شنبه 16 شهریور 1398 - 20:09:32

اکستنشن مژه ابریشمی

 
 

آموزش و خدمات فوق تخصصی کاشت و اکستنشن مژه
آموزش کاشت و اکستنشن مژه ابریشمی

 
 
 

 

 


نحوه کاشت مژه کلاسیک چگونه است؟

1. اولین مرحله کاشت مژه این است که با استفاده از فوم یا محلول ضد قارچ مخصوص، مژه‌ها را به طور کامل شستشو دهید. این مواد هرگونه روغن و ذرات اضافی را از روی تار‌های مژه می‌زداید و آن را آماده می‌کند تا اکستنشن به خوبی روی آن بچسبد. بعد از تمیز کردن، باید از یک پرایمر استفاده کنید، این کار در ادامه‌ محلول ضد قارچ، مژه را آماده پذیرش چسب می‌کند. سپس یک دقیقه صبر کنید تا مژه‌ها کاملا خشک شوند و بعد پد‌های مخصوص را زیر چشم و روی مژه‌های پایین بزنید تا فرایند کاشت آغاز شود.

2. سعی کنید از پد‌های ضد حساسیت استفاده کنید چرا که اغلب پد‌های گیاهی، حساسیت زا هستند. با استفاده از این پد و چسب‌های کاغذی اضافه، کاملا مژه‌های پایین را بپوشانید تا از ریختن چسب روی آن‌ها خودداری شود. در این مرحله فرد باید رو به بالا نگاه کند و تکنسین با ملایمت، پلک پایین را کمی بکشد و همزمان پد و چسب‌ها را بچسباند. دقت کنید که پد یا چسب نواری نباید با قسمت داخلی پلک در تماس باشد چرا که موجب تحریک و قرمزی چشم می‌شود. بعد از اتمام کار، مشتری باید چشمان خود را ببندد تا تکنسین بتواند روی پلک بالایی اکستنشن‌ها را قرار دهد.

3. حالا که به خوبی مژه‌های پایین پوشانده شده است، نوبت به استفاده از محلول استارتر است. این ماده نیز مژه‌ها را آماده‌ دریافت چسب می‌کند. نوع استارتری که استفاده می‌کنید باید با توجه به چسبی که به کار می‌برید و شرایط دمایی اتاق کار شما انتخاب شود. چسب‌های کراتین، با کیفیت و سبک هستند، آسیبی به مژه‌های طبیعی وارد نمی‌کنند و از مواد ارگانیک ساخته شد‌ه‌اند. علاوه بر این خوب است که از مژه‌های مصنوعی طبیعی و ساخته شده از الیاف استفاده کنید که وزن کمتری دارند و طبیعی‌تر به نظر می‌رسند.

بهترین مدرس اکستنشن مژه و ابرو


خانم علیزاده یکی از بهترین مدرسان و ارائه دهندگان کلیه خدمات مربوط به ابرو و مژه هستند. از جمله مبحث آموزشی ایشان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

- آموزش لیفت و لمینت مژه
- آموزش اکستنشن ابرو
- آموزش اکستنشن مژه کلاسیک، ولوم، زیر شاخه های ولوم،کیم،کت،دال،روسی،مگا والیوم ،ووو
- آموزش بوتاکس مژه و ابرو
- آموزش ویتامینه کردن مژه ها
- آموزش رنگ کردن مژه ها
- ابزار شناسی و شناخت کاربردی ابزار
- برند شناسی محصولات و کمپانی ها
- با مدرک و باتضمین 100%
- معرفی به سالنهای زیبایی برای اشتغال به کار

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم فرزانه علیزاده می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

سعادت آباد - بلوار پاکنژاد- تقاطع دریا
09198383234

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: