شنبه 11 آبان 1398 - 22:48:20

رنگ شناسی و ترکیب رنگ تاتو

 

 

آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن و تاتو غرب تهران

بهترین مرکز آموزش میکروبلیدینگ فیبروز در سعادت آباد

 


 

رنگ شناسی و ترکیب رنگ تاتو


همانطور که می دانید رنگ تاتو اولین چیزیست که در تاتو نظر آدمها را به خودش جلب می کند رنگ سازی خوب فقط این نیست که رنگ گران استفاده کنید. رنگ سازی خوب یعنی با ترکیب رنگها رنگ خوبی بسازید، نکته ای که وجود دارد این است که تمامی رنگهای تاتو چه در صورت باشند و چه در بدن در نهایت و پس از گذشت سالها به دو رنگ متمایل و متناهی می شوند: یا به تناژهای رنگ دودی و آبی یا به تناژهای زرشکی و قرمز.
هرچه کیفیت رنگ بیشتر باشد مدت زمان بیشتری طول می کشد تا تغییر رنگ تاتو احساس شود. منظوراز رنگ بی کیفیت یعنی آن رنگ مدت زمانی کمتری خوشرنگ باقی می ماند و نسبت به رنگ های اصل زودتر تغییر رنگ میدهد. ترکیب رنگ یک لیست از مقدار و تناسب رنگها نیست، بلکه چیزیست که شما باید علم آن را پیدا کنید چون رنگها و ماندگاری آنها متفاوت است ممکن است لایت براون از یک مارکی تناژ نارنجی داشته باهد و از مارک دیگر تناژ دودی
پس نکته اینجاست که با توجه به شناختی که از رنگهای خود دارید بهترین ترکیب رنگ را بسازید، مهم ترین چیزی که در ترکیب رنگ باید در نظر بگیرید رنگ پوست مشتری است. کسانی که پوست سفید دارند پوست آنها پیگمنت های قرمز دارد و کسانی که پوست سبزه دارند پوست آنها پیگمنت های آبی یا سبز دارد. اکثر رنگها بعد از کار تمایل به دودی شدن دارند پس همیشه برای خنثی کردن این تناژ در رنگها رنگ قرمز و یا نارنجی را باید در ترکیب رنگمان استفاده کنیم.
مثلا برای کسانی که پوست سفید دارند چون خود پوستشان هم پیگمنت قرمز دارد ما قرمزی داخل رنگ را از اندازه معمول کمتر میریزیم مثلا نیم قطره و برای افراد با پوست خیلی سبزه که پوستشان تناژ دودی بیشتری دارد رنگ قرمز رو از حالت نرمال بیشتر میریزیم که علاوه بر حفظ رنگ تاتو دودی بودن و تیره بودن پوست را نیز خنثی کند.
رنگ زرد یا خردلی ماندگاری رنگ را بالا میبرد و به تثبیت رنگ کمک می کند برای تمامی تاتوهایی که با رنگ مشکی انجام میشوند حتی اگربا رنگ بسیار عالی و با کیفیت کار می کنیم. مثل خط چشم یا تاتو بدن به رنگ مشکی رنگ قرمز اضافه میکنیم، این رنگ مشکی ماندگاری و مدت زمان ثابت بودن رنگ مشکی را بیشتر میکند و باعث میشود رنگ مدت زمان بیشتری با کیفیت باقی بماند.
نکته: هیچ وقت برای ترکیب رنگ رنگهایی که بیشتر از یک پله باهم تفاوت رنگ دارند را باهم ترکیب نکنید. شما اول کار می دانید که چه رنگی میخواهید پس با توجه به رنگ مد نظرتان بین رنگها شبیه ترین رنگ را انتخاب کنید این رنگ رنگ پایه شماست و به بیشترین مقدار نسبت به بقیه رنگها باید داخل ترکیب رنگتان دخیل باشد برای اضافه کردن رنگهای دیگر شما فقط مجاز هستید یک درجه تیره تر یا یک درجه روشن تر را با آن ترکیب کنید.
مثلا :شما میخواهید رنگ قهوه ای متوسط رو به روشن درست کنید شما مجاز نیستید که رنگ قهوه ای تیره را با رنگ خردلی یا عسلی ترکیب کنید چون وقتی دو خانواده از دو رنگ که خیلی باهم تضاد دارند را ترکیب کنید تناژ دودی رنگ را به شدت افزایش میدهید شما وقتی قهوه ای متوسط میخواهید این رنگ به رنگ قهوه ای سوخته هیچ ربطی ندارد پس نیازی نیست در ترکیب رنگ استفادش کنید پس اگر رنگتان کامل نیست حتما باید کامل کنید که درجه رنگهایتان پله پله پایین بیاید.

 

دوره جامع آموزش فوق تخصصی فیبروز پریسا مطر در سعادت آباد

دوره میکروبلیدینگ شامل:
آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک فیبروز و میکروشیدینگ
شامل جلسات تئوری
ارائه مباحث پوست شناسی و رنگ شناسی
طراحی و قرینه سازی
ارایه نرم افزار
همراه با جزوه اموزشی
کار روی لاتکس
کارگاه عملی
بهمراه ارایه سرتیفیکیت
6 ماه پشتیبانی اموزشی و رفع اشکال
آموزش حرفه ای با تضمین ورود به بازار کار و کسب درامد

 با شرکت در دوره های آموزشی مرکز تخصصی آرایش دائم پریسا مطر، تحلیل جامعی از پیگمنت شناسی و تجربیات ارزشمند ایشان برای ورود مطمئن به بازار کار در اختیار شما قرار می گیرد.


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: