چهارشنبه 20 مرداد 1400 - 17:52:28

معرفی بهترین سالن زیبایی شمال تهران محدوده نیاوران

 

 

بهترین آرایشگاه عروس شمال تهران

معرفی آکادمی گریم و میکاپ عروس در محدوده نیاوران

 

معرفی بهترین سالن زیبایی شمال تهران محدوده نیاوران

 

 

 

 

فهرست آیتم هایی که در این مطلب خواهید خواند

 

آموزش و خدمات آرایش عروس شمال تهران نیاوران

آموزش و خدمات رنگ و مش مخصوص عروس در شمال تهران محدوده نیاوران

آموزش و خدمات کاشت و طراحی ناخن مخصوص عروس شمال تهران نیاوران

معرفی آکادمی گریم و میکاپ محدوده نیاوران

 

 

امروزه رسیدگی به زیبایی و ظاهر بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است و در این بین سالن زیبایی موفق است که نیاز مراجعه کنندگان خود را بشناسد و بهترین و جدیدترین خدمات آرایش و زیبایی را ارائه دهد. اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی واقع در شمال تهران محدوده نیاوران هستید، ما به شما سالن زیبایی بهاره بلوطی را پیشنهاد می دهیم. در ادامه این مطلب از سایت رژلب قصد داریم به معرفی خدمات و نمونه کارهای این مرکز بپردازیم. با ما همراه باشید.


آموزش و خدمات آرایش عروس شمال تهران نیاوران


برای بهره مندی از آرایش عروس باید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهید. توجه داشته باشید که هر نوع میکاپی برای هر چهره ای مناسب نیست. گاهی رعایت نکردن اصول آرایش و عدم انتخاب صحیح میکاپ می تواند آرایش عروس را بسیار نامتعارف و نامطلوب نشان دهد. این در حالی است که بیشتر خانم ها تمایل دارند در شب عروسی همچون ماه در مرکز آسمان نمایان گردند و از نظر زیبایی و آرایش بر سایر مهمانان برتری داشته باشند. البته این موضوع کاملاً طبیعی است. قطعاً شگردهای آرایشی پیاده شده بر روی صورت عروس با آرایش سایر مهمانان متفاوت است و همین موضوع تفاوت چهره عروس را با دیگر خانم های مهمان موجب می گردد.
توجه داشته باشید که علی رغم تنوع میکاپ ها، سبک کاری آرایشگرها در چهره های مختلف یکسان است. بنابراین اگر آرایشگر عروس با آرایشگر چند نفر از مهمانان یکسان باشد، در این صورت می توان شباهت آرایش صورت را در میان آن ها احساس کرد. در چنین حالتی آرایش عروس تک نیست و این موضوع برای عروس خانم ها چندان خوشایند نمی باشد.
متاسفانه در بسیاری از مهمانی ها شاهد یک دست شدن برخی از میکاپ ها در میان خانواده، مهمانان و فامیل های دور و نزدیک عروس و داماد هستیم. در واقع آرایش عروس باید با سایر چهره ها و آرایش ها متفاوت باشد. عروس باید مرکز توجه باشد و آرایش چهره اش شباهت به دیگر چهره ها نداشته باشد.
در سالن زیبایی بهاره بلوطی به تمام این نکات توجه می شود و شما می توانید بهترین نتیجه را از آرایش عروس داشته باشید.

 

معرفی بهترین سالن زیبایی شمال تهران محدوده نیاوران

 


آموزش و خدمات رنگ و مش مخصوص عروس در شمال تهران محدوده نیاوران


برای یک عروس داشتن رنگ مناسب و متناسب با میکابش یکی از مهمترین فاکتورها است چون انتخاب رنگ موی مناسب می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی چهره اش داشته باشد.

برای انتخاب رنگ مو باید نکات زیادی را مد نظر قرار داد، داشتن اطلاعات کافی درباره انواع و نحوه استفاده از آن برای هر خانمی که قصد رنگ کردن موهای خود را دارد امری لازم است زیرا برای آن تکنیک های مختلفی وجود دارد و انتخاب مناسب ترین روش بسیار با اهمیت است و باید در این خصوص به نکات زیادی توجه شود.
رنگ مو با توجه به نوع و رنگ پوست افراد به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شود. پوست های گرم به پوست هایی اطلاق می شود که به رنگ زیتونی، طلایی و یا تیره هستند مانند رنگ پوست آسیایی ها و آفریقایی ها اما پوست های سرد مربوط به اشخاصی است که رنگ پوست روشن دارند و بیشتر در مناطق اروپایی و قاره آمریکا زندگی می کنند. افراد با پوست گرم، دارای چشمانی به رنگ قهوه ای و یا مشکی هستند و موهای تیره دارند بنابراین بهتر است از رنگ مو گرم که بیشتر شامل رنگ های تیره است استفاده کنند اما افرادی که دارای چشم های سبز و آبی و موهایی به رنگ روشن هستند باید بیشتر از رنگ های سرد برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند.
در سالن زیبایی عروس بهاره بلوطی واقع در شمال تهران محدوده نیاوران، انتخاب رنگ مو مشتری مطابق با رنگ پوست، رنگ چشم و ابرو و مناسب با سلیقه وی و متناسب با میکاپی که میخواهد انجام دهد،  انجام می شود. 

 

معرفی بهترین سالن زیبایی شمال تهران محدوده نیاوران

 


آموزش و خدمات کاشت و طراحی ناخن مخصوص عروس شمال تهران نیاوران


طرح های مختلفی برای کاشت و طراحی ناخن وجود دارد که می توانید با توجه به سلایق و علایق خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. با بودن این لاین در سالن زیبایی به راحتی می توانید طرح مورد علاقه و متناسب با میکاپ خود را انتخاب کنید.

کلیه روش های کاشت و طراحی ناخن در سالن زیبایی بهاره بلوطی شمال تهران محدوده نیاوران انجام می شود. 

معرفی بهترین سالن زیبایی شمال تهران محدوده نیاوران

 

معرفی آکادمی میکاپ و گریم محدوده نیاوران


اگر به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران محدوده نیاوران هستید، ما به شما سالن زیبایی بهاره بلوطی را پیشنهاد می دهیم. سالن آرایش و زیبایی بهاره بلوطی واقع در خیابان نیاوران تهران علاوه برخدمات میکاپ و گریم ، دوره های آموزشی میکاپ و گریم را به صورت تخصصی برگزار می کند.

دوره های آموزشی در آکادمی گریم و میکاپ بهاره بلوطی در سه دوره  میکاپ تخصصی صورت، دوره تخصصی خودآرایی و دوره آپدیت میکاپ برگزار می شود که با حضور در دوره­ های آرایشگری آکادمی بهاره بلوطی با متدهای روز میکاپ عروس و خودآرایی آشنا خواهید شد و می­توانید مسیر خود را در این حرفه هموار کنید و استایل خاص خود در میکاپ انتخاب کنید.

برای شرکت در کلاس های آموزش میکاپ آکادمی بهاره بلوطی با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

 

 


 

 


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: