13 روز پیش - 20:16:08

آموزش بافت مو

آموزش بافت مو در غرب تهران
آموزشگاه آرایشگری زنانه در صادقیه

 

بافت مو به شیوه دردلاک

 

بافت مو دردلاک به معنای بافتن مو با نخ می باشد که با اسم پیچیدن مو نیز شناخته می شود. بافت مو دردلاک یک روش آسان برای ایجاد تزیین ساده و موقتی برای موهاست. تنها چیزی که شما نیاز دارید موهایی به اندازه کافی بلند، رشته های نخ تزیینی و یک کش پلاستیکی است. بسته به روشی که برای محکم نمودن موها استفاده می کنید بافت مو دردلاک ممکن است به اندازه چند ساعت یا حتی چند ماه دوام داشته باشد. پس همین حالا یک نخ محکم بردارید و شروع به بافت موها کنید.

1. موهای خود را به طور کامل شانه کنید:
برای آموزش بافت مو آفریقایی از نوع بافت مو دردلاک در ابتدا باید مشخص کرد کجا را می خواهید ببافید. از شانه برای بخش بندی موها به اندازه 1 الی 2 سانتی متر استفاده کنید. بهتر است بافت را چند سانتی متر دورتر از بخش بندی آغاز کنید تا بالای سر واضح و قابل مشاهده نباشد.

2. باقی موها را با یک وسیله ببندید:
شما می توانید از کش پلاستیکی هم استفاده کنید. اینکار باعث می شود تمرکز بهتری بر روی بافت خود داشته باشید. زمانی که اینکار را انجام می دهید بهتر است هر گونه مویی که در اطراف موهای بخش بندی شده وجود دارد را با سنجاق دور کنید و ببندید.

3. بخشی از مو را که خودتان دوست دارید ببافید:
موهای خود را به سه بخش تقسیم کنید و بخش راست را روی بخش میانی و بخش چپ را روی بخش میانی بیاورید و اینکار را تا انتها تکرار کنید. موهای خود را با ژل مو محکم نمایید. می توانید از کش پلاستیکی هم برای محکم کردن بافت خود استفاده نمایید.

4. به کمک کش های متعدد کاری کنید که بافت مو دردلاک تان دوام بیشتری داشته باشد:
اگر می خواهید بافت تان تا چند ماه بماند سعی کنید کش های بیشتری استفاده کنید و آن ها را حدود یک سانتی متر از بالای موی بافته شده قرار دهید و محکم ببندید. اگر می خواهید بافت مو دردلاک تنها چند ساعت دوام داشته باشد نیازی به استفاده از کش نخواهید داشت.

مرحله دوم: اضافه کردن نخ

1. سه رشته از نخ تزیینی را از انتهایشان بگیرید:
انتها را از طریق مو از بالای کش پلاستیکی عبور دهید یا از طریق بالای موی بافته شده عبور دهید. آن ها را از داخل مو عبور دهید تا طول نخ در هر بخش یکسان باشد.

• طول رشته ها بستگی به طول موهایتان خواهد داشت. شما باید از طول نخ مناسبی استفاده کنید تا بتواند کل بخش های مو را بپوشاند.
2. 6 رشته کنار بافت را بشمارید:
شما باید در حال حاضر 6 رشته از نخ کنار موی بافته شده را داشته باشید. دو مورد را انتخاب کنید و از رنگ های مختلف استفاده نمایید و آن ها را به سمت چپ موی بافته شده بکشید و 4 مورد را کنار آن قرار دهید.

3. شروع به بافت نخ ها همانند شکل کنید:
آن ها را کنار هم نگه دارید تا بتوانید رشته A را چپ، رشته B را در میانه و موی بافته شده را با باقی رشته در سمت راست ببینید. رشته B را از روی موی بافته شده عبور دهید و آن را دوباره به سمت میانه مو بیاورید. سپس رشته A را از زیر رشته B عبور دهید و آن را از روی موی بافته شده عبور دهید و در بخش میانی بگذارید. سپس رشته B را از زیر رشته A ، بالای موی بافته شده و داخل موقعیت میانی عبور دهید. این مراحل را دوباره تکرار کنید تا به انتهای مو برسید.

• شما باید نخ ها را تا جایی که می توانید محکم ببندید. آن ها باید به صورت افقی روی موی بافته شده قرار گیرند.
5. هرگونه نخ اضافی را ببرید:
مطمئن شوید که به هنگام برش نخ اضافی موهای خود را هم برش نمی دهید. اگر نخ کافی وجود داشت، می توانید آن را نگه دارید و بعدا از آن برای تزیین موهایتان استفاده کنید. تا اینجا آموزش بافت مو دردلاک که از نوع همان آموزش بافت ترکیبی می باشد را یاد گرفتید.

 

 

آموزش شینیون مو در آموزشگاه سیمای ماندگار

 

آموزش شینیون  و براشینگ حرفه ای ✅بهمراه تمرین و اشکال گیری

 

▶️آموزش تخصصی براشینگ مواج
▶️
آموزش براشینگ کرلی

▶️براشینگ شلوغ(هالیوودی)

▶️آموزش شناخت جنس مو و مواد مصرفی متناسب با جنس مو جهت دوام و ماندگاری شینیون
▶️ 
آموزش با فویل آموزشتکنیک های شینیون های روسی
▶️
آموزش شینیون خطی و خامه ای/لایه ای

▶️آموزش شینیون تلفیقی با بافت

▶️آموزششینیون های بلند/شینیون عروس

▶️آموزشحجیم کردن موهای کم حجم  و کار کردن با موهای تیپ( تکنیک منیر) جهت بلند کردن موهای کوتاه و کم حجم

 

 

آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار

خانم جعفریانی دارای مدرک فوق لیسانس پوست و مو و همچنین کارشناس ارشد کسب و کار هستند. ایشان 29 سال سابقه تدریس در حدود 40 رشته مراقبت زیبایی درسطح کشوری و جهانی نیز می باشند. جهت بهره مندی از کلاس های آموزشی خانم جعفریانی می توانید به شعبه های سیمای ماندگار واقع در شهرهای تهران و اصفهان مراجعه کنید. برای هماهنگی می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل کنید:

 

آدرس کلاس آموزش تخصصی آرایشگری سیمای ماندگار

تهران - صادقیه - ابتدای آیت الله کاشانی - پشت بیمارستان ابن سینا - خیابان اعتمادیان - جنب دبستان شکوفه های انقلاب - پلاک 27

 

تلفن آموزشگاه آرایشگری سیمای ماندگار
09124476274
02144953821
02144065016

 

 


 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: