دوشنبه 04 شهریور 1398 - 12:04:23

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

 

خدمات تخصصی لیفت و لیمنت مژه و ابرو

اکستنشن مژه و ابرو

آموزش لیفت مژه و ابرو


 

آموزش لیفت و لمینت ابرو


لیفت و لمینت ابرو یک راه حل برای متقارن سازی، شکل دادن، درمان، تقویت و تغذیه ابروها با کراتین مخصوص است که مراحل انجام آن را در ادامه آموزش خواهیم داد:
ابتدا ابروها را با استفاده از چسب لیفت و شانه لیفت به جهت دلخواه برس کشیده و فیکس کنید. سپس مواد لیفت را از ریشه تا نصف تارهای ابرو قرار داده و کاملا کاور کنید. مدت زمان مکث مواد را با توجه به مواد مورد استفاده، در نظر بگیرید. حال مواد را از روی ابروها پاک کرده و مواد فیکس کننده ابرو را روی کل ابروها قرار دهید. ابروها را با نایلون کاور کنید و 15 دقیقه صبر کنید تا تاثیر خود را داشته باشد.
پس از این مرحله باید مواد فیکس را پاک کرده و رنگ مخصوص ابرو را قرار دهید. رنگ ابرو بنا به سلیقه مشتری به مدت 7 الی 8 دقیقه گذاشته می شود. بعد از رنگ ابرو، ابروها را کاملا تمیز کنید به طوری که هیچ گونه موادی روی آن باقی نماند. در مرحله آخر از لیفت و لمینت ابرو، مواد کراتین گذاشته می شود. برای این که کراتین کاملا جذب ابروها شود، باید به مراجعه کننده بگویید که تا 24 ساعت از شستشوی ابروها خودداری کنند.

 


آموزش لیفت مژه


در مرحله اول، باید دور چشم را به خوبی پاکسازی کرد تا هر گونه چربی و آلودگی برطرف شود. برای این کار می توان از محلول پروتئین و آماده سازی به وسیله کمپلکس تقویت کننده مو کمک گرفت. در مرحله بعد، به وسیله سرم لیفت مخصوص، طول مژه را افزایش داده و آن را خمیده می کنیم. در مرحله سوم، با استفاده از کراتین طبیعی، ساقه مو را پر می کنیم. سپس، مژه ها را با رنگدانه های مخصوص رنگ آمیزی می کنیم. مرحله پنجم به فیکس کردن و تقویت مژه با سرم مخصوص ویتامینه اختصاص دارد.
لیفت مژه یک روش درمان طبیعی برای ضخیم کردن مژه ها  و داشتن مژه هایی محکم تر و بلندتر است. این روش کاملا شیمیایی نبوده و مانند اکستنشن، اثرات مخرب ندارد. معمولا ماندگاری روش لیفت و لمینیت، دو تا سه ماه است و در این مدت به ترمیم یا مراقبت خاصی نیاز ندارد. البته تنها یک روز بعد از انجام لیفت مژه نباید چشم ها را خیس کرد تا کراتین و ویتامین ها بتواند به خوبی در مژه ها نفوذ پیدا کند. پس از یک روز با خیال راحت می توانید از چشم های زیبای خود لذت ببرید.


بهترین مدرس لیفت و لمینت ابرو و مژه


خانم علیزاده یکی از بهترین مدرسان و ارائه دهندگان کلیه خدمات مربوط به ابرو و مژه هستند. از جمله مبحث آموزشی ایشان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

- آموزش لیفت و لمینت مژه
- آموزش اکستنشن ابرو
- آموزش اکستنشن مژه کلاسیک، ولوم، زیر شاخه های ولوم،کیم،کت،دال،روسی،مگا والیوم ،ووو
- آموزش بوتاکس مژه و ابرو
- آموزش ویتامینه کردن مژه ها
- آموزش رنگ کردن مژه ها
- ابزار شناسی و شناخت کاربردی ابزار
- برند شناسی محصولات و کمپانی ها
- با مدرک و باتضمین 100%
- معرفی به سالنهای زیبایی برای اشتغال به کار

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم فرزانه علیزاده می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

سعادت آباد - بلوار پاکنژاد- تقاطع دریا
09198383234

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: