دوشنبه 18 فروردین 1399 - 22:14:42

محصولات تاتو وگنر

 

معرفی همه محصولات تاتو وگنر

رنگ تاتو وگنر

 

محصولات تاتو

خرید محصولات تاتو وگنر

 

 

موسسه وگنر با افتخار، بهترین و معتبرترین رنگ تاتو و انواع محصولات این صنعت را برای شما به ارمغان آورده است. ماموریت وگنر، اطمینان دادن به شما برای بهترین تاتو جهت مشتریان تان است. پیگمنتی عالی با تضمین کیفیت و رعایت استانداردهای این صنعت چبزی است که این برند رنگ تاتو به شما ارائه داده تا بهترین تجربه تاتو را با مشتریان خود داشته باشید. در ادامه این مطلب از سایت رژلب قصد داریم شما را با همه محصولات تاتو وگنر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.


رنگ تاتو خط چشم و رنگ تاتو مشکی وگنر


مناسب برای ایجاد تاتو خط چشم و بن مژه می باشد. این رنگ ها کاملا سیاه بوده و برای سایه های خیره کننده نیز مناسب هستند.

 

رنگ تاتو خط چشم

رنگ تاتو خط چشم


رنگ تاتو قهوه ای و رنگ تاتو قهوه ای تیره


این رنگ ها برای زیرسازی به کار می روند. هر هنگام ترکیب با رنگ شکلاتی بسیار خیره کننده می شوند. این رنگ در هنگام ایجاد بافت های چوبی به شما تناژ ملایمی را ارائه می دهد.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو قهوه ای وگنر


رنگ تاتو شکلاتی وگنر


قهوای مایل به قرمز تیره است که با تاتوی تصاویر خوب کار می کند. این رنگ در هنگام مخلوط با رنگ قرمز در حالت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام ترکیب با رنگ های شیرشکلاتی و قرمز می توان به نتایج جالبی دست یافت.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو شکلاتی


رنگ تاتو قهوه ای نرمال


برای رنگ زیرسازی استفاده میشود. هنگام ترکیب با شیرشکلاتی به رنگ خیره کننده ای دست می یابید. از این رنگ می توان برای بافت های چوبی استفاده کرد.

 

رنگ تاتو قهوه ای

رنگ تاتو قهوه ای روشن


رنگ تاتو قهوه ای روشن وگنر


رنگ عمقی که به عنوان زیرسازی قوی برای رنگ های گرم و جهت ترکیب سایه ها بدون نیاز به رنگ مشکی است.

 

رنگ تاتو سبز وگنر


به همراه سبز روشن و زرد که می توان هر گونه طرح زیتونی را ایجاد کرد.


رنگ تاتو خردلی وگنر


رنگ تیره زرد که روی تناژ پوست خیلی خوب کار می کند.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو خردلی

 


رنگ تاتو عسلی وگنر


به عنوان تاتوکار نمی توان کار بدون این رنگ را روی صورت مشتری کامل تلقی کرد. می توانید از این رنگ به عنوان هایلایت استفاده کرد. متضاد این رنگ زرد خالص است. این محصول رنگی تیره دارد که خیلی خوب با سایر رنگ ها تلفیق می شود.


رنگ تاتو زرد و نارنجی وگنر


نارنجی با توجه به ترکیب با دیگر رنگ های تاتو در سبک های مختلفی ایجاد می شود. این رنگ خیلی خوب با سفید، زرد قناری و انبه ای ترکیب می شود.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو زرد و نارنجی


رنگ تاتو زیتونی و سفید وگنر


رنگ زیتونی ایده آل برای موضوعات گل و طبیعت است. برای رسیدن به رنگ آبی خیره کننده می توانید با آبی ترکیب کنید.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو زیتونی


رنگ تاتو قرمز وگنر


در تاتوهای سنتی و به خوبی کار می کند. این رنگ خیلی خوب با دیگر رنگ های قرمز ترکیب می شود.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو قرمز و زرشکی 


رنگ تاتو زرشکی وگنر


قرمز عمیق که با دیگر رنگ های صورتی و قرمز ترکیب می شوند. مناسب برای تاتوهای گل، خون، جوهر و کارتونی است. این رنگ خیلی غنی بوده و می تواند تقریبا در هر نوع کاری مورد استفاده قرار گیرد. این رنگ را با ارغوانی جهت ایجاد رنگی تیره تر مخلوط کنید.


رنگ تاتو بژ و کاموفلاژ وگنر


رنگ تاتو وگنر بژ توسط متخصصان حرفه ای کمپانی وگنر ساخته شده است. اگر به دنبال کشیدن تصاویر، مناظر کنار دریا،‌ صدف و هر آنچه که مربوط به مناظره ساحلی هستید می بایست این رنگ را در کنار خود داشته باشید.

 

رنگ تاتو

رنگ تاتو بژ


فیکس رنگ تاتو وگنر


از این محصول می توان برای رقیق کردن پیگمنت استفاده نمود به طوری که پیگمنت را به منظور رنگ آمیزی نرم و یکنواخت کرد. این محصول به نحو موثری رنگ را فیکس کرده (به جای استفاده از رنگ های سایه) و تاتوی بهتری را خلق می کند. مایع فیکس رنگ باعث بهبود جذب پیگمنت شده و به یکنواختی و یکپارچگی پیگمنت کمک می کند. استریل و ایمن نیز می باشد.

 

فیکس رنگ تاتو

فیکس رنگ تاتو وگنر


ژل بی حسی تاتو وگنر


دارای موارد مصرفی پزشکی، آرایشی، تاتو صورت و بدن، ریموور تاتو، لیزر، خال برداری، پیرسینگ، اپیلاسیون کل بدن و خط بیکینی است.

 

بی حسی تاتو

بی حسی تاتو وگنر


ریموور تاتو وگنر


این محصول به علت دارا بودن عناصر طبیعی، کمترین صدمه را به پوست وارد می کند. از آن جا که برای پاک کردن تاتو محصولات تقلبی بسیاری در بازار وجود دارد، انتخاب محصول نادرست می تواند منجر به ایجاد اسکارها، بروز لک و بیماری های پوستی شود. ریموور وگنر دارای خاصیت رنگبری بالایی بوده و بدون آسیب رساندن به بافت پوست به شما کمک می کند تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

ریموور تاتو

ریموور تاتو وگنر


ریموور گچی وگنر


دارای مواد معدنی و ارگانیک بوده و فاقد هر گونه اسید می باشد. فاقد هر گونه التهاب، اسکار و کلوئید بوده و مصارف پزشکی و آرایشی دارد.

 

ریموور گچی

ریموور گچی وگنر


سوزن کارتریج وگنر


برای همه دستگاه های میکروپیگمنتیشن مناسب بوده و پایداری بالا و لرزش کمی دارد. سبک، یک بار مصرف، استرلیزه و مطابق با دستورالعمل های سازمان های بین المللی می باشد.

 

سوزن کارتریج

سوزن کارتریج


سوزن تاتو وگنر


- استرلیزه شده توسط اشعه گاما
- مناسب برای ابرو و پر کردن رنگ لب و خط لب
- بسته بندی به صورت تکی
- از جنس استیل گرید پزشکی
- با دوام و لرزش کم
- کیفیت بالا مطابق قوانین آرایشی و پزشکی

 

سوزن تاتو

سوزن تاتو وگنر


دستگاه میکروپیگمنتیشن آنالوگ


در این دستگاه میکروپیگمنتیشن، تنظیم سرعت از طریق پیچاندن قسمت بالای دستگاه و تنظیم ارتفاع سوزن با پیچاندن قسمت پایین انجام می شود. نوع سوزن مورد استفاده از نوع کارتریج تی است. این دستگاه برای طراحی صورت ابداع شده که نسبت به دیگر دستگاه ها دارای سوزن های ظریف تر و عمق کاشت نسبت به دستگاه های سنتی کمتر است. با این دستگاه ها می توان به راحتی از تکنیک های سایه و هاشور استفاده و به دلیل تنوع و ظرافت سوزن ها این طراحی ها و هاشورها بسیار طبیعی بوده طوری که تشخیص موی خود فرد با هاشور بسیار مشکل است.

 

دستگاه میکروپیگمنتیشن

دستگاه میکروپیگمنتیشن وگنر


قلم میکروبلیدینگ الماسی


این قلم مناسب برای خطوط هاشور به صورت نامنظم و با طول های نامساوی ایجاد می گردد؛ بنابراین به فرم طبیعی موهای ابرو نزدیکتر می باشد و جلوه طبیعی تری ایجاد می نماید. در میکروبلیدینگ خراش های ایجاد شده در سطح پوست است.

 

قلم میکروبلیدینگ

قلم میکروبلیدینگ الماسی


قلم میکروبلیدینگ دوسر


این قلم با استفاده از سوزن های میکروبلیدینگ یکبار مصرف که با تعداد سوزن های متفاوت در بازار موجود می باشند، انواع مو با ضخامت های مختلف را ایجاد می کند. این سوزن ها نسبت به دیگر سوزن های تاتو که در دستگاه ها بکار می رود نازک تر بوده ولی پیگمنت را همانند آن ها وارد لایه های عمیق تر پوست نمی فرستد. بنابراین ظاهری طبیعی تر برای ابروها ایجاد می کند.

 

قلم میکروبلیدینگ دوسر

قلم میکروبلیدینگ دوسر

 

 

برای خرید محصولات تاتو وگنر کافیست با گروه آرایشی بهروز تماس بگیرید.

 

گروه آرایشی بهروز

 

 

 

 


تماس با گروه آرایشی بهروز
تماس با گروه آرایشی بهروز

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: