یکشنبه 28 مهر 1398 - 22:37:15

مراحل میکروپیگمنتیشن خط چشم

 

 

آموزش هاشور ابرو به روش فیبروز 

آموزش و خدمات فوق تخصصی تاتو و میکروپیگمنتیشن


آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم


میکروپیگمنتیشن خط چشم باید به شکلی کاملا ظریف و سبک انجام شود. بهترین روش برای انجام آن با کارتریج 2 یا 3 سر و در طی دو جلسه به فاصله سه هفته از یکدیگر است. به یاد داشته باشید که در میکروپیگمنتیشن خط چشم هرگز نباید فشار اضافه ای به پلک ها و در نهایت چشم افراد وارد شود. چرا که موجب ناراحتی و خون مردگی در پوست این ناحیه خواهد شد و از طرفی ممکن است به دلیل وارد آوردن چنین فشاری پوست پلک دچار زخم های سطحی شود میکروپیگمنتیشن خط چشم باید با ملایمت و با فاصله از مژه ها انجام شده تا فولیکول های مژه دچار تخریب نشوند.

برای یکدست کردن خط چشم باید لابه لای مژه ها به آرامی هاشور خورده و یا به شکلی جزئی پر شوند. همچنین از کشیدن خط چشم های پهن و غیر طبیعی بپرهیزید چرا که اثر نامطلوبی در زیبایی چهره خواهد گذاشت. نکته بسیار مهم دیگر درباره میکروپیگمنتیشن خط چشم این است که هرگز نباید ناحیه لثه چشم توسط کارتریج تحریک و یا حتی لمس شود. برای همین مراقب فاصله ایمنی کارتریج از لثه چشم باشید. نکته مهم بعدی این است که هرگز نباید حفره گرد ناحیه گوشه خارجی چشم (حد فاصل پلک بالایی و پایینی در گوشه خارجی چشم) را در پروسه آرایش دائم شرکت داد. پوست این ناحیه به شدت نازک و حساس بوده و به محض لمس سوزن کارتریج و تزریق رنگ در این ناحیه دچار پخش شدگی رنگ در پوست شده و جلوه ای بسیار نامطلوب و نازیبا در چهره خواهد داشت.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن خط چشم

برای ماندگاری رنگ میکروپیگمنتیشن خط چشم نمی توان زمان دقیقی را برای ماندگاری رنگ مشخص کرد و معمولا افراد با پوست های خشک ماندگاری رنگ بالاتری نسبت به اشخاص با پوست چرب دارند. رنگ میکروپیگمنتیشن خط چشم با توجه به جنس، پوست افراد، شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی و نحوه زندگی افراد متفاوت است و در مجموع ماندگاری میگروپیگمنتیشن خط چشم حدود 6 ماه تا 1سال وکه بعد آن نیاز به ترمیم دارند.


عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم

لازم به ذکر است که ناحیه چشم بسیار حساس می باشد و اگر پیگمنتر شما مهارت و چیرگی لازم را نداشته باشد می تواند باعث آسیب به چشمان شما شود استفاده از دستگاه ها و رنگ های غیر استاندارد و تقلبی که متاسفانه برخی از پیگمنترها و مخصوصا کسانی که در آرایشگاه ها مشغول فعالیت هستند به خاطر سود بیشتر و یا جلب مشتری به واسطه قیمت های پایین تر اقدام به استفاده از رنگ های غیر استاندارد نموده که می تواند موجب آسیب جبران ناپذیری شود.

سوزن میکروپیگمنتیشن خط چشم

سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن خط چشم محسوب می گردد. استفاده از سوزن مشترک برای چند فرد و حتی استفاده از یک سوزن برای یک فرد در چند جلسه می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای سلامت فرد ایجاد نماید. امروزه در دستگاه های میکروپیگمنتیشن خط چشم به جای سوزن از کارتریج های یکبار مصرف استفاده می شود. اما توجه داشته باشید که تنها استفاده از کارتریج به جای سوزن، ایمنی و سلامت شما را تضمین نخواهد کرد، بلکه باید کارتریج استاندارد، استریل و ایزوله بوده تا به هیچ عنوان خون، لنف و مایعات بدن از داخل کارتریج به داخل هندپیس راه پیدا ننماید.

برای این کار در کارتریج های استاندارد از نوع خاصی از واشر ارتجاعی به نام ممبران استفاده می شود که مانع از ترشح و انتقال رنگ و مایعات لنفی از کارتریج به داخل هندپیس می گردد. توجه داشته باشید که در صورت ترشح رنگ و مایعات لنفی به داخل هندپیس احتمال انتقال عفونت و ویروس های هپاتیت و ایدز به افراد دیگر به شدت بالا خواهد رفت. نکته دیگر آنکه سوزن کارتریج های استاندارد کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام می دهند.

ما مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن پریسا مطر را در منطقه سعادت آباد تهران به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت خدمات آرایش دائم را در محیطی سالم و استاندارد دریافت کنید.

 

دوره جامع آموزش فوق تخصصی فیبروز پریسا مطر در سعادت آباد

دوره میکروبلیدینگ شامل:
آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک فیبروز و میکروشیدینگ
شامل جلسات تئوری
ارائه مباحث پوست شناسی و رنگ شناسی
طراحی و قرینه سازی
ارایه نرم افزار
همراه با جزوه اموزشی
کار روی لاتکس
کارگاه عملی
بهمراه ارایه سرتیفیکیت
6 ماه پشتیبانی اموزشی و رفع اشکال
آموزش حرفه ای با تضمین ورود به بازار کار و کسب درامد

 با شرکت در دوره های آموزشی مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر، تحلیل جامعی از پیگمنت شناسی و تجربیات ارزشمند ایشان برای ورود مطمئن به بازار کار در اختیار شما قرار می گیرد.


 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: