سه شنبه 07 آبان 1398 - 09:57:52

آموزش شید لب مرحله به مرحله

 
 

آموزش میکروپیگمنتیشن لب

بهترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در سعادت آباد

 


 

آموزش میکروشیدینگ لب

 

تاتوشید لب را می توان به جرات جز یکی از زیباترین تکنیک های آرایش دائمی دانست.شید به معنی سایه است و به هر گونه تاتویی که حالت سایه مانند داشته باشند شیدینگ می گویند.شید لب با دستگاه انجام می شود دقیقا همان دستگاهی که برای تاتو لب استفاده می شود حتی سوزن هم مانند همان است;تفاوت اصلی در تکنیک انجام کار است.در تاتو رژ لب تکنیک کار به صورت کوک کوک انجام می شود اما در شید لب باید از روش پرتابی استفاده کرد.و آنقدر باید این کار سریع انجام شود تا رنگ کاملا به صورت سایه نشان داده شود.شید لب با استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن انجام می شود و یکی از روش های برجسته سازی لب محسوب می شود. شید لب باعث برجسته شدن لب ها می شود.چون رنگ را به صورت سایه می زند و در قسمت لبه های بیرونی پر رنگ تر و هرچه به سمت داخل نزدیک می شود کم رنگ تر می شود.این کار لب را کاملا برجسته نشان می دهد و روش خوبی برای افرادی است که دوست دارند بدون تزریق ژ و بوتاکس لبهای برجسته داشته باشند.


مرحله اول در خصوص رنگ و مدل آن با مشتری مشورت می کنیم و مناسبترین رنگ را که به پوست مشتری بیاید انتخاب می کنیم.


مرحله دوم کار قرینه سازی لب را انجام می دهیم.لب خیلی احتیاج به قرینه سازی ندارد اما اگر تازه شروع به انجام این کار کرده اید به شما توصیه می کنیم حتما قرینه سازی را انجام دهید.قرینه سازی لب باعث می شود زمان تاتو نقاط مهم را راحت تر پیدا کنیم و اگر لب دارای نواقصی مانند جای زخم قدیمی باشد آن را پیدا و برطرف کرد.


مرحله سوم گذاشتن بی حسی روی لب.لب به دلیل بافتی که دارد ممکن است درد بیشتری در حین تاتو داشته باشد که بهتر است از بی حسی پد یا پدهای لب استفاده کنید.اگر از پد استفاده می کنید حتما باید قبل از شروع کار با دستگاه و سوزن بدون رنگ بعد از گذاشتن پد و صبر کردن 10 دقیقه روی لب را کمی خراش دهید تا مواد بی حسی جذب لب شود. این کار را 2 الی 3 بار انجام دهید.(گذاشتن بی حسی می تواند قبل از طراحی نیز انجام دهد که کاملا به پیگمنتر کار بستگی دارد)


مرحله چهارم انتخاب سوزن مناسب برای انجام این تکنیک است.همان طور که در ابتدا گفتیم سوزن مورد استفاده دقیقا مانند تاتو رژ لب است و 3 سر. اما در شید چشم از تکنیک پرتابی استفاده می شود. پرتابی کار کردن باعث می شود رنگ به طور متمرکز یک جا تزریق نشود و مانند سایه پخش شود.این کار باید خیلی با سرعت انجام شود.و نکته ی مهم این است که ضربه به پوست مشتری وارد نشود.


مرحله پنجم روشن کردن دستگاه و سوزنی که انتخاب شدن است در دستگاه جای گذاری می شود.مقداری رنگ را در تشتک انگشتی می ریزیم و سوزن را به آرامی در رنگ می زنیم.زیاد برداشتن رنگ هیچ کمکی در سرعت و یا تزریق رنگ بیشتر نمی کند و فقط باعث پخش رنگ روی پوست و کثیف شدن دستگاه می شود.


مرحله ششم از قسمت هفتی شکل بالای لب شروع به کشیدن رنگ می کنیم.اگر تازه شروع به این کار کرده اید بهتر است اول دور لب را کامل پر کنید و سپس کم کم رنگ را به سمت داخل بکشید.در این تکنیک سعی کنید از همان ابتدا از یک سوزن استفاده کنید که پخش رنگ طبیعی باشد.برخی برای دور لب از سوزن 2 سر و برای داخل لب از سوزن 3 سر استفاده می کنند در صورت حرفه ای نبودن مرز خط لب به سمت داخل با رنگ داخل لب از هم جدا می شود و دیگر حالت سایه ای نخواهد داشت.


مرحله هفتم بعد از اتمام کار لب را با یک دستمال مرطوب پاک کنید و قسمت هایی که ممکن است رنگ نگرفته باشد را مجددا تاتو کنید.این تکنیک بسیار باید با ظرافت کار شود تا نتیجه مطلوبی داشته باشد.


مرحله هشتم از مشتری بخواهید لبهای خود را در آیینه ببیند و برای رضایت بیشتر می توانید با یک گوش پاک کن روی لب به آرامی چند بار بکشید.


شید لب مخصوص اشخاصی است که لب های نازکی دارند و دوست دارند لبهای برجسته ای داشته باشند.تفاوت اصلی شید لب و تاتو رژ لب هم همین است.برجسته سازی لبها با تکنیک سایه.
برخی افراد به دلیل اینکه دوست ندارند از تزریق ژل و بوتاکس استفاده کنند این تکنیک بهترین گزینه برای آنها است.اخیرا نیز بسیار پرطرفدار و مورد استقبال قرار گرفته است.
اشخاصی که لب های بی رنگ یا بدرنگی دارند.
اشخاصی که همیشه نگران پاک شدن رژ لب خود در مهمانی یا بیرون از خانه هستند.
اشخاصی که شاغل هستند یا ورزشکاران به دلیل تعرق هنگام ورزش که نمی توانند از مواد آرایشی استفاده کنند
پوشاندن نواقص لب یا جای زخم های قدیمی


چرا ممکن است در این تکنیک لب ها رنگ نگیرند؟ Permanent-Lip-Makeup

ممکن است شما در زمان پریودی و یا حاملگی باشید.
استفاده از مشروبات الکلی و دخانیات در شما زیاد باشد.
برخی قرص های اعصاب قوی در رنگ نگرفتن تاثیر دارند.
استفاده از رنگ های تقلبی و بی کیفیت .
ضعیف بودن فشار دستگاه و سوزن نامناسب که نهایتا منجر به ریزش رنگ می شود.
اما به طور کلی برخی از پوست ها رنگ پذیری سختی دارند.معمولا پوست های چرب ریزش رنگ زیادی دارند که باید از رنگهایی که دارای ترکیبات آب هستند برایشان استفاده کرد.

 

دوره جامع آموزش فوق تخصصی فیبروز پریسا مطر در سعادت آباد

دوره میکروبلیدینگ شامل:
آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک فیبروز و میکروشیدینگ
شامل جلسات تئوری
ارائه مباحث پوست شناسی و رنگ شناسی
طراحی و قرینه سازی
ارایه نرم افزار
همراه با جزوه اموزشی
کار روی لاتکس
کارگاه عملی
بهمراه ارایه سرتیفیکیت
6 ماه پشتیبانی اموزشی و رفع اشکال
آموزش حرفه ای با تضمین ورود به بازار کار و کسب درامد

 با شرکت در دوره های آموزشی مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر، تحلیل جامعی از پیگمنت شناسی و تجربیات ارزشمند ایشان برای ورود مطمئن به بازار کار در اختیار شما قرار می گیرد.


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: