پنجشنبه 10 مرداد 1398 - 00:16:57

مدل بافت مو

مدل‌های زیبا آرایش مو شیک و خاص

خدمات تخصصی شینیون و بافت مو در مجموعه زیبایی ویونا

 
10786_1562924040_5d28935094a53.jpg

 

 

 

مدل شینیون موی کوتاه دخترانه

 

اغلب دختران جوان تصور می‌کنند اگر مو‌های کوتاهی داشته باشند نمی‌توانند برای فرم و حالت دادن به مو‌های خود از شینیون‌های زیبا و شیک استفاده کنند در صورتی که این تصور نادرست است و شما می‌توانید با به خرج دادن کمی خلاقیت و مهارت مو‌های کوتاه را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید. شینیون موی دخترانه کوتاه در انواع مدل‌های ساده و کار شده موجود است و شما می‌توانید از بین این مدل‌های زیبا آرایش مویی شیک و خاص را برای خود انتخاب کنید.

شینیون مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت مدل لباس مجلسی و مدل آرایش صورت دارد بنابراین بهتر است دختران جوان در هنگام انتخاب مدل شینیون موی بلند دخترانه و شینیون موی کوتاه دخترانه دقت و حساسیت لازم را به خرج دهند.

برای شینیون کردن مو‌های کوتاه روش‌های متنوع و زیادی وجود دارد و اگر شما تمایل دارید مو‌های کوتاه را با انواع مدل شینیون مو‌های مختلف و زیبا فرم و حالت دهید بهتر است از اکستنشن مو برای اضافه کردن مو‌های مصنوعی به مو‌های خود استفاده کنید و بعد از حجم دادن به موهایتان آن‌ها را به صورت دلخواه خود فرم و حالت دهید.

استفاده از گیس‌های مصنوعی یکی دیگر از انواع روش‌های آسان و کاربردی برای شینیون مو‌های کوتاه است. اگر تمایل دارید در شینیون موهایتان فقط از مو‌های طبیعی خود استفاده کنید می‌توانید از دستگاه‌های فر کننده مو و یا بیگودی برای فر کردن مو‌ها استفاده کنید سپس مو‌های فر شده را به زیبایی حالت دهید و برای تزیین کردن آن‌ها از گل مو‌های طبیعی و مصنوعی استفاده نمایید همچنین می‌توانید به موهایتان به کمک اتوی مو فرم دهید سپس از اسپری و واکس و ژل مو برای تثبیت کردن مدل موی خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که تزیین کردن شینیون مو‌های کوتاه از مهم‌ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و بهتر است شما برای تزیین کردن آرایش موی کوتاه از وسایل تزیین کننده مو استفاده کنید و این وسایل تزیینی را در مکانی مناسب از موهایتان قرار دهید.
 

 آموزش شینیون مو، در مجموعه زیبایی ویونا بصورت تخصصی و توس مدرس شینیون مو حرفه ای،  پس از آزمون کتبی و عملی به کارآموزان گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

تلفن آموزشگاه آرایشگری ویونا

٠٢١٧٧٤٣١٥٦٠
٠٢١٧٧٧٥٣٦٤٢


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: