یکشنبه 26 خرداد 1398 - 12:55:36

آموزش بافت مو دردلاک

 بافت مو دخترانه مجلسی

قیمت بافت مو دردلاک 

15415_1559842538_5cf98e322cf8b.jpg

 

آموزش بافت مو دردلاک مرحله به مرحله 

1. موهای خود را به طور کامل شانه کنید:
برای آموزش بافت مو آفریقایی از نوع بافت مو دردلاک در ابتدا باید مشخص کرد کجا را می خواهید ببافید. از شانه برای بخش بندی موها به اندازه 1 الی 2 سانتی متر استفاده کنید. بهتر است بافت را چند سانتی متر دورتر از بخش بندی آغاز کنید تا بالای سر واضح و قابل مشاهده نباشد.

2. باقی موها را با یک وسیله ببندید:
شما می توانید از کش پلاستیکی هم استفاده کنید. اینکار باعث می شود تمرکز بهتری بر روی بافت خود داشته باشید. زمانی که اینکار را انجام می دهید بهتر است هر گونه مویی که در اطراف موهای بخش بندی شده وجود دارد را با سنجاق دور کنید و ببندید.

3. بخشی از مو را که خودتان دوست دارید ببافید:
موهای خود را به سه بخش تقسیم کنید و بخش راست را روی بخش میانی و بخش چپ را روی بخش میانی بیاورید و اینکار را تا انتها تکرار کنید. موهای خود را با ژل مو محکم نمایید. می توانید از کش پلاستیکی هم برای محکم کردن بافت خود استفاده نمایید.

4. به کمک کش های متعدد کاری کنید که بافت مو دردلاک تان دوام بیشتری داشته باشد:
اگر می خواهید بافت تان تا چند ماه بماند سعی کنید کش های بیشتری استفاده کنید و آن ها را حدود یک سانتی متر از بالای موی بافته شده قرار دهید و محکم ببندید. اگر می خواهید بافت مو دردلاک تنها چند ساعت دوام داشته باشد نیازی به استفاده از کش نخواهید داشت.


مرحله دوم: اضافه کردن نخ

1. سه رشته از نخ تزیینی را از انتهایشان بگیرید:
انتها را از طریق مو از بالای کش پلاستیکی عبور دهید یا از طریق بالای موی بافته شده عبور دهید. آن ها را از داخل مو عبور دهید تا طول نخ در هر بخش یکسان باشد.

• طول رشته ها بستگی به طول موهایتان خواهد داشت. شما باید از طول نخ مناسبی استفاده کنید تا بتواند کل بخش های مو را بپوشاند.

2. 6 رشته کنار بافت را بشمارید:
شما باید در حال حاضر 6 رشته از نخ کنار موی بافته شده را داشته باشید. دو مورد را انتخاب کنید و از رنگ های مختلف استفاده نمایید و آن ها را به سمت چپ موی بافته شده بکشید و 4 مورد را کنار آن قرار دهید.

3. شروع به بافت نخ ها 
آن ها را کنار هم نگه دارید تا بتوانید رشته 1 را چپ، رشته 2 را در میانه و موی بافته شده را با باقی رشته در سمت راست ببینید. رشته 2 را از روی موی بافته شده عبور دهید و آن را دوباره به سمت میانه مو بیاورید. سپس رشته 1 را از زیر رشته 2 عبور دهید و آن را از روی موی بافته شده عبور دهید و در بخش میانی بگذارید. سپس رشته 2 را از زیر رشته 1 ، بالای موی بافته شده و داخل موقعیت میانی عبور دهید. این مراحل را دوباره تکرار کنید تا به انتهای مو برسید.

• شما باید نخ ها را تا جایی که می توانید محکم ببندید. آن ها باید به صورت افقی روی موی بافته شده قرار گیرند.

4. اگر دوست داشتید مهره هایی را به انتهای مو اضافه کنید:
اگر دوست دارید می توانید مهره هایی را به انتهای موهای بافته شده اضافه نمایید. سپس در انتهای موی بافته شده گره ای ایجاد نمایید. مطمئن شوید که این گره به اندازه کافی بزرگ است و مهره ها سر نمی خورد.

5. هرگونه نخ اضافی را ببرید:
مطمئن شوید که به هنگام برش نخ اضافی موهای خود را هم برش نمی دهید. اگر نخ کافی وجود داشت، می توانید آن را نگه دارید و بعدا از آن برای تزیین موهایتان استفاده کنید. تا اینجا آموزش بافت مو دردلاک که از نوع همان آموزش بافت ترکیبی می باشد را یاد گرفتید.

 

هزینه  بافت مو دردلاک در سالن زیبایی مدیا

هزینه  بافت مو دردلاک شاخه ای 40 هزار میباشد.
 

15% تخفیف ویژه به کسانی که از سایت رژلب مراجعه می کنندخدمات کلینیک صافی مو و سالن زیبایی مدیا در شمشیری

سالن زیبایی مدیا با کادری متخصص، آماده ارائه خدماتی بی نظیر به بانوان می باشد. قبل از هر گونه اقدام برای درخشیدن هر چه بیشتر، از تیم حرفه ای مدیا جهت مشاوره رایگان در کلیه امور آموزش و زیبایی بهره مند شوید.

- رنگ و مش حرفه ای و کار با مواد

- کاشت و طراحی ناخن
- میکاپ و گریم تخصصی
- آرایش دائم
- اکستنشن مو
- لیفت و کاشت مژه
- شینیون حرفه ای و غیره


تلفن کلینیک صافی مو دائم مدیا

02166619101
09194052545

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: