پنجشنبه 02 مرداد 1399 - 19:31:25

مصاحبه با بهترین مدرس ناخن

 

بهترین مرکز کاشت و طراحی ناخن شمال تهران الهیه

معرفی بهترین مدرس ناخن - سالن زیبایی صورتی

 

مصاحبه با بهترین مدرس ناخن سرکار خانم پونه سریعکار مدیر محترم سالن زیبایی صورتی

 

 

امروزه کاشت و طراحی ناخن به دلیل این که جلوه بی‌نظیری به ظاهر افراد می‌دهد، بسیار پرطرفدار است و روزانه خانم‌های بی شماری برای کاشت ناخن به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. از این رو لاین کاشت و طراحی ناخن به یکی از پول سازترین خدمات آرایشی و زیبایی تبدیل شده است و افراد زیادی نسبت به فراگیری آن اقدام می‌کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با ارائه این مطلب از سایت رژلب، به معرفی و مصاحبه با بهترین مدرس ناخن بپردازیم تا تصمیم گیری راحت تری در انتخاب مرکز آموزش و خدمات کاشت و طراحی ناخن داشته باشید.
خانم پونه سریع کار یکی از بهترین مدیرهای موفق سالن آرایش و زیبایی در شمال تهران محدوده الهیه هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه تخصصی کاشت و طراحی ناخن دارند. خانم سریع کار کلیه دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن خود را در خارج از کشور گذرانده اند و به جدیدترین متدهای ناخن تسلط کامل دارند.


مصاحبه با خانم پونه سریع کار بهترین مدرس ناخن


بنده مدرس ارشد و بین المللی کمپانی یانگ نیل که یک شرکت آمریکایی می باشد، هستم. تمامی دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن خود را تحت نظر برترین اساتید خارج از کشور گذرانده ام.

 

کاشت ناخن ژل


چه چیز باعث شد تصمیم به راه اندازه سالن زیبایی بگیرید؟


حجم مشتریان به دلیل کیفیت بالای خدمات به حدی بالا بود که تصمیم به راه اندازه سالن زیبایی و استفاده از تجربیات همکاران حاذق گرفتم. به این ترتیب آرایشگاه زنانه صورتی افتتاح شد.

 

مرکز کاشت ناخن الهیه


آیا در سالن زیبایی صورتی الهیه تنها خدمات ناخن ارائه می شود؟


خیر، بنده زمانی که تصمیم به راه اندازه سالن زیبایی صورتی را داشتم، تنها روی لاین کاشت و طراحی ناخن تمرکز نکرده و سایر خدمات را نیز در نظر گرفتم. در این مرکز، تمامی خدمات آرایش و زیبایی اعم از لاین رنگ مو، صافی و احیاء مو، آرایش و گریم عروس، شینیون حرفه ای، پارافین تراپی، اکستنشن مو و ... زیر نظر بهترین متخصصان و به وسیله برترین برندهای روز دنیا ارائه می شود.
زمانی که تصمیم به افتتاح آرایشگاه صورتی الهیه را گرفتم، از افراد و متخصصانی که نزد خودم دوره های آموزشی را گذرانده بودند و مورد تایید خودم بودند، استفاده کردم تا از کیفیت بالای کار مشتریان عزیز اطمینان داشته باشم.


علت نام گذاری سالن زیبایی صورتی چه بود؟


من از کودکی علاقه خاصی به رنگ صورتی داشتم و همیشه در ذهن این تفکر را داشتم که سالن زیبایی خود را با نام صورتی افتتاح کنم و خوشبختانه این اتفاق هم افتاد.

 

بهترین مرکز کاشت و طراحی ناخن


دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن در مرکز زیبایی صورتی به چه شکل است؟


هر ماهه دوره های آموزشی و ورکشاپ های تخصصی کاشت و طراحی ناخن در مرکز زیبایی و سالن آرایشی صورتی واقع در شمال تهران محدوده الهیه برگزار می شود. علاقه مندان به یادگیری لاین ناخن می توانند آموزش های تخصصی را نزد بهترین مدرس ناخن بگذرانند. دوره های آموزشی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شوند.
افرادی که به هر دلیل تمایل به یادگیری لاین ناخن به طور کاملا خصوصی و تک نفره دارند نیز می توانند با انتخاب بهترین مدرس ناخن آموزش های خود را آغاز کنند.

 

کاشت ناخن سفید و سیاه جدید


آیا به کارآموزان مدرک معتبر کاشت ناخن اعطا می شود؟


بله حتما، در سالن زیبایی صورتی پس از گذراندن دوره های آموزشی کاشت و طراحی ناخن، مدرک بین المللی به هنرجویان عزیز اعطا می شود. مزیت مدرک کاشت و طراحی ناخن در مرکز زیبایی صورتی این است که قابلیت ترجمه شدن را دارد. یعنی این که هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی کاشت ناخن با داشتن این مدرک معتبر می توانند در هر نقطه ای از جهان که تمایل داشتند، به فعالیت های حرفه ای بپردازند.

 

مدل کاشت ناخن کروم


آیا هنرجویان کاشت و طراحی ناخن سریعا جذب بازار کار می شوند؟


بله کارآموزان لاین کاشت و طراحی ناخن که مدرک خود را از سالن زیبایی صورتی گرفته باشند، می توانند زیر نظر خودم به فعالیت بپردازند. این هنرجویان در دوره های آموزشی کاشت ناخن تکنیک های جدید و بسیاری را می آموزند و به دلیل تخصص بالایی که کسب می کنند، قابلیت فعالیت در بازار کار را به خوبی دارند.

 

کاشت ناخن اکلیلی


قیمت کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی صورتی چگونه است؟


کلیه خدمات کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی صورتی از مناسب ترین قیمت و توسط کادر حرفه ای ناخن و بهترین مدرس ناخن انجام می شود. جزئیات قیمت کاشت و طراحی ناخن از قرار زیر است:


- کاشت ناخن دست از 90 تا 200 هزار تومان
- کاشت ناخن پا حدود 75 هزار تومان
- قیمت لمینت ناخن دست از 250 تا 300 هزار تومان
- قیمت کاور ناخن 80 هزار تومان
- قیمت فرنچ ژلیش ناخن حدود 65 هزار تومان
- قیمت لمینیت ناخن پا از 100 تا 150 هزار تومان
- قیمت ترمیم ناخن پا حدود 45 هزار تومان
- قیمت ترمیم با کاور ژل حدود 60 هزار تومان
- قیمت ترمیم به همراه ژلیش ساده حدود 80 هزار تومان
- قیمت ترمیم و ژلیش اکلیلی و کروم حدود 110 هزار تومان
- هزینه مانیکور حدود 55 هزار تومان
- هزینه پدیکور از 85 تا 120 هزار تومان
- هزینه کروم و ژلیش‌های اکلیلی حدود 65 هزار تومان
- قیمت بیبی بومر و کاشت ناخن گریم از 300 تا 400 هزار تومان


قیمت طراحی ناخن نیز از 40 تا 120 هزار تومان متغیر است. ضمنا، تمامی طراحی ها با اکرولیک و ژلیش است.

 

بهترین مدرس ناخن شمال تهران الهیه


دلیل قیمت مناسب کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی صورتی چیست؟


بنده علاقه مند بودم یکی از ویژگی های منحصر بفرد سالن زیبایی صورتی، همین قیمت مناسب خدمات آن باشد. البته در این آرایشگاه علاوه بر خدمات تخصصی کاشت و طراحی ناخن، سایر خدمات آرایشی نیز از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. امروزه رقابت در میان سالن های زیبایی به حدی بالاست که قیمت مناسب می تواند یکی از بارزترین ویژگی های سالن زیبایی باشد و منجر به مشتری مداری بهتر شود. البته قیمت مناسب باید در کنار کیفیت بالا ارائه شود و در واقع بدون آن هیچ معنایی ندارد.

 

کاشت و طراحی ناخن شمال تهران الهیه


آیا قیمت مناسب خدمات باعث عدم اعتماد مشتریان شما نمی شود؟


ما برای اینکه در کنار قیمت مناسب خدمات خود اعتماد مشتریان را نیز جلب کنیم، تصمیم گرفتیم مواد مصرفی را در مقابل مراجعه کننده باز کنیم و مورد استفاده قرار دهیم. تمامی برندهای استفاده شده در تکنیک های کاشت و طراحی ناخن از جنس مرغوب و اورجینال بوده و این اطمینان را به مشتریان می دهیم که خیالشان در رابطه با کیفیت بالای خدمات مقرون به صرفه کاملا راحت باشد.

 

بهترین مرکز کاشت و طراحی ناخن الهیه


انواع خدمات تخصصی کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی صورتی


لمینیت ناخن

لمینیت یا همان کاور کردن ناخن ها، راهکاری زیبا و طبیعی برای افرادی است که قادر به بلند کردن ناخن هایشان نیستند. استفاده از لمینت ناخن باعث می شود تا طول عمر ناخن های طبیعی افزایش یابد و دچار شکستگی یا ترک خوردن نشود. لمینت ناخن جایگزین بسیار خوبی برای کاشت ناخن است و مواد آن کاملا روی صدف ناخن را می گیرد و از ان محافظت می کند. در واقع از روش لمینت ناخن برای مقاوم سازی ناخن ها استفاده می شود. مواد لمینت ناخن بسیار سبک است و برخلاف روش های کاشت ناخن، صدمه ای به صدف ناخن وارد نمی کند.
در روش لمینت ناخن برخلاف کاشت ناخن که بستر ناخن را سوهان می کشند و بسیار نازک می کنند، مواد روی صدف ناخن قرار می گیرد و شیارها یا پستی و بلندی های سطح آن را به خوبی پوشش می دهد. همچنین، در کاشت ناخن از تیپ استفاده می شود که فرم مصنوعی به ناخن ها می دهد و به دلیل اینکه بافت مواد در کاشت ناخن سنگین تر است، ممکن است برخی افراد با آن احساس راحتی نکنند. در صورتی که در لمینت ناخن به این شکل نبوده و ناخن ها در پایان کار بسیار طبیعی به نظر می رسند.

 

آموزش و خدمات کاشت ناخن

 


کاشت ناخن آکریلیک و ژله ای


کاشت ناخن آکریلیک سال هاست که از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و به وسیله یک مایع مونومر و پودر پلیمر انجام می شود. ناخن های آکریلیکی تنها با قرار گیری در معرض هوای محیط سفت شده و مانند ناخن طبیعی دیده می شود.  ناخن های ژله ای مانند زدن لاک روی ناخن ها صورت می گیرد که با استفاده از بیس کت، تاپ کت و لاک انجام می گیرد. ناخن های آکریلیکی به اندازه ناخن های ژله ای طبیعی نیستند و برخی خانم ها به مواد آن حساسیت دارند. ناخن های ژله ای بی رنگ هستند؛ به همین دلیل ضخیم بودن ژل تاثیری روی رنگ ناخن نداشته و ناخن علاوه بر استحکام بیشتر، طبیعی تر نیز به نظر می رسند.

 

کاشت ناخن ژله ای


کاشت ناخن بیبی بومر


بیبی بومر یک نوع طراحی ناخن است که در ترکیب رنگ آن از حدود دو سوم رنگ صورتی یا هلویی و یک سوم در قسمت لبه ناخن از رنگ سفید استفاده می شود که به صورت سایه روشن روی سطح ناخن نمایان است.
کاشت بیبی بومر از جمله کاشت های ساده و زیبا است که در آن پودرها در هم محو شده و از تنالیته رنگی پرطرفدار هلویی و سفید گچی استفاده می شود. البته می توان از پودرهای رنگی نیز برای این کار استفاده کرد و برای زیبایی هر چه بیشتر، از نگین اتریشی استفاده نمود. معمولا بهتر است درطراحی ناخن بیبی بومر از کاشت پودری استفاده کرد؛ اما استفاده از ژل یا رنگ آکریلیک با استفاده از اسفنج نیز میسر می شود.

 

کاشت ناخن بیبی بومر


کاشت ناخن گریم


کاشت ناخن گریم یکی از مدرن ترین شیوه های کاشت ناخن است که برای ناخن های کوتاه و پهن بسیار مناسب می باشد. دلیل این امر نیز کاوری که روی ناخن های زیری می کشند است که آن را بسیار زیبا نشان داده و اثرات استفاده از این روش در پایان کار بسیار نمایان است. در روش کاشت ناخن گریم، ترمیم ناخن های آسیب دیده که از طریق مشکلات ساختاری از قبلی کوتاهی پایه، بد رنگی و ظاهر نه چندان زیبا به وجود آمده اند، به راحتی صورت می گیرد.
از متداول ترین شیوه های گریم و کاشت ناخن می توان به ساخت بیس و پس از آن اعمال تغییرات روی آن و برعکس اشاره کرد. در روش گریم ناخن، استحکام ناخن بسیار بیشتر از زمان کاشت ناخن به روش های دیگر است. چرا که در صورت آسیب دیدگی، از خط لبخند ناخن به بالا قابل تعویض است و صدف ناخن نیز معمولا سالم می ماند. این روش به دلیل آن که مهارت بالایی را در کنترل مواد و استفاده از قلم های گرد و همچنین سرعت دست بالا می طلبد، روشی پر چالش تر، محبوب تر و صد البته پر هزینه تر خواهد بود.

 

کاشت ناخن سالن صورتی


کاشت ناخن کروم


کاشت ناخن کروم یکی از انواع کاشت ناخن پودری است. پودر کروم با یک نوع لیکوئید ترکیب شده و مانند روش پودری روی ناخن کاشت می شود. ظاهر کاشت ناخن کروم براق است و جلوه خیره کننده ای را به همراه دارد.

 

کاشت و طراحی ناخن


کاشت ناخن فرنچ


کاشت ناخن فرنچ یکی از قدیمی ترین انواع طراحی ناخن است که هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. در این سبک طراحی ناخن شیک، از یک رنگ روشن مانند کرم یا هلویی برای پایه ناخن استفاده می شود. از خط لبخند تا نوک ناخن ها نیز معمولا به رنگ سفید در می آید. اما با گذشت زمان و روی کار آمدن مدل های مختلف کاشت و طراحی ناخن، کاشت ناخن فرنچ نیز دستخوش تغییراتی شد. به طور مثال، امروزه از انواع رنگ های مات و شاین برای قسمت فرنچ ناخن استفاده می شود و تنها از رنگ سفید استفاده نمی شود. علاوه بر این، طراحی ناخن فرنچ را می توان همراه با انواع اکسسوری ها مانند سنگ و نگین به کار برد تا از حالت سادگی خارج شود.

 

کاشت و طراحی ناخن فرنچ جدید


خانم سریع کار در آخر اگر صحبتی برای کاربران سایت رژلب دارید، بفرمایید


برای تمام مردم سرزمین به خصوص کاربران عزیز سایت رژلب آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. همچنین، به عنوان سخن آخر قصد دارم به کاربران توصیه کنم که قبل از انتخاب سالن زیبایی جهت انجام خدمات تخصصی آرایشی و زیبایی و همچنین انتخاب بهترین مدرس ناخن حتما تحقیقات لازم را به عمل بیاورند تا بهترین نتیجه حاصل شود. سلامتی و زیبایی ما انسان ها از اهیمت بالایی برخوردار است و نباید به هر قیمتی با آن برخورد شود. امروزه سالن های زیبایی بسیاری در سطح کشور افتتاح می شوند که از تبحر و تجربه لازم برخوردار نبوده و مراجعه به آن ها ممکن است سلامت و زیبایی شما را تحت شعاع قرار دهد. پس در انتخاب آرایشگاه خود دقت بسیاری به خرج دهید.


وب سایت رژلب برای سرکار خانم پونه سریع کار، مدیریت محترم سالن زیبایی صورتی الهیه، آرزوی موفقیت روزافزون توأم با سلامتی و روزی فراوان آرزومند است.


 


واتس اپ تماس با سالن صورتی
تماس با سالن صورتی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

جمعه 03 مرداد 1399 - 12:50:02
ممنون از شما کاربر گرامی که تجربیات و نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.
جمعه 03 مرداد 1399 - 12:46:06
کار ناخن سالن صورتی خیلی خوبه من خیلی راضی بودم
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: