چهارشنبه 28 دی 1401 - 22:08:36

آرایشگاه کراتینه مو در سعادت آباد

 

بهترین مرکز کراتینه مو در سعادت آباد

کراتینه کردن مو در سعادت آباد 

 

تفاوت کراتینه مو با ریباندینگ

 ریباندینگ یا همان صافی ژاپنی، برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای موهای کاملا فر و وزی هستند. در صورتی که روش کراتینه مو را می توان برای افرادی که از میزان وزی کمتری در موهایشان برخوردارند نیز به کار برد.

در روش ریباندینگ می توان تنها قسمت ریشه مو که هر ماهه رشد می کند را صاف کرد و نیازی به استفاده از مواد برای کل موها نیست. این موضوع در مورد کراتینه مو صدق نمی کند و شما پس از رشد مو باید کل آن را دوباره صاف کنید. ماندگاری ریباندینگ به صورت دائم است؛ در حالی که کراتین نیاز به تمدید شش ماهه دارد.

 

 

نکات مهم در مورد کراتین مو


کراتین تراپی مو مانند سایر روش های می تواند دارای معایبی نیز باشد. یکی از مهمترین معایب استفاده از روش کراتین درمانی این است که در ساخت مواد کراتین از ماده شیمیایی خطرناکی به نام فرمالدئید استفاده شده است. به گفته سازمان بهداشت و اداره محیط زیست، فرمالدئید می تواند منجر به بروز سرطان شود. بنابراین پیش از این که روش کراتین درمانی را برای صافی دائم موهای خود انتخاب کنید، ابتدا از مواد تشکیل دهنده آن سر در بیاورید و از عدم وجود فرمالدئید اطمینان حاصل کنید. امروزه کراتین هایی روانه بازار شده اند که عاری از فرمالدئید هستند و مصرف آن ها توصیه می شود.

 

کراتین مو تخصصی در سعادت آباد

خانم مونا یزدانی در سعادت آباد با کادری بسیار مجرب و افرادی خوش ذوق و ماهر فعالیت خود را در بهترین آرایشگاه کراتینه مو در سعادت آباد آغاز کرد. مدیریت این سالن زیبایی، خانم مونا یزدانی مدرس حرفه ای کار با مواد و بهترین میکاپ آرتیست سعادت آباد می باشد. در این مجموعه زیبایی علاوه بر انجام آرایش عروس، تمامی خدمات آرایشی شامل رنگ و لایت، کوتاهی مو، آرایش دائم، اصلاح صورت، خدمات تخصصی ناخن و خدمات زیبایی کودکان در فضایی شاد و سرگرم کننده آموزش در تمام لاین های زیبایی نیز انجام میشود

 

 

هزینه کراتینه مو


درمان کراتین می تواند با توجه به اندازه و حجم موها، میزان آسیب دیدگی موها، سالن زیبایی و تجربه و مهارت شخص متفاوت باشد. به طور کلی در یک سالن معتبر و نزد یک شخص حرفه ای باید مبلغی حدود یک تا دو میلیون تومان پرداخت نمایید. البته این امکان برای شما فراهم است که کیت کراتین مو را خریداری و در منزل استفاده کنید. کراتینه کردن مو در خانه ممکن است کثیف کاری به همراه داشته باشد یا تجربه کافی برای انجام آن نداشته باشید. اما هزینه آن نسبت به سالن های زیبایی کمتر خواهد بود.

 

 

 

مزایا و نتایج کراتینه کردن مو

 


افرادی که از کراتین برای درمان موهای آسیب دیده خود استفاده می کنند، اعلام کرده اند که موهای آن ها صاف تر و شاداب تر می شود. البته تاثیرات کراتینه کردن مو با توجه به سالم بودن موها، ضخامت طبیعی موها و این که از چه نوع درمان کراتینی استفاده می کنید، متغیر است. کراتین با صاف کردن سلول هایی که به هم می پیوندند، برای ایجاد رشته های مو کار می کند. لایه های سلول مو که کوتیکول نام دارد، از لحاظ تئوری کراتین را به خود جذب می کند. در نتیجه، موها پر و براق به نظر می رسند. کراتین همچنین منجر به سبک تر و لخت شدن موهای مجعد و فرفری نیز می شود.

 

 

 

زیبایی را به شما هدیه می دهیم؛ با کمترین قیمت و بهترین خدمات

برای تماس با آرایشگاه بر روی کادر تماس کلیک کنید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

دوشنبه 14 مرداد 1398 - 11:29:04
عالیه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: