چهارشنبه 22 آبان 1398 - 20:44:27

ممنوعیت های انجام میکروبلیدینگ

بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو

مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو پریسا


 

فشار خون شدید (بالا یا پایین) و ناراحتی قلبی: برای افرادی که دچار فشار خون شدید هستند ، استفاده از مواد بی حس کننده و لیدوکایین بسیار خطرناک بوده و منجر به عوارض غیر قابل جبران خواهد شد هم چنین این افراد به دلیل این که داروهای خاص بیماری استفاده می کنند خون شان رقیق بوده و مانند افراد هموفیلی، زخم آن بهبود نمی یابد.


بیماری های خود ایمنی: در بیماری های خود ایمنی، سیستم ایمنی بدن ضعیف می باشد و یا در مواردی دفاع ایمنی بدن متوقف می شود به همین دلیل انجام انواع هاشور و تاتو را به این افراد توصیه نمی کنیم.


بیماری های خاص: افرادی که دارای بیماری های هپاتیت، ایدز، هموفیلی (عدم انعقاد خون) و بیماری های جنسی هستند به هیچ عنوان انجام تاتو و هاشور ابرو توصیه نمی شود.


تاتو در دوران بارداری: در دوران حاملگی به خاطر تغییرات هرمونی و همینطور رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن یا محو شدن تاتو (هاشور ابرو،سایه ابرو، تاتو خط چشم، تاتو لب، تاتو خط لب ، تاتو روی بدن و ...) وجود دارد و هیمنطور به دلیل تغییرات پوستی در دوران بارداری ممکن است طرحی که در این دوران تاتو می کنید پس از زایمان تغییر کند. بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای تاتو تا یک سالگی کودک‌ صبر کنید و زمانی که پوست کاملا به حالت طبیعی بازگشت تاتو را انجام دهید. (البته تاتو ابرو،هاشور ابرو وسایه ابرو را در صورت تایید پزشک می توان انجام داد ولی بقیه انواع تاتو به خصوص تاتو لب و تاتو بدن را در این دوران توصیه نمی کنیم).


مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو پریسا


سعادت آباد- بلوار دریا- خیابان رامشه- توحید یکم- پلاک 60
شماره تماس 09212254387


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: