پنجشنبه 25 مهر 1398 - 09:32:13

میکروبلیدینگ چیست؟

 

بهترین مدرس میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن غرب تهران

میکروبلیدینگ ابرو


میکروبلدینگ چیست؟


میکروبلیدینگ یکی از روش های انجام آرایش دائم بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. در این روش، از یک قلم دستی ساده ، که تیغ های سوزنی شکل ردیفی و فلت، به آن متصل میشود، استفاده می شود و رنگدانه ها با آغشته کردن سوزن ها، به رنگ و کشیدن آن با فشار مناسب به داخل پوست، تزریق میشود. این روش در عین سادگی به مهارت و هنر بسیار بالایی در کشیدن خطوط و حفظ فشار دست یکسان، در تمام خطوط نیازدارد که این امر در سایه تمرین و ممارست بسیار زیاد حاصل میشود .
حفظ فاصله بین خطوط هاشور نسبت به موهای ابرو، نوع خواب و کمان خطوط، بسیار حائز اهمیت میباشد.
در واقع میکروبلیدینگ علیرغم ساده بودن ظاهری کاری که انجام میشه نیاز به مهارت بالایی در کاشت صحیح رنگدانه برای کسب ماندگاری بالای فیبروز و عدم پخش رنگ دارد. برای اینکار می بایست اصول صحیح کاشت رنگ آموزش دیده بشه که ما مرکز تخصصی آرایش دائم آکادمی فیبروز پریسا مطر در منطقه غرب تهران، سعادت آباد هست. که علاوه بر آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ، ارائه سرتیفیکیت و پشتیبانی آموزشی هم دارند.

 با شرکت در دوره های آموزشی مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر، تحلیل جامعی از پیگمنت شناسی و تجربیات ارزشمند ایشان برای ورود مطمئن به بازار کار در اختیار شما قرار می گیرد.


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: