دوشنبه 05 اسفند 1398 - 17:33:29

دستگاه مایکرومیست اولتراسونیک

 

کاربرد دستگاه مایکرومیست چیست؟

بهترین مرکز خرید دستگاه مایکرومیست

 

دستگاه مایکرومیست

دستگاه مایکرومیست اولتراسونیک


مایکرومیست، دستگاهی است که از قدرت آب برای نفوذ به عمق موها استفاده کرده و با ایجاد غبار، موها را ترمیم و درخشان می کند. از دستگاه مایکرومیست می توان برای کمک به جذب مواد مغذی، افزایش سرعت درمان موهای آسیب دیده، نرم کردن ساقه مو، پاکسازی کوتیکول و فولیکول مو از هر گونه آلودگی و همچنین صافی و درخشندگی مو استفاده کرد. این دستگاه دارای عملکرد مختلفی است که در ادامه به آموزش آن خواهیم پرداخت.


نحوه استفاده از دستگاه مایکرومیست


ابتدا درپوش مخزن آب را برداشته و داخل آن آب می ریزیم. سپس درب آن را محکم کرده و از بسته بودن آبگیر اطمینان حاصل می کنیم. در مرحله بعد، مخزن آب را در نگهدارنده وارد می کنیم.
محافظ صورت را به داخل فرم هود متصل می کنیم و استراپ را در بخش دکمه محافظ صورت محکم می کنیم. یونیت اصلی را در قسمت پشت مشتری به گونه ای تنظیم می کنیم تا به گردن وی نزدیک شود. در حالی که وضعیت مشتری را بررسی می کنیم، پوشش بالا و هود پایین را باز کرده و محافظ صورت را تا بالای پیشانی قرار می دهیم. استراپ را از داخل هود محکم می کنیم. مطمئن شوید فضای خالی بین محافظ صورت و سر مشتری وجود نداشته باشد و سپس پوشش بالا را به آرامی ببندید.
حالت دستگاه را با توجه به عملکرد مورد نظر، روی یکی از گزینه های Manual، Treatment و Treatment 2 قرار می دهیم. وضعیت های زمان، دما و مه غبار را نیز تنظیم می نماییم. سپس کلید استارت را فشار می دهیم. کمی زمان می برد تا آب داخل دستگاه گرم شده و تولید مه غبار کند. در این هنگام، دما را تغییر ندهید.

 

مایکرومیست

کاربرد مایکرومیست


پس از این که فرآیند غبار درمانی تکمیل شد، صدای آلارم بلند شده و دوره پاکسازی مو به مدت زمان 3 دقیقه آغاز می شود. پس از اتمام دوره پاکسازی نیز دوباره صدای آلارم بلند می شود. در نهایت کاور بالای کلاهک را باز کنید. استراپ را شل کرده و محافظ را از سر مشتری بردارید. سپس هود را بردارید.
پس از هر دوره درمانی باید آب دستگاه را دور ریخته و هود را تمیز کنید. مخزن آب را نیز به خوبی بشویید.


آشنایی با کنترل پنل دستگاه مایکرومیست


کنترل پنل دستگاه مایکرومیست حاوی دکمه ها و تنظیماتی است که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

کلید تنظیم زمان

از این کلید برای تغییر زمان استفاده می شود. با استفاده از کلید سمت چپ می توان زمان را به مدت 10 دقیقه افزایش داد. کلید سمت راست نیز برای تغییر یک دقیقه ای کاربرد دارد.

کلید سطح رطوبت

همان طور که از نام آن مشخص است، برای تغییر میزان رطوبت از این کلید استفاده می شود. با هر بار فشار می توان سطح رطوبت را تا یک درجه تغییر داد.

لامپ سطح رطوبت

در سطح تنظیمی 1 و 2، هیچ بخاری در یک دقیقه اول دیده نمی شود.

 

مایکرومیست

عملکرد مایکرومیست

 

کلید استارت و استاپ

برای شروع و توقف عملیات از این دکمه استفاده می شود.

کلید خنک سازی

پس از این که مه غبار درمانی به اتمام رسید، از این کلید برای خنک سازی هود استفاده می کنیم. زمانی که لامپ خنک سازی روشن می شود، عملیات آغاز می گردد.

کلید اهرم دما

از این کلید می توان جهت تغییر دمای غبار استفاده کرد. سطوح دما از 0 تا 5 قابل تغییر هستند.

کلید O3

از این کلید می توان برای ضد عفونی کردن کوتیکول و فولیکول مو استفاده کرد تا عاری از هرگونه آلودگی شوند.

 


اگر برای خرید دستگاه مایکرومیست به دنبال یک مرکز خرید معتبر هستید، رژلب به شما گروه آرایشی بهروز را پیشنهاد می دهد. جهت مشاوره می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

خرید دستگاه مایکرومیست


واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز
واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: