چهارشنبه 24 مهر 1398 - 11:25:51

بهترین متخصص تاتو به روش های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتشن

 

خدمات و آموزش فیبروز ابرو

آرایش دائم چیست و چه کاربردی دارد؟

 

 

معرفی متخصص تاتو به روش های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

 


در گذشته نه چندان دور، از روش تاتو برای برطرف کردن نواقص ابرو استفاده می شد که غالبا با درد و خونریزی بسیاری همراه بود. امروزه اما روش های نوین تری برای این امر ابداع شده است که جهت بازسازی طبیعی، جلوه بخشی و متعادل سازی چهره کاربرد دارند. میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز از جمله جدیدترین روش های تاتو هستند که طی انجام آن ها، رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست تزریق شده و آسیب به بافت های پوستی را به حداقل می رساند. از این متدها نه تنها در حیطه زیبایی، بلکه در پزشکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه پزشکان زیادی از روش های جدید تاتو برای درمان طاسی یا کم پشتی موی سر و ریش آقایان، درمان مشکلات پوستی با روش کرم پودر دائم و ... بهره می برند.
روش های میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز علاوه بر تاتو ابرو، در تتو خط چشم، رژلب، بن مژه و ... نیز کاربرد دارند. این تکنیک ها که با نام آرایش دائم مشهور هستند، برای خانم های شاغل یا ورزشکاری که قصد دارند در وقت خود صرفه جویی کنند یا به علت تعریق قادر به آرایش کردن نیستند، مناسب است. علاوه بر این، آسیب های ناشی از مصرف لوازم آرایشی را نیز به حداقل می رساند.


میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ دو روش آرایش نیمه دائمی هستند که در ظاهر شباهت های بسیاری به هم دارند، در صورتی که تفاوت های جزئی نیز در آن ها مشاهده می شود. به عنوان مثال برای طراحی ابرو به متد میکروپیگمنتیشن از ابزار دیجیتالی استفاده می شود؛ این در حالی است که دستگاه مورد استفاده در روش میکروبلیدینگ، غیر الکتریکی بوده و به صورت دستی انجام می گیرد.
انجام تتو به روش میکروپیگمنتیشن در لایه های عمیق تری از پوست صورت می گیرد و مدت زمان بیشتری را نسبت به میکروبلیدینگ می طلبد. در میکروبلیدینگ از تیغ نازکی برای هاشور زدن استفاده می شود؛ در حالی که برای پیاده سازی میکروپیگمنتیشن، نیاز به ایجاد صدها نقطه تا زمان شکل گیری ابرو است.

 

تکنیک های آرایش دائم

 


میکروپیگمنتیشن هر دو تا پنج سال نیاز به ترمیم دارد؛ این مدت زمان در روش میکروبیلدینگ به شش ماه تا یک سال می رسد. میکروپیگمنتیشن به مراقبت های بیشتری نیاز دارد و هزینه آن از تتو به روش میکروبیلدینگ نیز بیشتر است.
به جرأت می توان گفت که از بزرگترین معایب آرایش دائمی، عدم رضایت از نتیجه نهایی است؛ بنابراین بسیار حائز اهمیت است که جدیدترین متدهای تاتو را نزد یک پیگمنت آرتیست ماهر و بروز انجام دهید. اگر به دنبال یکی از بهترین متخصصان میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ هستید، پیشنهاد ما به شما سرکار خانم پریسا مطر است. ایشان به بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا، تجربه خوبی از انجام آرایش دائم را در اختیارتان قرار می دهند. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: