چهارشنبه 02 بهمن 1398 - 16:58:41

بهترین مرکز اکستنشن مو و اسکالپ سر در شمال تهران ولنجک

 

معرفی متخصص برتر اکستنشن مو

بهترین مدرس و متخصص اسکالپ سر خانم ها به پیشنهاد رژلب

 

معرفی بهترین مرکز اکستنشن مو و اسکالپ سر در شمال تهران ولنجک

 

 

اصلاح کم پشتی مو وکوتاهی های نامطلوب و همچنین ریزش های مقطعی موها از اهداف اکستنشن مو و اسکالپ سر هستند. تلفیق دو تکنیک اسکالپ سر و اکستنشن می تواند رضایت فوق العاده ای را در مراجعین ایجاد نماید.

اکستنشن مو تاریخچه ای طولانی دارد اما در چند سال اخیر، روش های مدرن اکستنشن با تکیه بر علم روز،  این رشته آرایشی را ارتقا داده است. تغییر در جنس چسب ها، تغییر در اوزان و کیفیت موهای طبیعی مورد، ورود برند های معتبر مو به عرصه اکستنشن و ایجاد رقابت، تغییر در تکنیک های شاخه بندی و دستگاه های مدرن ، اکستنشن را به شیوه ای محبوب بدل کرده است. میکرو اسکالپ سر نیز شیوه ای مدرن و کاملا بی آسیب برای اصلاح کم پشتی های شدید که منجر به دیده شدن پوست سر می شود، است.


از انجا که روش کاشت مو برای بیشتر خانم ها موثر نیست، اسکالپ سر برای بانوانی که دائم از toppik استفاده می کنند بسیار مفید و رضایت بخش است. اسکالپ بر پایه تکنیک میکروپیگمنتیشن، فولیکول های ظریف مو را با کمک میکرونیدل ها طراحی می کند. افرادی که بعد از اجرای اسکالپ اقدام به اجرای اکستنشن برای تصحیح قد و حجم موهایشان می کنند تغییری اساسی را تجربه خواهند کرد.

 

اکستنشن مو شمال تهران ولنجک

 

اگر شما به دنبال یک متخصص برتر اکستنشن و اسکالپ سر در شمال تهران هستید، رژلب سرکار خانم شیرین عقیلی را به شما معرفی می کند. تضمین سلامت اکستنشن منوط به اشراف کامل بر روش های مدرن می باشد. همکاری موفق برند موی شیرین اکستنشن با برند رنگ و لایت شادی عقیلی (صاحب مدال برنز بین المللی) فرصتی بی نظیر برای متقاضیان اکستنشن های ژورنالی و متفاوت ایجاد نموده است.


سرکار خانم شیرین عقیلی دارای مدرک MA  و مربی رسمی فنی حرفه ای،  می تواند اصولی ترین متدهای اکستنشن مدرن و روشهای پیشروی Zero sense extension و flat bond را به شما بیاموزند.

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: