دوشنبه 25 آذر 1398 - 17:48:28

مرکز کراتینه مو در مشهد

 

معرفی بهترین مرکز کراتینه مو مشهد

مرکز کراتین و احیاء مو آرتیسا مشهد

 

مرکز کراتین مو در مشهد خانم فاطمه میکائیلی


 

حتی اگر توجه و مراقبت های بسیاری در رابطه با موهای خود به خرج دهید، همچنان که موها رشد می کند پروتئین خود را از دست می دهد. به مرور زمان کراتین موها از بین رفته و به دنبال آن درخشش و سلامت آن نیز از دست می رود. انجام کراتینه مو می تواند به تقویت موها و درخشندگی هر چه بیشتر آن کمک شایانی کند. به خصوص اگر میزان استفاده از وسایل حرارتی مو مانند اتو و سشوار در شما بسیار است، کراتین کردن موها می تواند آسیب های ناشی از آن را به حداقل برساند. اما کدام نوع کراتین برای شما مناسب است؟ برای آگاهی از انواع مختلف کراتین مو و استفاده هر یک از آن ها، بهتر است نزد یک متخصص باتجربه مراجعه کنید. اگر برای کراتین مو در مشهد به دنبال یک متخصص حرفه ای و کاربلد هستید، پیشنهاد سایت رژلب به شما سرکار خانم فاطمه میکائیلی می باشد. جهت آشنایی بیشتر با مرکزکراتینه مو در مشهد، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

مرکز کراتین و احیاء مو آرتیسا مشهد

 


خانم میکائیلی، پروتئین را با استفاده از متدهای مختلف به قسمت های آسیب دیده مو وارد می کنند تا ترمیم شوند. معمولا کراتین با توجه به جنس موها و نوع درخواست مشتر روی سر قرار داده می شود و سپس با استفاده از اتو مو، موها صاف می گردد. کراتین علاوه بر تراپی موها، برای صاف یا خوش حالت به نظر رسیدن آن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر از مصرف روزانه اتو مو و سشوار خسته شده اید، با کمک روش کراتین و صافی دائم مو می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی زیادی به عمل آورید.

 

بهترین مرکز صافی مو مشهد

 


روش های بسیاری برای کراتین وجود دارد که خانم میکائیلی از آن ها استفاده می کنند. از جمله این متدها می توان به مایکرومیست، نانو استیم اسپری گان، اوزون تراپی، آبرسانی و احیاء مو و ... اشاره کرد. جهت مشاوره رایگان و همچنین بهره مندی از خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی سرکار خانم فاطمه میکائیلی در مرکز کراتینه مو آرتیسا مشهد می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: