یکشنبه 13 مرداد 1398 - 15:52:59

اسکالپ سر

آموزش تخصصی اسکالپ سر
بهترین مرکز آموزش و خدمات میکرواسکالپ در سعادت آباد

 

 

مقایسه سوزن و کارتریج اسکالپ و تاتو:


در مقایسه اسکالپ و تاتو، از آنجایی که این دستگاه پزشکی و کارتریج های آن به نسبت دستگاه تاتو و کارتریج هایش هزینه بسیار بالاتری دارد، متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از افراد با دستگاه تاتو اقدام به انجام اسکالپ می کنند و این امر علاوه بر کیفیت پایین کار می تواند سلامت شخص را به خطر بیاندازد پس حتما در انتخاب مرکزی که برای اسکالپ مراجعه می کنید دقت کافی داشته باشید که حتما از دستگاه آمیا برای انجام اسکالپ استفاده کنند. (یکی از ویژگی های بهترین مرکز اسکالپ، استفاده از سوزن و کارتریج های مناسب و استاندارد است) چرا که در حال حاضر تنها دستگاه دارای مجوز بهداشت در ایران برند آمیا است که شما می توانید با اطمینان کامل از بابت بحث سلامت و ایمنی، عمل اسکالپ موهایتان را انجام دهید.

 

مسئله مهم دیگر این است که متاسفانه اکثر تاتوکاران این تصور را دارند که میکرواسکالپ سر همان تاتو هست تنها به این خاطر که در هر دو روش هدف ورود رنگدانه (یا همان رنگ مخصوص اسکالپ) به پوست است. در صورتیکه اسکالپ یک رشته در حوزه زیبایی است که بایستی با اصول و استانداردهای پزشکی انجام شود و تکنسین اسکالپ آشنایی با ساختار و آناتومی پوست داشته باشد. در واقع اسکالپ تلفیقی است از هنر و اصول پزشکی. به همین جهت تکنیسین علاوه بر داشتن دانش و تکنیک انجام کار بایستی یک نگاه زیبایی شناسی نیز داشته باشد و همچنین توانایی استفاده از جدیدترین تکنیک ها و لوازم حرفه ای و جدید فرآیند اسکالپ را داشته باشد.
(علاوه بر این مسئله نکات مهم دیگری مانند استفاده از بهترین بی حسی اسکالپ سر و انجام مراقبت های بعد از اسکالپ سر نیز در کنار استفاده از بهترین وسایل و لوازم اسکالپ، اهمیت زیادی دارد)

 

بهترین مرکز آموزش اسکالپ سر فوق تخصصی غرب تهران


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیر و مدرس  مرکز آموزش فوق تخصصی اسکالپ آیرملو در سعادت آباد هستند .

🔴 تحصیلات دانشگاهی ایشان کارشناس ارشد مهندسی پزشکی است.
🔴 در حوزه اسکالپ مبتکر تکنیک اسکالپ سه بعدی برای اولین بار در ایران و حتی جهان بوده اند و مدرس بین المللی رشته تخصصی میکرواسکالپ می باشند.

🔴 ایشان در اجلاس بین المللی بانوان کارآفرین سال 1396 از سوی مسئولین به عنوان بانوی کارآفرین انتخاب شدند.

🔴 ایشان برگزار کننده دوره های تخصصی اسکالپ در ایران هستند.

🔴 مرکز اسکالپ آیرملو در همایش بزرگ اصناف استان تهران از طرف اتاق اصناف به عنوان واحد صنفی نمونه معرفی شد.


مرکز تخصصی اسکالپ آیرملو به مدیریت سرکار خانم مهندس مریم آیرملو، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.

 


آدرس کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: