یکشنبه 01 دی 1398 - 16:10:13

مصاحبه با مدرس رنگ و مش خانم شفیعی

 

بهترین مدرس رنگ مو در تهران

آموزش تخصصی رنگ و مش 

 

 

مدرس رنگ و مش

مصاحبه با مدرس رنگ و مش خانم شفیعی

 


خانم انوشه شفیعی یکی از بهترین مدرسان رنگ مو و کار با مواد در تهران هستند که بیش از 25 سال سابقه کاری مفید در این حوزه دارند. ایشان طی مدت زمان فعالیت حرفه ای خود، افتخارات بسیاری را از آن خود کرده اند که از جمله آن ها می توان به کسب رتبه در جشنواره الگوهای برترمربیان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای اشاره کرد. خانم انوشه شفیعی، مدیریت محترم سالن زیبایی اسطوره هستند و از جدیدترین متدها برای خدمات رسانی به مشتریان استفاده می کنند. ایشان هر ساله ورکشاپ های آموزشی بسیاری را در سرتاسر کشور برگزار کردند و هنرجویان زیادی را در لاین رنگ و مش پذیرش می کنند. وب سایت رژلب، مصاحبه ای را با این بانوی کارآفرین انجام داده است که در ادامه مطالعه می نمایید. با ما همراه باشید.


خانم شفیعی لطفا کمی درباره گروه هنری و آموزشی اسطوره برایمان توضیح دهید


سالن زیبایی اسطوره واقع در خیابان تهرانپارس، دارای دو فضای مجزای آموزش و خدمات می باشد. در حال حاضر، کلیه لاین های آرایشی از جمله گریم و میکاپ، شینیون تخصصی، میکروبلیدینگ و فیبروز، کوتاهی مو، رنگ و مش و ... به طور فوق تخصصی و حرفه ای آموزش و خدمات رسانی می شود. لاین رنگ و مش نیز شخصا توسط بنده اجرا می شود.


به نظر شما یک رنگ و مش کار حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟


متاسفانه بسیاری از رنگ و مش کارها به صورت تجربی کار می کنند؛ بدین معنی که نحوه کارشان علمی نبوده و با رنگ مو و محتویات تیوپ آن چندان آشنا نیستند. شاید به همین دلیل است که امروزه شاهد آسیب پذیری زیاد مو در خانم های ایرانی هستیم.


یک هنرجوی رشته رنگ مو، چه هنگام می تواند وارد بازار کار شود؟


در آموزش رنگ و مش، مباحث تئوری و عملی به نسبت مساوی بسیار حائز اهمیت می باشد. در کنار آموزش، تجربه نیز نقش مفیدی در ارتقاء معلومات هنرجو ایفا می کند. از آن جایی که جنس و طبیعت موهای مختلف با هم متفاوت هستند، بنابراین کسب تجربه در کنار معلومات بسیار موثر واقع خواهد شد. هنرجویان علاقه مند به این عرصه می بایست دوره های آموزشی کامل و جامعی را بگذرانند. توصیه من این است که پس از اتمام دوره های آموزشی، در یک سالن پرمشتری به عنوان دستیار مشغول به فعالیت شوند تا تجربیات لازمه را نیز به دست آورند.


هنرجویان رنگ و مش بیشتر در چه مباحثی اشکال دارند؟


یکی از مهمترین اشکالاتی که این چندساله از هنرجویان خود مشاهده کردم، عدم آگاهی از نحوه مصرف محصولات مختلف جهت روشن کردن مو بدون این که به سلامت موها آسیب وارد شود، است. یکی دیگر از مشکلاتی که اغلب هنرجویان و مبتدیان با آن دست و پنجه نرم می کنند، تمیز درنیاوردن تکنیک های آمبره و بالیاژ و همچنین تلفیق رنگ های مختلف در تکنیک رنگ مو فانتزی است.

 

رنگ و مش

بهترین رنگ و مش کار شمال تهران

 


شما به عنوان استاد چه راه حلی را برای برطرف کردن این مشکلات ارائه می دهید؟


خوشبختانه توانستم با تولید و ارائه ابزارهای مناسب رنگ مو، در اجرای دقیق و صحیح تکنیک های مختلف کمک قابل توجهی را ارائه دهم. یکی از این ابزار، دیسک می باشد که به وسیله آن می توان به راحتی کلیه تکنیک های آمبره و سامبره مو را انجام داد. یکی دیگر از ابزاری که در اجرای تکنیک های رنگ مو فانتزی و جدید برای موهای بلند قابل استفاده است، فانل می باشد که در کلاس های آموزشی به تفصیل راجع به نحوه کار آن ها توضیح خواهیم داد.


کلاس های آموزشی رنگ مو شما دربرگیرنده چه مباحثی است؟


دوره های آموزش رنگ مو برای دو گروه مبتدی و حرفه ای ارائه می شود. در کلاس های آموزش رنگ مو برای مبتدیان، آموزش ها از صفر تا صد بوده و جلساتی برای رفع اشکال اختصاص داده می شود. در دوره های فوق تخصصی رنگ و مش نیز تکنیک های بروز به همکارانی که قصد آپدیت خود را دارند، آموزش داده می شود. از جمله مباحث آموزشی در کلاس های خانم انوشه شفیعی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

• شناخت رنگ مو
•  کاتالوگ خوانی و ژورنال خوانی
•  ترکیب رنگ مو
•  آموزش دکلره و ترمیم رنگ مو
• آموزش دکاپاژ نتوایاژ و گماژ
• انواع رنگ مو آمبره، طرز کار با ابزار و بدون ابزار
• انواع رنگ مش و لایت
•  رنگ مو بالیاژ
• مردانساژ
• ترمیم رنگ مش
• طرز کار اولاپلکس
• آموزش هیرساپورتر باندی بیلدر و اسکالپ اند فیبریستور
• صاف ژاپنی و ریباندینگ
• کراتین مو
• المنت
• بوتاکس مو
رنگ مو سایه روشن
• فر و کلیه مباحث مرتبط با رنگ و مش

 

خانم شفیعی، لطفا بفرمایید که برای هنرجویان مبتدی که تمایل دارند وارد عرصه آرایشگری شوند چه توصیه هایی دارید؟


افرادی که تمایل به گذراندن دوره های آموزش رنگ و مش و فعالیت حرفه ای در این عرصه را دارند، توصیه می کنم حتما دوره های خود را نزد افراد باتجربه و خبره بگذرانند. از آن جایی که امروزه افراد بسیاری آموزش های خود را در شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند و بابت آن هزینه دریافت می کنند، بهتر است در این باره هوشمندانه تر عمل نمایید. به عنوان شخصی که بیش از 25 سال در زمینه آموزش رنگ مو فعالیت می کنم، به شما می گویم که تا فردی خودش از نزدیک در کنار یک مدرس قرار نگیرد، هرگز در آن کار متبحر نخواهد شد. پس تا زمانی که مهارت های لازم را کسب نکرده اید، اقدام به راه اندازی سالن زیبایی نکنید تا دچار خسارت های مالی فراوان نشوید.

 

چنانچه تمایل دارید در کلاس های آموزشی خانم انوشه شفیعی مدیریت محترم سالن زیبایی اسطوره شرکت نمایید، با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

رنگ مو

 

 

 


تماس با آرایشگاه اسطوره
فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: