دوشنبه 21 مرداد 1398 - 16:05:43

شینیون عروس

آموزش تخصصی شینیون مو صادقیه
بهترین آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران

 

 

 

آموزش شینیون مو

 

 

آموزش شینیون خطی به صورت گام به گام


در این قسمت سعی کرده‌ایم آرایش مو به صورت شنیون خطی به زبان ساده و گام به گام را به شما آموزش دهیم. برای انجام شینیون خطی در منزل شما به وسایلی از جمله سنجاق، ثابت کننده حالت مانند تافت یا چسب مو، پروتز مو، کلیپس و کش مو نیاز دارید.
1. جداسازی دسته‌های مو
برای پیاده سازی شنیون خطی بر روی مو‌های خود ابتدا می‌بایست موهایتان را از قسمت‌های بغل، جلو و پشت دسته بندی کنید. قسمت‌های بغل و جلو را با کلیپس بسته و قسمت پشت مو را نیز با کش ببندید.
2. شیار بندی قسمت جلوی مو
ابتدا قسمت جلوی مو را به خطوط مناسب تقسیم بندی کنید. سپس برای حالت دادن و برای ثابت ماندن آن شیار‌ها از اسپری یا کرم مو استفاده کنید و در نهایت به کمک سنجاق، قسمت پایینی شیار‌های جدا شده را فیکس کنید.
3. آرایش قسمت پشت مو
در این مرحله از آموزش شنیون خطی شما می‌توانید از پروتز مو برای زیباتر کردن کار خود استفاده کنید. پروتز مو را ابتدا بر روی قسمت پشت مو‌های خود نصب کنید. سپس مو‌های زیر پروتز را شیار بندی کرده، به طرف بالا حالت داده و با سنجاق محکم کنید.
4. حالت دادن کناره مو
در این گام، کناره مو‌های خود را به صورت جداگانه به طرف پشت سر خود حالت داده و سپس با تعدادی سنجاق این قسمت‌ها را محکم کنید.
5. فیکس کردن موی سر
در آخرین مرحله از انجام شینیون خطی می‌بایست مو‌های حالت داده را به کمک تافت یا چسب مو ثابت کنید. این کار باعث می‌شود که برای مدت طولانی تری از مو‌های شنیون شده خود لذت ببرید.

 

آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی


با بالاترین آمارقبولی در آزمون بین المللی فنی و حرفه ای و اشتغالزایی برای بانوان عزیز، زیر نظر برترین مربیان غرب تهران، وامکان پرداخت شهریه یکجا و اقساط، همراه با مشاوره و پشتیبانی جهت جذب شدن به بازار کار و بالاترین کیفیت اموزشی و کمترین شهریه ثبت نام میکند

 آدرس آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی


فاصله اموزشگاه تا مترو صادقیه 4 دقیقه
مترو صادقیه خ ولیعصر نرسیده به تقاطع خ اعتمادیان شرقی ساختمان مهرگان پلاک 35 واحد8
پذیرش مدل رایگان
تلفن آموزشگاه آرایشگری قصرمانلی
09192060937
02144953445


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: