جمعه 06 دی 1398 - 13:26:51

آموزش کرم پودر دائم( مزووایت) و ریمور تاتو قدیمی

فیشیال چیست؟
فیشیال، مجموعه‌ای از مراقبت های پوستی شامل لایه برداری، پاکسازی عمقی و تغذیه ی پوست است. فیشیال به منظور پاک کردن پوست از آلودگی‌های محیطی، از بین بردن جو‌ش‌ها و لک‌ها، آبرسانی به پوست های خشک، رفع چروک و جوانسازی و آرامش دادن به پوست انجام می‌شود. در طی یک جلسه فیشیال، می‌توان کارهای متعددی روی پوست انجام داد. به طوری‌که پس از طی یک جلسه، به نتایج مطلوبی رسیده و نتایج چشمگیر فیشیال را مشاهده خواهید کرد.
فواید فیشیال
فواید فیشیال برای انواع مختلف پوست، بسیار است. پوست شما از هر نوع که باشد (خشک، چرب، مختلط، حساس)، از فیشیال برای درمان مشکلات پوستی بهره خواهد برد. پوست‌های سالم هم می‌توانند برای چندبرابر کردن طراوت و شادابی پوست و به تاخیر انداختن فرآیند پیری، از انجام فیشیال بهره ببرند.

اولین گام برای حفظ و نگهداری از سلامت پوست، فیشیال است. چراکه برای انجام سایر مراقبت‌های پوستی، داشتن زمینه‌ی پوستی مناسب باعث گرفتن نتیجه‌ی موردنظر خواهد شد. در ساده‌ترین حالت، فیشیال باعث می‌شود که مواد آلوده و سمی از منافذ پوست شما خارج شوند. سلول‌های مرده از سطح پوست کنار زده شوند و پوست شما برای سایر مراقبت‌های پوستی آماده خواهد شد.
برای مشاوره تجهیزات پوستی و ماسکهای برند اورجینال با ما در تماس باشید.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: