سه شنبه 15 بهمن 1398 - 16:14:08

معرفی بهترین رنگ اسکالپ

 

بهترین مرکز تخصصی اسکالپ سر در شمال تهران به پیشنهاد رژلب

رنگ اسکالپ برند PRO SMP

 

معرفی بهترین رنگ اسکالپ سر

 

 

 

اسکالپ سر روشی مدرن و اصولی برای پوشش کم پشتی های موی سر است و برای کسانی که تمایل به کاشت مو ندارند، کاربرد دارد. این روش با نیدل های میکروبلیدینگ و با جوهر های مخصوص اسکالپ سر انجام می شود. از آنجایی که ویژگی پوست سر انسان با دیگر قسمت های بدن و صورت تفاوت های زیادی دارد، استفاده از جوهرهای مخصوص پوست سر مهمترین دغدغه متخصص اسکالپ می باشد.

 

معرفی رنگ اسکالپ سر در شمال تهران ولنجک

 

 


استفاده از رنگ های تاتوی بدن یا صورت به جای جوهرهای مخصوص اسکالپ پوست سر، نتایج بسیار جبران ناپذیری دارد. پخش شدن رنگ در زیر پوست سر، لکه شدن و تغییر رنگ های بسیار نامطلوب از جمله نتایج استفاده از رنگ های غیر استاندارد و غیر حرفه ای هستند.

 

بهترین رنگ میکرو اسکالپ

 

 


با وجود آنکه تعداد بیشماری از متخصصان میکروبلیدینگ توانایی اجرای تکنیک اسکالپ را دارا می باشند، اما عدم دسترسی به رنگ های استاندارد مخصوص سر، آنها را از اجرای اسکالپ سر ناتوان ساخته است. دو کمپانی pro smp و scalps در ایالات متحده امریکا، از مهمترین تولید کنندگان جوهر اسکالپ در جهان هستند که رنگ های ارگانیک اسکالپ سر تولید می کنند. رنگ های تولیدی این کمپانی ها در سرتاسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. سرکار خانم شیرین عقیلی، متخصص اسکالپ و مدرس فنی حرفه ای علاوه بر آموزش هنر آموزان، آمادگی تامین جوهرهای ارگانیک و ارجینال اسکالپ برای متخصصان میکرو بلیدینگ در سراسر کشور را دارا هستند.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: