چهارشنبه 06 آذر 1398 - 15:07:12

مرکز فوق تخصصی اکستنشن مژه در غرب تهران

 

خدمات حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه در سعادت آباد

آموزش اکستنشن مژه در غرب تهران

 

آکادمی اکستنشن مژه شیرین رمضان


فرم چشم ها و آرایش اصولی آن تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد. امروزه اکثر خانم ها به دلیل مشغله کاری زیادی که دارند، فرصت کافی برای آرایش چشم را ندارند. اکستنشن مژه یکی از راهکارهای زیبایی طبیعی چشم ها است که نیاز به آرایش روزانه را برطرف می کند. اگر شما هم تصمیم دارید اکستنشن مژه انجام دهید تا از شر ریمل زدن های هر روزه راحت شوید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب از وب سایت رژلب را از دست ندهید.

اکستنشن مژه روشی است که طی آن تارهایی مشابه با مژه های طبیعی فرد روی پلک کاشته می شود و معمولا حدود سه هفته ماندگاری دارد. اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به اکستنشن مژه کلاسیک یا همان تار به تار، والیوم، سه بعدی، ابریشمی، رنگی و ... اشاره کرد. با انجام اکستنشن مژه، نیاز شما به آرایش روزانه چشم برطرف خواهد شد و  در صرف وقت و هزینه هایتان نیز صرفه جویی می شود.

 

خدمات و آموزش اکستنشن مژه غرب تهران

 

هزینه اکستنشن مژه با توجه به نوع آن تعیین می شود. معمولا اکستنشن کلاسیک که حالت بسیار طبیعی به چشم ها می دهد، قیمت پایین تری دارد و حدود 300 تا 400 هزار تومان با توجه به منطقه تخمین زده می شود. پس از سه هفته یا نهایتا یک ماه باید نسبت به ترمیم اکستنشن مژه اقدام کرد که هزینه آن از کاشت اولیه ارزان تر می باشد. ترمیم اکستنشن مژه نیز حدود 80 تا 100 هزار تومان است.

تا 24 ساعت پس از انجام اکستنشن مژه نباید چشم ها را شستشو داد. از رفتن به استخر و سونا باید تا یک روز پس از انجام اکستنشن مژه خودداری کرد. سعی کنید از مصرف لوازم آرایش ضد آب برای چشم های خود استفاده نکنید؛ چرا که ماندگاری بالایی داشته و پاک کردن آن ممکن است موجب کنده شدن اکستنشن و مژه های طبیعی شود. برای پاک کردن آرایش چشم بهتر است از شیرپاک کن غیر روغنی به همراه یک تکه پنبه استفاده کنید. به هیچ وجه حوله را روی چشم هایتان فشار ندهید چون باعث آسیب رساندن به اکستنشن مژه و تارهای طبیعی خواهد شد. از مالیدن و خاراندن چشم ها با فشار خودداری نمایید.

حال که با اکستنشن مژه، فواید و مراقبت های بعد از آن آشنا شدید، نوبت به معرفی یکی از بهترین اکستنشن کارهای مژه می رسد. خانم شیرین رمضان یکی از بهترین اکستنشن کارهای غرب تهران منطقه سعادت آباد هستند که جهت بهره مندی از خدمات یا شرکت در کلاس های آموزشی ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: