شنبه 09 آذر 1398 - 12:08:10

بهترین فیبروز ابرو

آموزش تخصصی هاشور ابرو در غرب تهران

بهترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در سعادت آباد

 

امروزه میبینیم اکثر خانم ها به دنبال انجام کاری برای پرتر نشان دادن ابروها و رفع کچلی و جاهای خالی ان هستند. اما در واقع بهتر است بدانیم بهترین و موثرترین کاری که می توان برای رفع نواقص ابرو استفاده کرد چه چیزی است. گاها افراد زیادی علیرغم صرف هزینه بسیار برای این کار، به نتیجه دلخواه و خوشایندی نمی رسند. بنابراین قصد داریم در این مطلب به ویژگی های اصلی یک فیبروز خوب بپردازیم تا در انتخاب پیگمنتر موردنظرتون موفق عمل کنید.
1. طراحی و قرینه سازی خوب: رعایت اصول صحیح طراحی ابرو، انتخاب مدل بر حسب جام چهره، ویژگی های چهره همچون فاصله ابروها از هم، فاصله چشم و ابرو، دنباله ابرو، سن مشتری، .... همگی از ویژگیهای بسیار مهمی هستند که یک پیگمنتر می باید هنگام طراحی مدنظر قراردهد تا نتیجه مطلوبی بدست آید. سعی کنید نمونه کار مراکز مختلف را به لحاظ محتوایی از حیث بررسی فرم های مختلف صورت، فیبروزهای کار شده برای خانم های جوان، خانم های مسن، پوست های مختلف و ... را مد نظر قراردهید. نکته بعدی دیدن نمونه کارهایی است که از نمای روبرو و تمام چهره باشد تا قرینگی ابروها مشخص باشد.
2. انتخاب رنگ مناسب: رنگی که برای فیبروز استفاده می شود می باید حتما متناسب با پیگمنت پوست مشتری باشد تا با گذشت زمان تغییر رنگ ندهد و به اصطلاح بدرنگ نشود.
3. برند رنگ: از پیگمنتر خود بخواهید برند رنگ مورد استفاده خود را به شما بگوید و هنگام کار، رنگ را از نزدیک ببینید. در حال حاضر بهترین رنگی که کاملا بهداشتی، دارای استاندارد و با ماندگاری بالا و بدون پخش رنگ و تغییر تناژ در بلندمدت است، رنگ فیبروزمی باشد.
4. هزینه انجام خدمات: همیشه هزینه بالای کار به معنای کار با کیفیت نیست، همانطور که انجام کار فیبروز با هزینه پایین نیز می تواند نشاندهنده استفاده از لوازم بی کیفیت باشد. دانستن برند رنگ وملزومات استفاده شده، شما را به سمت انتخاب درست راهنمایی می کند.
5. ماندگاری کار: از پیگمنتر خود بخواهید نمونه کارهای مربوط به ماندگاری کارها را به شما نشان دهد.
6. مشاوره حضوری و دیدن نمونه کار از نزدیک: از پیگمنتر خود بخواهید زمانی را به شما اختصاص دهد تا پیش از انجام کار فیبرو، بتوانید از نزدیک مشاوره دریافت کنید و نمونه کارها را از نزدیک ببینید.
تمامی موارد فوق باعث می شوند انتخاب صحیحی از مرکزی که می خواهید برای انجام کار آرایش دائم انتخاب کنید، داشته باشید. امروزه تعدد مراکز انجام دهنده کار فیروز، یکی از مسائل دردسرساز برای مشتریانی است که قصد انجام کار فیبروز ابرو دارند. ما مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر را در منطقه سعادت آباد تهران به شما پیشنهاد می دهیم. این مرکز با رعایت استانداردهای بهداشتی و استفاده از متریال برند روز اروپا و دستگاههای پزشکی ایمن، ضمن رعایت تمامی موارد فوق، با درصد بالای رضایت مشتریان از جمله مراکز معتبر انجام کار فیبروز ابرو در تهران به شمار می رود.
مرکز تخصصی خدمات فیبروز ابرو پریسا
سعادت آباد- بلوار دریا- خیابان رامشه- توحید یکم- پلاک 60
شماره تماس 09212254387


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: