یکشنبه 27 بهمن 1398 - 17:30:56

مراقبت های بعد از پاک کردن تاتو

 

نکات ریموو کردن تاتو

بهترین مرکز خرید محصولات تاتو به پیشنهاد رژلب

 

پاک کردن تاتو

نکات بعد از پاک کردن تاتو

 

 


مراقبت های بعد از پاک کردن تاتو چندان سخت نیست و تنها نیاز به توجه دارد. در ادامه نکاتی را خاطرنشان خواهیم کرد که رعایت آن ها می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.


تمیز کردن محل تاتو


به منظور جلوگیری از عفونت می توانید روزانه محل ریموو تاتو را با آب گرم و صابون تمیز کنید. به خاطر داشته باشید که تا چند روز پس از پاک کردن تاتو، باید از فرو بدن ناحیه مورد نظر در آب خودداری نمایید. برای این کار بهتر است یک پارچه تمیز را به محلول آب گرم و صابون آغشته کرده و به آرامی روی پوست بمالید. سپس محل را با یک پارچه نرم خشک نمایید. می توانید دوش بگیرید اما نباید اجازه دهید آب روی قسمت های تاتو جریان بیابد. اگر محل ریموو تاتو را خیس رها کنید، احتمال عفونت کردن آن بسیار خواهد بود.


خنک نگه داشتن محل تاتو


تا چند روز پس از ریموو کردن تاتو می توانید محل مورد نظر را با کیسه یخ خنک نگه دارید. توجه داشته باشید که یخ نباید در ارتباط مستقیم با پوست قرار گیرد. کیسه یخ را در یک پارچه نرم قرار دهید و سپس آن را روی پوست بگذارید.


پوشاندن محل ریموو تاتو


شما می توانید به منظور به حداقل رساندن میزان تماس پوست و محیط خارجی، محل را با پارچه ای به صورت شل بپوشانید. البته باید پارچه را به طور منظم تعویض نمایید. تا سه روز پس از انجام ریموو تاتو باید پارچه را هر روز عوض کنید تا ناحیه مورد نظر دچار میکروب و عفونت نشود.


چک کردن محل ریموو تاتو


پس از پاک کردن تاتو، محل را هر روز بررسی کنید. ممکن است این محل را خیلی سفید یا تیره تر ببینید که این عارضه موقتی است. این تضاد به دلیل صدمه دیدن پیگمنت های پوستی بوده و با گذشت زمان به حالت اول بر خواهد گشت.


استفاده از پماد برای قسمت ریموو تاتو


معمولا پس از پاک کردن تاتو، با تاول هایی مواجه خواهید شد. جای هیچ نگرانی نبوده و بروز این تاول ها طبیعی است. هرگز این تاول ها را نشکافید و تنها کمی پماد آنتی بیوتیک به آن ها بزنید. حتی این احتمال وجود دارد که به جای بروز تاول، شاهد زخم نیز باشید که آن هم طبیعی بوده و به مرور زمان با مراقبت های ویژه بهبود خواهد یافت.

 

پاک کردن تاتو

ریموو کردن تاتو


مراقبت از نواحی متورم پوست


احتمالا تا روزهای ابتدایی پاک کردن تاتو، شاهد تورم نیز خواهید بود. به یاد داشته باشید که تورم باید یک روزه برطرف شود و نباید بیش از این به طول بینجامد.


استفاده از ضد آفتاب برای محل ریموو تاتو


تا سه ماه پس از پاک کردن تاتو از کرم ضد آفتاب برای نواحی مورد نظر استفاده کنید. پوست این نواحی از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و احتمال آفتاب سوختگی در آن افزایش می یابد.


خودداری از کندن جای زخم و تاول


به یاد داشته باشید که زخم ها و تاول ها از پوست محافظت می کند؛ بنابراین از کندن آن جدا اجتناب کنید. با کندن جای زخم و تاول، احتمال ماندن جای آن روی پوست بیشتر خواهد بود.


مرطوب نگه داشتن جای ریموو تاتو


اگر می خواهید فرآیند بهبود پوست خود را تسریع ببخشید، بهتر است از کرم مرطوب کننده استفاده نمایید.


استفاده از قرص مسکن


احتمالا پس از پاک کردن تاتو با سوزش و خارش شدید مواجه خواهید شد. برای اجتناب از این موارد بهتر است از مسکن استفاده نمایید.

 

 

 

اگر به دنبال بهترین مرکز خرید محصولات تاتو هستید، رژلب به شما گروه آرایشی بهروز را پیشنهاد می کند. جهت تهیه رنگ تاتو یا سایر محصولات می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

خرید رنگ تاتو

 


واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز
واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: