یکشنبه 11 آذر 1397 - 16:31:19

ده عکس عروس از آرایشگاه معروف تهرانپارس

 

 

آرایشگاه عروس خوب در تهران

آرایشگاه عروس با قیمت مناسب در تهران

 

 

مدل آرایش عروس 2018

 

 

 

اگر در گیر و دار پیدا کردن آرایشگری هستید که از یک طرف موهایتان را به زیباترین شکل ممکن بیاراید و آرایشتان را خراب نکند و از طرف دیگر به جای زیبا کردن، شما را به یک موجود جدید تبدیل نکند!!! بدانید که شما تنها نیستید و بسیاری از عروس های جوان در سراسر دنیا در پی چنین آرایشگاهی هستند. پس اگر می خواهید آرایشگاه مناسبی را برای روز عروسی تان انتخاب کنید، این سه نکته مهم را به خاطر بسپارید.

 

هرگز آرایشگرتان را به تنهایی انتخاب نکنید

 

قبل از اینکه قرارداد آرایش عروس را ببندم بنا به نصیحت دوستانم، تصمیم گرفتم که از آرایشگرم بخواهم، موهایم را درست کند. البته قبلاً هم برای کوتاهی مو، پیش این آرایشگر رفته بودم، ولی اینبار فرق داشت؛ چون قرار بود، مرا برای بهترین روز زندگیم آماده کند. وقتی که کارش تمام شد، توی آینه چشمم به غریبه ای افتاد که از بین آن همه مه و بخار اسپری مو، به من زل زده بود. چشم هایش را می شناختم، امّا باقی جزئیات صورت، برایم کاملاً ناآشنا بود. صورت دختر توی آینه، پر از رنگ های تند و زننده شده بود که هیچ تناسبی میان ترکیب رنگ های روی صورتش وجود نداشت!!!

به سختی می توانستم، بخاطر فشاری که گیره های متعدد مو روی سرم می آوردند، سرم را تکان دهم. انگار من در میان آن همه رنگ و گیره و پف گم شده بودم. قهرمان من در دنیای مد "ویکتوریا بکهام" بود که عکسش را با مدل موی دلخواهم به آرایشگر نشان داده بودم، ولی این چیزی که روی سرم کاشته بودند، کوچکترین شباهتی به موهای بافته شده و تاب خورده ویکتوریا بکهام نداشت. دوستی که همراهم بود، دلجویانه گفت:«قشنگه،ولی خودت نیستی!»

نکته: هیچ وقت به تنهایی برای انتخاب آرایشگر به سالن های مختلف نروید. حتماً دوستی را همراه خود ببرید که هم صادق باشد و هم آنقدر رک که حقیقت را به شما بگوید.

 

 

برای اجرای آزمایشی و برخورد صادقانه با آرایشگرتان آماده باشید

 

حتی داشتن یک همراه، بدون اجرای آزمایشی، شینیون و آرایش صورت، کافی نیست!!! این یعنی، حتماً پیش از روز عروسی، مدل دلخواهتان را یکبار هم که شده بگذارید، آرایشگر بصورت آزمایشی به شما نشان دهد تا ببنید، چقدر این مدل به استایل چهره و لباستان می آید. من در طی تجریبات مکرر، متوجه شدم، باید مدلی که واقعاً خوشایندم نیست را رک و راحت به آرایشگرم بگویم و حتی برای جلوگیری از این اتفاق، چند عکس از مدل آرایش و شینیون دلخواهم را نشان دهم تا اگر یکی از عکسها واضح نبود، با نشان دادن عکس های بهتر و مفهوم تر منظورم را راحت تر بفهمانم. 

 

مشورت، مشورت و باز هم مشورت

 

مشورت کردن برای رسیدن به ایده ال ترین ظاهر ممکن، بهترین اقدامی است که می توانید انجام دهید. شما نه فقط برای انتخاب بهترین آرایشگر، بلکه برای بهترین و مناسب ترین استایل عروس نیز، باید از همراهان و متخصصین آرایشگری که خودتان انتخاب کرده اید کمک بگیرید. ده عکسی که برای شما انتخاب کرده ام، جزء جدیدترین مدل های عروس هستند که یکی از متخصصان گریم در آرایشگاه نقره نگار کار اجرای آن را به عهده گرفته است. شما عروس خانم ها با دیدن این عکس های زیبا میتوانید، درباره بهترین گریمور و آرایشگر عروس، بهتر تصمیم گیری کنید.  

 

 

 

 

عکس آرایش عروس جدید

مدل عروس

 

 

میکاپ آرتیست حرفه ای شرق تهران

مدل آرایش عروس 2018

 

بهترین آرایشگاه عروس تهرانپارس

 

مدل آرایش عروس 2018

 

گریمور حرفه ای عروس 

مدل آرایش عروس 2018

 

آرایشگاه عروس شرق تهران

 

مدل آرایش عروس 2018

 

 

جدیدترین گریم عروس

مدل آرایش عروس 2018

 

 

آرایش عروس 2018

مدل آرایش عروس 2018

 

 

آرایش عروس اروپایی

مدل آرایش عروس 2018

 

 

مدل آرایش عروس 2018

عکس آرایش عروس جدید

 

قیمت آرایشگاه عروس

عکس آرایش عروس جدید

 

 

 

 

 

آموزش گریم و آرایش تخصصی 

 فراموش نکنید در آرایشگاه عروس نقره نگار ،علاوه بر خدمات تخصصی آرایش عروس،  آموزش گریم و آرایش بصورت کاملاً حرفه ای با وجود چندین مدرس گریم حرفه ای آموزش داده میشود.

 

آدرس آرایشگاه نقره نگار

برای بازدید از آلبوم عروس یا دیدن عروس های زنده این آرایشگاه کافیست به آدرس فلکه اول تهرانپارس- خ 142 شرقی- بالاتر از پاساژ سپید - پ60- عروس سرای نقره نگار مراجعه کنید. بهترین مسیر برای رسیدن به فلکه اول تهرانپارس، استفاده از اتوبوس های تندرو پایانه آزادی- تهرانپارس می باشد.

 

 

تلفن آرایشگاه عروس نقره نگار

09354860394

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: