جمعه 22 شهریور 1398 - 12:47:51

تاتو دست

 

تتو روی دست
تاتو روی بدن در سالن زیبایی شراره واحدی

 


 

مراقبت بعد از تاتو بدن

در صورتیکه کوچک‌ترین نشانه‌ای از عفونت در محل تاتو شده پیدا کردید، بدون معطلی به پزشک مراجعه کنید. چون بسیاری از تاتوها با اینکه با رعایت بهداشت انجام می‌شود، اما بعد از پایان کار،‌ فرد از پوست خود مراقبت‌های لازم را به عمل نمی‌آورد و عفونت‌هایی در زخم تاتو ایجاد می‌شود.

کسی که در تمام روز در یک اداره با تهویه مناسب ممکن است فقط یکبار در روز نیاز به شستشو و تمیزی تاتو داشته باشد.در محیط گرم و یا کثیف ممکن است تاتو نیاز به شستشوی بیشتر داشته باشد.

در طول یک روز بهتر است تاتو را فقط با انگشتان تمیز بشویید و نه یک پارچه یا حوله، که ممکن است پوست را تحریک و قبل از موعد هر گونه چربی که ممکن است شکل گرفته باشد را از بین ببرد.
هر قرمزی یا تورم خفیف معمولا در پایان هفته اول به پایان می رسد.

تقریبا در آغاز هفته دوم، اثرات زخم ها شروع به پوسته شدن خواهند کرد مهم است که در این هفته شستشو و استفاده از مرطوب کننده حتما ادامه پیدا کند. پوست ممکن است در طول این هفته احساس خارش داشته باشد، اما نباید خراشیده شود. مرطوب کننده اضافی ممکن است به کاهش خارش کمک کند. استفاده از مرطوب کننده ای که در یخچال نگهداری می شود نیز ممکن است خارش و تحریک پوست را خنثی کند.

مرحله نهایی بهبودی می تواند آهسته باشد اما نیاز به صبر دارد. اکثر زخم های بزرگتر تا به حال از بین رفته چربی های کوچک و پوست مرده ممکن است ظاهر شود، اما این روند نیز ادامه می یابد.
لایه های بیرونی پوست باید تا پایان هفته سوم کامل شود. لایه های داخلی پوست می توانند طول بکشد اما نیاز به مراقبت بسیار کمتر دارند.

هر گونه کوتاهی در رعایت این موارد، تاتو را از (گارانتی) توسط تاتو آرتیست خارج می کند زیرا مراقبت و نگهداری تاتو از لحظه ی بعد از اتمام کار به عهده ی مشتری می باشد.

 

 

تاتو روی بدن در سعادت آباد  در آرایشگاه شراره واحدی، کاملا تخصصی  و جدید  با بالاترین کیفیت و ماندگاری انجام میشود

 

 دسترسی به آرایشگاه شراره واحدی

 

بهترین مسیر برای رسیدن به آرایشگاه شراره واحدی، استفاده از اتوبوس های خط پل مدیریت- بلوار امامزاده است که بعد از میدان شهرداری یا همان میدان قیصر امین پور نیز ایستگاه دارد.

آدرس آرایشگاه شراره واحدی: سعادت آباد بین میدان شهرداری و کاج بعد از مخابرات سلمان فارسی پ35 ساختمان نگین سرو واحد 17 ط سوم زیبایی شراره واحدی

 

 

 

تلفن های تماس با آرایشگاه شراره واحدی


09198486797

 

زیبایی در شما فراوان است، ما آن را نمایان میکنیم 
 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: