یکشنبه 28 مهر 1398 - 22:39:34

میکروپیگمنتیشن خط چشم چیست؟

 

آموزش هاشور خط چشم

میکروپیگمنیتشن خط چشم


 

میکروپیگمنتیشن خط چشم 

تکنیک‌های مختلفی برای متراکم نشان دادن مژه ها وجود دارد ولی کشیدن خط چشم در این بین یکی از بهترین روش ها می باشد بخصوص برای افرادی که دارای پلک‌های افتاده هستند و اصطلاحا چشم های آن ها خسته به نظر می رسد میکروپیگمنتیشن خط چشم می باشد. میکروپیگمنتیشن خط چشم روشی است که در آن مژه ها متراکم تر شده و چشم بدون اینکه حالت تصنعی داشته باشد برجسته‌تر و روشن‌تر به نظر خواهد رسید.

میکروپیگمنتیشن خط چشم یکی از حساس ترین و در عین حال ساده ترین آرایش های دائم است که باید توسط پیگمنتر متخصص و طبق اصول آرایشی و بهداشتی انجام شود. میکروپیگمنتیشن خط چشم دارای زیرمجموعه هایی نظیر خط چشم معمولی، هاشور یا بن مژه، خط چشم پایینی است. با انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم، در زمان آرایش صرفه جویی شده و از طرفی نگرانی بابت عدم یکسان بودن خط چشم ها وجود نخواهد داشت. فرایند میکروپیگمنتیشن خط چشم با سایر میکروپیگمنتیشن‎ها یکسان است اما به دلیل حساسیت محل انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم، ظرافت بیشتری در اجرا را طلب می‎کند. برای مثال با میکروپیگمنتیشن خط چشم می‎توان روی پلک با رنگ‎های مختلف خط چشم کشید، افتادگی پلک را تا حدودی اصلاح کرد، مژه ها را پر پشت کرد و مواردی مانند این را به انجام رساند

تاتو خط چشم خوب

برای انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم معمولی در جلسه اول بهتر است جهت حفظ زیبایی رنگ مشکی در خط چشم یک قطره رنگ قهوه ای سوخته در رنگ مشکی مخصوص خط چشم ترکیب کنید. این امر از تغییر رنگ خط چشم به آبی و خاکستری جلوگیری خواهد نمود. برای خط چشم معمولی از کارتریج دو یا سه سر استفاده نمایید و به آرامی و ملایمت و فشار جزئی کارتریج خط چشمی نازک و باریک روی خط شماره یک پلک بکشید. بهتر است که حرکت کارتریج روی پوست به آرامی و همراه با مکث باشد تا رنگ به سهولت و بدون نیاز به فشار زیر پوست تزریق شود. بهتر است که پهنای خط چشم بیشتر از چند میلیمتر نباشد تا پس از بهبود جلوه ای زیبا و طبیعی به خود بگیرد.

دوره جامع آموزش فوق تخصصی فیبروز پریسا مطر در سعادت آباد

دوره میکروبلیدینگ شامل:
آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک فیبروز و میکروشیدینگ
شامل جلسات تئوری
ارائه مباحث پوست شناسی و رنگ شناسی
طراحی و قرینه سازی
ارایه نرم افزار
همراه با جزوه اموزشی
کار روی لاتکس
کارگاه عملی
بهمراه ارایه سرتیفیکیت
6 ماه پشتیبانی اموزشی و رفع اشکال
آموزش حرفه ای با تضمین ورود به بازار کار و کسب درامد

 با شرکت در دوره های آموزشی مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر، تحلیل جامعی از پیگمنت شناسی و تجربیات ارزشمند ایشان برای ورود مطمئن به بازار کار در اختیار شما قرار می گیرد.


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: