شنبه 18 بهمن 1399 - 10:33:39

بهترین میکاپ آرتیست سعادت آباد

بهترین مرکز میکاپ سعادت آباد

آرایشگاه عروس سعادت آباد

 

فهرست مطالبی که در این مقاله خواهید خواند:

میکاپ آرتیست واقعی چه کسی است؟

سبک های متنوع میکاپ

 

بهترین میکاپ آن است که با موقعیت، سن و زمان تناسب داشته باشد و عیب ها را بپوشاند.

یکی از اصلی ترین بخش های آرایش، برجسته سازی اجزای صورت با استفاده از تعیین حد و مرزها است. انجام این کار با استفاده از روش گریم صورت می گیرد. میکاپ بر خلاف گریم که از تکنیک سایه روشن و تیره برای اصلاح چهره استفاده می کند، این کار را تنها با رنگ ها انجام می دهد. در واقع میکاپ روی فرم ها تاکید نمی کند و تنها به چهره رنگ می افزاید.

سالن های زیبایی زیادی را می توان در سطح شهر یافت که آرایش، گریم و میکاپ فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارند. این امر انتخاب بهترین میکاپ آرتیست را به امری دشوار تبدیل کرده است. اگر شما نیز در انتخاب گریمور یا آرایشگر مورد نظر خود مردد مانده اید، با ما همراه شوید تا بهترین میکاپ آرتیست سعادت آباد را به شما معرفی کنیم.

میکاپ آرتیست واقعی چه کسی است؟

یک میکاپ آرتیست واقعی باید مهارت های مختلفی را فرا گرفته باشد و با نحوه مراقبت و زیبای پوست و چهره آشنایی کامل داشته باشد. آرایشگر ماهر باید بداند که چه نوع آرایشی مناسب چه نوع چهره ای است. او می تواند با مشاهده گریم و آرایش های مختلف، طیف رنگی و زیرسازی کار را شناسایی و روی صورت مشتری پیاده کند. همچنین باید با برندهای مطرح جهانی آشنا باشد و اکثر آن ها را تست کرده باشد. آگاهی از تکنیک های روز دنیا، استفاده از تکنولوژی هاب جدید، به کارگیری سبک های نوین جهانی، آشنایی با منابع روز جهان و ... از جمله معلوماتی است که یک میکاپ آرتیست باید نسبت به آن ها آگاهی کسب کند.

یک میکاپ آرتیست حرفه ای باید دارای ذهن خلاقی باشد. در واقع، خلاقیت بهترین رمز موفقیت در حرفه آرایشگری است. جذابیت این شغل در این است که هر روز شیوه های جدیدی را تجربه و و برای هر فرم صورت، ایده های جدید را پرورش می دهید.

تمام خصوصیات یک میکاپ آرتیست حرفه ایی را خانم هستی بابایی بهترین میکاپ آرتیست سعادت آباد دارا میباشد.

با ما همراه باشید تا نمونه کارهای میکاپ آرتیست خانم هستی بابایی را در انواع سبک میکاپ صورت، به شما معرفی کنیم.

 

انواع سبک های میکاپ

  • سبک کلاسیک در میکاپ صورت توسط خانم هستی بابایی میکاپ آرتیست حرفه ایی

قاعده کلی در سبک کلاسیک به این صورت است که اگر آرایش چشم ها ملایم و لایت باشد، لب ها باید از رنگ غلیظ و تند برخوردار باشد. برعکس این اصل نیز کاربرد دارد.  معمولا در این سبک، رژگونه به طور نامحسوس استفاده شده و بیشترین تاکید روی رژلب و آرایش چشم قرار دارد.

یکی از ویژگی‌های جالب آرایش کلاسیک در این است که چهره خانم‌ها با آن، دوست ‌داشتنی تر می شود و این  یکی از معیارهای آرایشی است که خیلی از بانوان به دنبال آن هستند.

  • سبک شرقی در میکاپ صورت توسط میکاپ آرتیست حرفه ایی واقع در سعادت آباد تهران

در میکاپ با سبک شرقی، از رنگ های شاد و سر زنده بسیار استفاده می شود. در واقع استفاده از رنگ های شاد در لب و چشم ها بدون محدودیت بوده و شما مجاز هستید قانون سبک کلاسیک را زیر پا بگذارید. معمولا استفاده از رنگ های شاد و گرم مانند قرمز، بنفش، زرشکی، سرخابی، و ... در این نوع میکاپ به وفور دیده می شود.

  • سبک اروپایی خاص که توسط خانم هستی بابایی گریمور حرفه ایی انجام میگیرد.

غلظت و شدت رنگ های در سبک آرایشی اروپایی ملایم است. علاوه بر این، استفاده از رنگ های سرد و گرم به یک میزان مورد توجه بوده و با رعایت هارمونی رنگ ها در چهره، استفاده می شود. در واقع از لایت ترین رنگها جهت تغییرات نامحسوس استفاده می شود.

 

اگر به دنبال یک میکاپ آرتیت خوب برای مراسم های مهم خود مانند عروسی و مهمانی هایتان هستید و یا علاقه مند به شرکت در کلاس های آموزش میکاپ در غرب تهران هستید خانم هستی بابایی، بهترین میکاپ آرتیست غرب تهران محدوده سعادت آباد با مهارت بر روی انواع سبک های میکاپ و استفاده از بهترین مواد آرایشی دنیا میتوانید مراسم شما را خاطره ساز کند.برای دیدن نمونه کارهای بیشتر همچنین شرکت در کلاس های آموزشی یا استفاده از خدمات میکاپ خانم هستی بابایی میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ایشان در ارتباط باشید.

 

 

اینستاگرام خانم هستی بابایی

https://www.instagram.com/hastibabaeimakeup/

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: