سه شنبه 29 بهمن 1398 - 13:50:22

خرید بهترین کرم بی حسی تاتو

 

بی حس کننده لیدوکائین چه تفاوتی با بنزوکائین دارد؟

بهترین مرکز خرید کرم بی حسی تاتو به پیشنهاد رژلب

 

کرم بی حسی تاتو

معرفی بهترین مرکز خرید کرم بی حسی تاتو

 


با پیشرفت علم پزشکی، محصولات بی حسی روانه بازار شده اند که درد ناشی از تاتو را کاهش یا به طور کلی متوقف می کنند. البته باید این موضوع را بدانید که انتخاب بی حس کننده مرغوب بسیار حائز اهمیت است و باید حاوی اجزای لازم برای کاهش درد تاتو باشد.

کرم های بی حسی برای کاهش درد حاوی لیدوکائین و بنزوکائین هستند. جالب است بدانید که کرم های بی حسی حاوی لیدوکائین، در کاهش درد ناشی از تاتو بهتر عمل می کنند.


فرق بین لیدوکائین و بنزوکائین چیست؟


لیدوکائین دارای خاصیت کاهش درد است که برای بی حس کردن قبل از عمل جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای لیدوکائین می توان به PH کمتر از 7 اشاره کرد که ویژگی های سطحی پوست را تغییر نمی دهد. به بیانی دیگر، لیدوکائین موجب تورم یا خراش اپیدرمی پوست نخواهد شد. مهم تر آن که با استفاده از لیدوکائین، اطمینان خواهیم داشت که طرح و شکل تاتو تغییر نخواهد کرد.
از بنزوکائین بیشتر هنگام بی حسی نواحی مخاط بدن مانند لثه، داخل گونه ها یا مقعد استفاده می شود. به عبارتی دیگر، بنزوکائین اغلب توسط دندانپزشکان و متخصصان روده و گوارش مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بی حس کننده تاتو

بهترین بی حس کننده تاتو


بهترین کرم بی حسی تاتو


محققان توصیه می کنند که برای بی حسی موضعی از کرم بی حسی با PH کمتر از 7 استفاده نمایید. کرم بی حسی موضعی که PH قلیایی بیشتر از 7 دارند، نباید به عنوان بی حسی تاتو مورد استفاده قرار گیرند. چرا که عوامل قلیایی موجب تغییر ویژگی های سطحی پوست شده و استفاده از این مواد تغییر پیگمنت و رنگ تاتو را به دنبال خواهد داشت.


معرفی بهترین مرکز ارائه دهنده کرم بی حسی تاتو


اگر به دنبال محصولات بی حسی تاتو معتبر هستید، رژلب به شما گروه آرایشی بهروز را پیشنهاد می دهد. شما می توانید جهت تهیه محصولات این مجموعه با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

 

گروه آرایشی بهروز


واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز
واتس اپ تماس با گروه آرایشی بهروز

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: