یکشنبه 21 مهر 1398 - 17:40:24

کاشت ناخن در سعادت آباد

 

معرفی مرکز تخصصی کاشت و طراحی ناخن

انواع روش های کاشت ناخن

 

کاشت ناخن

کاشت ناخن سعادت آباد

 

 

امروزه کاشت ناخن بسیار رواج پیدا کرده و مشکل افرادی که از عدم زیبایی و استحکام ناخن های طبیعی خود گلایه دارند را به خوبی حل نموده است. اگر شما هم از ناخن های طبیعی خود ناراضی هستید و قصد کاشت آن را دارید، احتمالا با سوالاتی از قبیل مراکز معتبر، زمان و نحوه ترمیم کاشت ناخن مواجه شده اید. اگر کاشت ناخن را در یک سالن مجهز، استاندارد و تمیز انجام دهید، در آینده مشکلات بزرگ تر و غیر قابل جبران گریبان شما را نخواهد گرفت. ناخن در فرآیند کاشت با هیچ آسیبی مواجه نمی شود. تا زمانی که ناخن در طی فرآیند کاشت رشد کند و نیاز به ترمیم داشته باشد، به معنای آن است که از سلامت برخوردار بوده و دارای مشکل خاصی نمی باشد.

برعکس، در صورتی که کاشت ناخن را نزد ناخن کار حرفه ای و در محیط مجهز و تمیز انجام ندهید، عوارضی همچون احتمال بروز قارچ و عفونت را به دنبال خواهد داشت. نرسیدن اکسیژن کافی به بافت زیر ناخن موجب تغییر رنگ و کدر شدن آن خواهد شد. با قرار گرفتن ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی، ریشه آن از بین رفته و ناخن دچار تغییر می شود.

در برخی مواقع، مواد شیمیایی که برای کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرند، غیر استاندارد بوده و می تواند حساسیت های پوستی و عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. عفونت های قارچی و بیماری های ویروسی نیز از دیگر عوارض شایع کاشت ناخن است که به وسیله لوازم کاشت ناخن به راحتی قابل انتقال است. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی کاشت و طراحی ناخن هستید، ما به شما خانم ها نوشین صداقت و ایلناز درخشنده را معرفی می کنیم. کاشت ناخن در این مجموعه طبق جدیدترین متدهای روز دنیا و با استفاده از مواد استاندارد انجام می شود که تجربه خوبی از خدمات ناخن را در ذهن شما باقی می گذارد.

 

کاشت ناخن

کاشت و طراحی ناخن غرب تهران

 

 

یک ناخن کار خوب و باتجربه شخصی است که قادر به انجام انواع روش های کاشت از جمله کاشت پودری، کاشت میکس، کاشت هلویی، کاشت بیبی بومر و کاشت گریم باشد. همچنین قادر به انواع طراحی های ناخن مانند فرنچ، طراحی مرمریت، ژلیش، طراحی ماربل، طراحی آکواریوم، طراحی کروم و طراحی با فویل باشد.

در فرآیند کاشت ناخن، مرحله مانیکور بسیار حائز اهمیت است. ناخن کار خوب باید قادر به عقب زدن کوتیکول ناخن، سوهان کشی، فرم دادن به ناخن، مرتب سازی، ژلیش و طراحی با لاک به نحو احسن باشد. واضح است که ناخن ها به مرور زمان رشد کرده و قد می کشند. ناخن های دست حدودا دو الی سه میلیمتر در ماه رشد می کنند. از این رو، زمانی که شما کاشت ناخن انجام می دهید، بعد از مدتی که ناخن طبیعی رشد کرد، مواد از سمت ریشه به سمت جلو آمده و قسمتی از ناخن که رشد کرده بود، بدون پوشش می ماند. فرقی نمی کند که این پوشش کاشت پودری باشد، لاک ژل یا لاک معمولی؛ این موضوع برای همه انواع کاشت ناخن صدق می کند و شما باید هر ماه بابت ترمیم کاشت ناخن خود اقدام کنید.
جهت بهره مندی از خدمات کاشت ناخن یا شرکت در کلاس های آموزشی خانم ها نوشین صداقت و ایلناز درخشنده می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

کاشت ناخن

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: