یکشنبه 07 مهر 1398 - 15:25:42

بهترین آرایشگاه شرق تهران

 

آرایشگاه عروس شرق تهران

بهترین مرکز زیبایی در منطقه پیروزی

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران

 


دنیای آرایش، ابعاد وسیع و نکات بسیاری دارد که برای کسب نتیجه دلخواه مشتری، باید همه آن ها را به بهترین نحو آموزش ببینیم. یک آرایش زیبا در کنار سایر مشتقات نظیر کاشت و طراحی ناخن، رنگ و مش، براشینگ، مراقبت های پوستی و ... علاوه بر این که باید به جذابیت چهره اضافه کند، موجب حفظ طراوت و طبیعت آن نیز خواهد شد. اگر نکات اصلی آرایش و زیبایی به خوبی رعایت نشوند، صورت مصنوعی به نظر رسیده و حتی ممکن است تاثیر معکوس نیز داشته باشد. چه بسا بسیار حائز اهمیت است که آرتیست ها در تمامی لاین های آرایشی آموزش کامل ببینند و همچنین تجربه کافی نیز کسب نمایند. از این رو، بر آن شدیم تا با ارائه مطلبی که پیش رو دارید، بهترین آرایشگاه شرق تهران را به شما معرفی کنیم تا در کلیه لاین های آرایشی و زیبایی، تخصص کافی را کسب نمایید. مراکز زیبایی و آموزشی کیمیا واقع در خیابان پیروزی شرق تهران علاوه بر آموزش لاین های مختلف آرایش با داشتن کادری بسیار مجرب، تجربه بسیار خوبی از آموزش و همچنین ارائه خدمات را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.


خانم خداوردی، کارآفرین و مدیر محترم مجموعه سالن های آرایشی و آموزشی کیمیا واقع در شرق تهران هستند. خانم پوربایی مدیر اجرایی و مالی این مجموعه هستند. در واقع، سالن آرایشی کیمیا در دو شعبه مرکزی که فقط خدمات ارائه می شود و همچنین شعبه VIP که علاوه بر ارائه کلیه خدمات آرایشی، عروس سرا نیز می باشد، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. در ادامه شما را با بخشی از خدمات و تخصص های این مرکز آشنا خواهیم کرد:

- خدمات تخصصی ابرو و اصلاح
- کاشت و ترمیم ناخن
- انواع کوپ های فانتزی و ژورنالی
- صاف کردن، ویتامینه واحیاء موها
- ترمیم موهای آسیب دیده
- انواع اکستنشن، بافت های آفریقایی و دردلاک
- براشینگ و انواع فرها
- میکاپ و شینیون
- رنگ و مش تخصصی
- پاکسازی و جوانسازی پوست به صورت فوق حرفه ای
- اکستنشن مژه
- انواع تکنیک های تاتو
- خدمات عروس VIP

 

مجموعه خدمات در آرایشگاه کیمیا واقع در پیروزی

 

 

 

 

 

خدماتی متفاوت تر از آنچه تاکنون تجربه کرده اید در سالن آرایش و زیبایی کیمیا

 

 


می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات سالن زیبایی کیمیا واقع در شرق تهران، منطقه پیروزی، با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: