قبل از استفاده حداقل 48 ساعت حمام نکرده باشید تا منابع طبیعی از چربی پوست سر تان را از دست ندهید
بهتر است ساقه و ریشه مو  در دو مرحله مجزا به مخلوط دکو کرم آغشته شوند زیرا به دلیل گرمای کف سر معمول ریشه موها زودتر رنگ باز می کنند و به پایه مورد نظر ما می رسند پس بهتر است ابتدا ساقه ها رو تا دوسانت مونده به ریشه به مخلوط آغشته کنیماز زمانی که اکسیدان را با دکو کرم یا پودر دکلره مخلوط می کنید تنها تا 30 دقیقه این مواد با هم واکنش شیمیایی دارند. اگر موهای بلندی دارید بهتر است در دو مرحله مجزا مخلوط روشن کننده خود را آماده کنید

 

آرایشگاه خوب برای رنگ و مش در الهیه 

در سالن تخصصی خانم شبنم حضرتی کلیه امور رنگ مو و دکلره صورت میگیرد.

با توجه به رنگ دلخواه مشتری تمام خدمات رنگ و مش ،احیا و کراتین مو و اکستنشن مو طبیعی صورت میگیرد.

رنگ و مش که توسط خانم شبنم حضرتی استفاده می شود جدیدترین متد روز دنیا می باشد .

از بهترین مواد اورال(Loreal) و سی بی سی (CBC)استفاده میشود. کلیه روش های رنگ مو و مش در این مجموعه باعث سوختگی مو نمیشود و مواد احیا کننده دارد.

تمام پودرهای دکلره اولاپلکس و مواد احیا کننده دارد.

برای کسانی که دوست ندارند موهای خود را دکلره کنند و در عین حال رنگ مو روشن دوست دارند بهترین توصیه استفاده از اکستنشن ترکیبی می باشد.

در این روش ابتدا ریشه مو رنگ میشود و سپس از ترکیب چند رنگ مو طبیعی به عنوان اکستنشن ترکیبی برای مشتری استفاده میگردد.

بهترین ترکیب رنگ و مش و دکلره توسط خانم شبنم حضرتی به صورت مجزا انجام میشود.

 

موهای خود را به دست کارشناس و متخصص کراتین و رنگ و مش  در مرکز کراتین و اکستنشن مو شبنم حضرتی بسپارید تا همیشه موهای زیبا و سالم داشته باشید، خانم شبنم حضرتی در این حوزه با استفاده از بهترین برندترین مواد رنگ و احیا در دنیا و به کارگیری بهترین تکنیک های روز جهان زیبایی و سلامت را به موهای شما عرضه میدارد.

جدیدترین تکنیک های رنگ و مش، آمبره، بالیاژ، هایلایت و... ، کراتین تراپی ، ویتامینه مو تقویت کننده ریشه سر و آبرسان ها و دیپ هیرهای قوی و اکستنشن مو، صافی و احیاء مو

 

 

برای کسب اطلاع از کلاس های آموزشی وخدمات تخصصی سالن زیبایی شبنم حضرتی  می توانید با شماره های 09308650016 , 09122577121 تماس بگیرید  

 
 

 

 

آدرس سایت شبنم حضرتی

https://shabnamhazrati.com

 

آدرس اینستاگرام شبنم حضرتی

 shabnamhazrati_beautyhouse@

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: