دوشنبه 06 آبان 1398 - 15:40:33

خدمات و آموزش کراتین مو در مشهد

 

کراتینه مو به روش مایکرومیست

معرفی یکی از بهترین متخصصان کراتین مو در مشهد

 

کراتین مو در مشهد توسط خانم فاطمه میکائیلی

 


کراتین مو یک معجزه برای صاف و براق شدن موها است. اگر موهای شما فر یا وز است، احتمالا از اطرافیان خود شنیده اید که کراتین راهکار مناسبی برای صافی دائم مو است. البته کراتین به دو منظور زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین معنی که اگر موهای شما به دنبال استفاده بی رویه از رنگ و دکلره یا وسایل حرارتی نظیر سشوار و اتو مو آسیب دیده است، به راحتی می توانید نسبت به درمان آن از طریق کراتین کردن اقدام نمایید. سوالی که ممکن است در این حین برای اغلب افراد پیش بیاید این است که آیا انجام کراتین برای مو مضر است؟ در جواب باید بگوییم که چنانچه این روش را نزد افراد متخصص و دوره دیده انجام دهید، نه تنها هیچ گونه ضرری به همراه ندارد، بلکه موجب حفظ طراوت و شادابی موها نیز خواهد شد. اگر قصد انجام کراتین مو در شهر مشهد را دارید، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما سرکار خانم فاطمه میکائیلی می باشد.


خانم میکائیلی از روش های بسیاری برای کراتین کردن موها استفاده می کنند که مایکرومیست یکی از آن موارد می باشد. دستگاه مایکرومیست Micromist یکی از تجهیزاتی است که جهت سلامت، درمان و زیبایی موی سر مورد استفاده قرار می گیرد. در این تکنیک از خاصیت اوزون تراپی یا اکسیداسیون اتم اکسیژن برای هر چه بهتر شدن نتیجه کار استفاده می شود. استفاده از دستگاه مایکرومیست، بهتر است تحت نظر کارشناس و با تشخیص مشکلات پوست و موی شخص جهت بازسازی موهای آسیب دیده صورت گیرد. مایکرومیست در افزایش ضخامت مو، کنترل چربی کف سر، درمان شوره سر، رشد مجدد موها، درمان برخی بیماری های ریشه و ساقه و همچنین افزایش استحکام موها مفید است.

 

مرکز کراتین مو مشهد

 


با استفاده از روش کراتین درمانی، پروتئین به قسمت های آسیب دیده مو وارد می شود تا خوش حالت به نظر برسد. برای این منظور ابتدا باید مواد کراتین را با توجه به جنس موها و نوع درخواست مشتری روی مو قرار داد و با استفاده از اتو مو، موها را صاف کرد. از مزایای کراتین تراپی علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده می توان به خوش حالت کردن آن نیز اشاره کرد. افرادی که تمایل ندارند برای حالت دادن موهایشان هر روز از سشوار و اتو مو استفاده کنند، می توانند با خیال راحت از این روش استفاده نمایند. این راهکار می تواند مدت زمان لازم برای صاف کردن موها را به حداقل برساند.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

سلام اگر ممکن است و از کارتون اطمینان دارید اجازه بدین کسانی که شما موهاشون را کراتینه یا المنت کردین نظرشون را بعد چندماه اعلام کنند .
rojelab.net narenjishop rojelab-insta
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: