شنبه 11 اردیبهشت 1400 - 11:21:16

معرفی بهترین برند جوهر اسکالپ

بهترین برند جوهر اسکالپ

بهترین مرکز اسکالپ شمال تهران

برای دسترسی راحت به بخش های مهم مقاله کلیک کنید:

اسکالپ چیست؟

ویژگی های مهم جوهر اسکالپ

عوارض جوهر اسکالپ بی کیفیت

از اسکالپ سر و جوهر اسکالپ چه می‌دانید؟

 بسیاری از افراد به ویژه جوانان، به زیبایی چهره و مو اهمیت زیادی می‌دهند. به شکلی که برخی از آنها، به دنبال دریافت اطلاعات صحیح در خصوص جدیدترین متدهای درمانی در امر زیبایی هستند. در این مقاله قصد داریم به روش اسکالپ سر و مهمتر از آن به مشخصات بهترین جوهر اسکالپ بپردازیم.

در سالهای اخیر، روش‌های متعددی برای رفع طاسی سر، ریزش مو یا کم پشت دیده شدن تار موها، از سوی متخصصین ابداع شده است که بر اساس نیاز و شرایط هر فرد، یکی از روش‌های درمانی انجام می‌شود.

روش اسکالپ سر، روش جدیدی است که این روزها مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و برخی به جای انجام عمل کاشت مو، این روش را در اولویت قرار داده‌اند. به خصوص اینکه، امروزه، انجام این متد در ایران و تهران توسط یکی از بهترین مدرس اسکالپ شمال تهران خانم شیرین عقیلی  انجام می‌شود و متخصصین این امر، از بهترین برند جوهر اسکالپ برای پوشش سطح سر استفاده می‌کنند تا در نهایت با رضایت مراجعین از عمل اسکالپ سر مواجه شوند.

 

 

 

برند پرو اسکالپ میکروپیکمنتیشن

در واقع، روش اسکالپ سر، برای رفع کچلی و همچنین پوشش بخش‌هایی از سر که با زخم یا کم پشتی مو درگیر هستند، بسیار مناسب است و بنا به گفته برخی از کارشناسان، به عنوان هاشور پوست سر نیز شناخته می‌شود.

لازم و ضروری است که بدانید، آنچه باعث ماندگاری و تداوم زیبایی سطح سر به مرور زمان می‌شود، نوع و کیفیت جوهر اسکالپ است که در قسمت‌های بعدی به ویژگی جوهر اسکالپ مرغوب و عوارض آن می‌پردازیم، لطفاً تا پایان مقاله را با دقت مطالعه کنید.

 

جوهر اسکالپ سر چه ویژگی مهمی باید داشته باشد؟

اسکالپ سر، روشی مدرن است که با رعایت اصول تخصصی و پزشکی، برای پوشش نواحی مختلف سر به ویژه نواحی کم پشت یا طاسی سر استفاده می‌شود. همچنین برای کسانی که از ریزش مو به دلیل ایجاد زخم و جراحی متعدد  یا سوختگی رنج می‌برند، این روش، بسیار مناسب است.

در متد اسکالپ سر، به واسطۀ سوزن‌های ریز، پیگمنت به پوست سر تزریق می‌شود و نقاط تزریق شده، شبیه به فولیکول‌های مو در پوست سر ظاهر می‌شوند. بنابراین، قسمت‌های خالی سر به شکل پر حجم و پر پشت دیده خواهند شد. متخصصین این حوزه، تلاش می‌کنند تا با ایجاد سایه روی نواحی کم مو، ظاهر نقاط را شبیه به موی طبیعی نمایش دهند. در این بین، آنچه باعث یکپارچه دیده شدن سطح سر می‌شود، علاوه بر تخصص فرد انجام دهنده، نوع جوهر اسکالپ می‌باشد که باید از کیفیت مطلوب و تاثیرگذاری تا مدتها برخوردار باشد.

 

 

ویژگی مهم جوهر اسکالپ سر pro smp ink

نکتۀ مهمی که باید هنگام انجام این عمل به آن توجه کرد، در حقیقت، برند جوهر اسکالپ مورد استفاده در این روش می‌باشد. برخی از جوهرها، از نوع جوهرهای بی کیفیت و غیر استاندارد هستند و با گذشت اندک زمانی پس از انجام اسکالپ سر، رنگدانه‌ها رنگ خود را از دست داده یا به رنگ سبز و آبی در نواحی سر تبدیل می‌شوند.  رنگدانه‌های جوهر اسکالپ استاندارد و طبیعی، علاوه بر حفظ رنگ به روند بهبود و کاهش التهاب پوست کمک زیادی خواهند کرد که نتیجۀ آن رضایت از انجام اسکالپ سر خواهد بود.

پایداری و عدم تغییر رنگ جوهر اسکالپ مورد استفاده را در کنار فرد متخصص حتماً در نظر بگیرید و اگر قصد دارید این روش را در یکی از مراکز معتبر تهران انجام دهید، حتماً از یک فرد متخصص یا مدرس اسکالپ شمال تهران خانم شیرین عقیلی مشاوره بگیرید تا آگاهانه اقدام به انجام چنین عمل زیبایی کنید.

جوهر اسکالپ سر بی‌کیفیت چه عوارضی خواهد داشت؟

اسکالپ سر، باید بر حسب تخصص فرد انجام دهنده و مهمتر از همه، کیفیت جوهر اسکالپ و تجهیزات مدرن، به صورت دقیق و تخصصی انجام شود. اهمیت توجه به جوهر اسکالپ در حدی است که اگر به این موضوع توجه نشود، مسلماً با مشکلاتی پوستی و نارضایتی از عمل روبرو خواهید شد.

از جمله عوارض جوهر اسکالپ غیر طبیعی و نامرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. خارش و التهاب شدید پوست
  2. تغییر رنگدانه‌ها به رنگ آبی یا سبز
  3. روند بهبود نقاط تزریق شده توسط سوزن طولانی خواهد شد.
  4. سطح پوست سر به شکل یکپارچه ظاهر نخواهد شد.
  5. ممکن است جلسات ترمیم بیشتر از حد معمول لحاظ شوند.

بنابراین، بهترین راه پیش از انجام این روش، توجه به ویژگی و برند جوهر اسکالپ است که سطح سر شما را از عوارض ناشی از جوهر اسکالپ غیر استاندارد دور کند.

 

علاوه بر جوهر اسکالپ سر به مراقبت‌ پیش از اسکالپ توجه کنید!

برای برخورداری از نتیجۀ مطلوب از انجام عمل اسکالپ سر، حتماً به توصیه‌های پزشکی قبل و بعد از آن توجه کنید و ضمناً در جلسات اول حضور در کلینیک زیبایی از کیفیت و برند جوهر اسکالپ اطمینان حاصل کنید. از جمله مراقبت‌های پیش از عمل می‌توان به مواردی چون: عدم مصرف داروهای محرک مانند انواع قرص‌های هورمونی یا رقیق کننده خون و همچنین نوشیدنی‌های الکلی یا طبیعی مانند چای سبز و گل گاو زبان اشاره کرد.

 

فروش جوهر اسکالپا 

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در خصوص خرید بهترین برند جوهر اسکالپ و یا شرکت در کلاس های آموزشی اسکالپ سر و همینطور استفاده از خدمات اسکالپ میتوانید با بهترین مدرس اسکالپ شمال تهران خانم شیرین عقیلی تماس بگیرید.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

rojelab.net narenjishop rojelab-insta
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: