چهارشنبه 26 آذر 1399 - 17:47:16

بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 

 

معرفی بهترین مرکز اکستنشن مو شمال تهران

معرفی بهترین مرکز اسکالپ سر بانوان شمال تهران

 

بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 

 

 

 

فهرست مطالبی که در این آیتم خواهید خواند

 

آموزش و خدمات اسکالپ و اکستنشن مو در ولنجک

آموزش اکستنشن مو در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

نحوه صحیح دسته بندی موها حین انجام اکستنشن

آموزش اکستنشن نواری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

آموزش اکستنشن چتری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

آموزش اکستنشن مو دوختی در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

آموزش اکستنشن مو لیزری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

آموزش اسکالپ سر در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

معرفی بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 

 

 

اکستنشن و اسکالپ دو روش درمان کم پشتی موی سر خانم ها هستند. در روش اکستنشن مو می توان با نصب موی اکستنشن طبیعی، جلوه موها را پرپشت تر و بلندتر نشان داد. روش اسکالپ سر برای شبیه سازی فولیکول مو روی پوست سر کاربرد دارد و باعث می شود کف سر تیره و پرپشت به نظر برسد. شما با مراجعه به بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران می توانید از متدهای نوین و عالی برای درمان کم پشتی موی سر استفاده کنید. در ادامه قصد داریم این مرکز را به شما همراهان گرامی معرفی کنیم. با ما همراه باشید.


آموزش و خدمات اسکالپ و اکستنشن مو در ولنجک


سرکار خانم شیرین عقیلی، مدیریت محترم بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی هنر و مدرک کارشناسی ارشد باستان شناسی هستند. علاوه بر این، مدرس سازمان فنی حرفه ای نیز هستند. خانم عقیلی، تحصیل و کار در حوزه باستان شناسی را به دلیل آشنایی با فرم جمجمه بسیار تاثیرگذار در رشته اسکالپ و اکستنشن مو می دانند.
خانم شیرین عقیلی علاوه بر خدمات اسکالپ سر و اکستنشن مو، به برگزاری کلاس های آموزشی نیز می پردازند. کلاس های آموزشی خانم عقیلی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند. ایشان یک گزینه دیگر به کلاس های خود اضافه کرده اند و هنرجویان عزیز شهرستانی می توانند در کلاس های آنلاین آموزش اسکالپ سر و اکستنشن مو شرکت کنند.


آموزش اکستنشن مو در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


قبل از انجام اکستنشن مو باید نقطه امن سر را پیدا کنیم و اکستنشن را تا زیر آن نقطه انجام دهیم. یکی از راحت ترین روش ها برای پیدا کردن نقطه امن روی سر، توجه به بازتاب نور روی سر است. هر جا که نور روی موها بازتاب داشت، ما آن نقطه را به عنوان محل امن اکستنشن در نظر می گیریم.
پیدا کردن نقطه امن از این لحاظ حائز اهمیت است که اکستنشن در موهای کوتاه مشخص نباشد. اگر این نکته را به خوبی رعایت نکنید، باعث می شود محل نصب اکستنشن در موهای کوتاه مشخص باشد و کار شما اصلا حرفه ای انجام نشود.
پس از پیدا کردن نقطه امن سر، با استفاده از شانه دم باریک موها را جدا می کنیم. توجه داشته باشید که حتی یک تار مو هم نباید در این تقسیم بندی جابجا شود. در واقع این نکته فوت کوزه گری کار شما خواهد بود. آموزش سایر نکات اکستنشن مو را می توانید با ثبت نام در کلاس های بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران بیاموزید.

 

 

معرفی بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 


نحوه صحیح دسته بندی موها حین انجام اکستنشن


انتخاب فرم دسته بندی موها برای انجام اکستنشن مو به چندین عوامل مختلف بستگی دارد. مهمترین عامل، فرم جمجمه شخص است و باید در وهله اول به این نکته توجه داشته باشید که آیا جمجمه وی نیاز به اصلاح دارد یا خیر؟ اکستنشن کار با حرفه خود به راحتی می تواند فرم سر شخص را در صورت نیاز به اصلاح، کاملا تغییر دهد و بهبود ببخشد. دومین گزینه ای که باید به آن توجه داشت، نوع لایت های ایجاد شده لابلای اکستنشن است. مشخص کنید که قصد انجام لایت کلاسیک را دارید یا مدرن؟

اگر شما هم از آن دسته اکستنشن کارهایی هستید که دسته بندی موها را فقط به یک نحو انجام می دهید، باید به شما بگوییم که راهکارهای مختلف و بسیار آسانی برای طبقه بندی موها وجود دارد. شما باید ابتدا فرم های متفاوت جمجمه را بشناسید و با شیوه های مختلف دسته بندی آشنا باشید تا در کار خود پیشرفت بسیاری کنید.

دسته بندی موهای اکستنشن به شیوه فلت باند

شیوه فلت باند برای افرادی مناسب است که با انجام اکستنشن مو احساس راحتی نمی کنند. برخی افراد هنگام خواب با اکستنشن احساس راحتی ندارند و دچار اختلالات خواب می شوند. برخی دیگر از افراد، پس از انجام اکستنشن مو دچار سردردهای مکرر می شوند. روش دسته بندی فلت باند تمام این مشکلات را برطرف می کند. روش فلت باند، آسایش بسیار زیادی را برای شخصی که تمایل به انجام اکستنشن دارد، به ارمغان می آورد. در این روش، اتصالات کاملا تخت هستند و هیچ گونه آسیبی به پوست سر وارد نمی شود. علاوه بر این، همراه با خواب موها روی سر می خوابند و اتصالات مستطیلی شکل دارند.

دسته بندی موهای اکستنشن به شیوه راند باند

یکی از رایج ترین روش های دسته بندی موهای اکستنشن، راند باند است که امروزه در اقصی نقاط جهان از آن استفاده می کنند. در این تکنیک باید موی طبیعی فرد را داخل موی اکستنشن قرار داد و لوله کرد. مقطع اتصال این روش، دایره ای شکل است و چسب اتصال به شکل یک لوله قرار دارد. با استفاده از این تکنیک می توان لایت ها را به خوبی روی اکستنشن مو اجرا کرد.

 

آموزش اکستنشن نواری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


قبل از هر چیز باید بدانید که اکستنشن نواری روش موقتی است و نگهداری از آن نکات قابل توجهی دارد. بخش زیادی از موهای شما در اکستنشن نواری درگیر می شود و این نکته حائز اهمیت است. اتصال اکستنشن مو نواری از نوع بزرگ است و نگهداری از اتصالات بزرگ از اتصالات کوچکتر سخت تر است. مزیت روش اکستنشن نواری این است که در کمترین زمان ممکن انجام می شود و سرعت انجام آن بسیار بالاتر از سایر روش ها است.
اگر هر روز حمام می کنید یا زیاد به استخر می روید، روش اکستنشن مو نواری را به شما پیشنهاد نمی کنیم. چرا که اتصالات آن به سرعت باز می شود و حالت دفرمه به خود می گیرد. همچنین، نمی توان اکستنشن نواری را براشینگ کرد. روش نصب اکستنشن نواری به این صورت است که ابتدا ناحیه مورد نظر را تقسیم بندی می کنیم. یک لایه نازکی از مو را جدا کرده و چسب اکستنشن را باز می کنیم. آن را به طوری روی موها قرار می دهیم که لایه چسب آن رو به سمت بالا باشد. سپس لایه نازکی که جدا کرده بودیم را روی چسب قرار می دهیم و با شانه فیکس می کنیم. آموزش اکستنشن مو نواری و سایر روش های اکستنشن را می توانید در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران بیاموزید.


آموزش اکستنشن چتری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


در مورد اکستنشن چتری باید به این نکته توجه داشته باشید که تناسب قسمتی از مو که چسب می زنیم را با حجم قسمتی که می خواهیم اکستنشن انجام دهیم، متناسب در نظر بگیریم. در واقع در روش اکستنشن چتری باید سرچسب ما به اندازه یک میل بزرگتر باشد. این نکته به افزایش ماندگاری اکستنشن ما کمک زیادی خواهد کرد.
نکته حائز اهمیت دیگر که حین اکستنشن مو چتری باید در نظر بگیرید، تناسب حجم چتری با موهای اکستنشن است. برخی افراد در جلوی سر خود دارای شکستگی هایی در موها هستند که غالبا به دلیل فرق باز کردن به وجود می آیند. برای اینکه اکستنشن شما در این ناحیه مشخص نشود، باید حریم یا نقطه امن را به خوبی رعایت کنید.

 

 

معرفی بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 


آموزش اکستنشن مو دوختی در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


این اکستنشن ها که به صورت تارهای مو نبوده و به شکل دسته های بزرگ تری هستند با کمک یک بافت آفریقایی روی موها قرار می گیرند. بافت آفریقایی روی کف سر به عنوان پایه اکستنشن بوده و اکستنشن روی آن دوخته می شود. مزیت این نوع اکستنشن مو در این است که ماندگاری آن بالاست و در صورتی که این به درستی روی موها قرار گیرد، موها حالت طبیعی زیبایی پیدا می کند. مشکل این نوع اکستنشن مو در این است که با بلند شدن موها، بافت روی مو نیز شل شده و به همین دلیل اکستنشن باید از روی موها برداشته شود. به علاوه این نوع اکستنشن به موها آسیب می زند. البته این آسیب در مقایسه با دو روش قبلی کمتر است ولی از آن جایی که موها بافته شده و توانایی حرکت ندارند، ریشه آن ها صدمه می بیند. به همین دلیل این نوع اکستنشن مو حتما باید توسط یک فرد متخصص روی موها قرار گیرد که در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران میسر می شود.

 

آموزش اکستنشن مو لیزری در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


روش اکستنشن لیزری دقیقا مشابه روش اکستنشن با چسب است؛ با این تفاوت که در این روش، چسب مورد استفاده از نوع کراتین می باشد. نصب اکستنشن به روش لیزری با جدیدترین لیزر روز دنیا و کراتین گیاهی با کمترین آسیب به موها انجام می شود.
برای سرچسب کردن موهای اکستنشن باید ابتدا موهای طبیعی اکستنشن را به طور کاملا یکدست کنار هم قرار دهیم. سپس کراتین را روی حرارت ذوب کرده و روی قسمت ریشه ها قرار می دهیم تا سربست انجام شود. توجه داشته باشید که کراتین به طور کامل در تمام قسمت های ریشه مو پخش شود و هیچ هوایی لابلای آن وجود نداشته باشد. چرا که اگر هوایی لابلای موهای اکستنشن وجود داشته باشد، باعث ریزش موی اکستنشن خواهد شد. پس از این که کراتین را کاملا روی ریشه موها قرار دادیم، با استفاده از انبر روی آن فشار ایجاد می کنیم تا فیکس شود.

 

آموزش اسکالپ سر در بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران


برخی خانم ها در ناحیه جلوی سر، شقیقه ها و کف سر دارای کم پشتی هایی هستند. این خانم ها اغلب از تاپیک برای پوشاندن نواحی خالی کف سر خود استفاده می کنند. استفاده از تاپیک باعث سیاه شدن بالشت و لباس های شما می شود و از همه مهم تر این که روش دائمی نیست. یکی از بهترین روش ها برای درمان کم پشتی موهای سر، راهکار اسکالپ سر است.
اسکالپ یک روش مدرن، اصولی و غیر تهاجمی است که با استفاده از آن می توان کم پشتی کف سر را به خوبی پوشش داد. اسکالپ سر یک روش دائمی برای درمان کم پشتی موی سر است. البته هر چند سال یک بار نیاز به ترمیم دارد. در روش اسکالپ سر باید دات ها با حد فاصل مشخص و به صورت اصولی روی پوست سر قرار بگیرند. رنگ اسکالپ سر نیز باید اورجینال باشد تا منجر به برخی اختلالات نشود. برخی افراد متاسفانه از رنگ های مخصوص تاتو بدن برای اسکالپ سر استفاده می کنند که اشتباه است. برای افزایش ماندگاری اسکالپ سر و همچنین کسب بهترین نتیجه باید از رنگ های مخصوص اسکالپ سر استفاده کرد که با مراجعه به بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران میسر می شود.


معرفی بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات بهترین مرکز اکستنشن و اسکالپ تهران می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: