شنبه 02 مرداد 1400 - 15:17:04

تکنیک بک تو بک

تکنیک بک تو بک فویلی، تکنیکی است که پشت به پشت با فویل یا سوئیت مش قابل استفاده است. برای کسانیکه می خواهند مش های پر داشته باشند، کاربرد زیادی دارد. این تکنیک در قسمت جلوی و بالای سر بیشتر به کار می رود و بیشتر لایه های مو مواد مش زده می شود.
نکته بسیار مهمی که لازم است توجه کنید این است که بسیاری از خانم ها مش پر را با مش تکه ای اشتباه می گیرند. به جای بالابردن تعداد فویل، شلال فویل را پهن تر می کنند که این کار باعث افت جذابیت مش شما خواهد شد.


روش انجام تکنیک بک تو بک

روش درست به این صورت است که ابتدا تعداد فویل ها را بیشتر می کنیم از پشت سر و جلوی سر را تکه های نازک برمی داریم و به صورت کوک و زیگزال نزدیک به ریشه، فویل را قرار می دهیم و مواد می زنیم. در قسمت ریشه به صورت زیگزال موادگذاری می کنیم.
هرچه لایه ها نازک تر باشد مش به ریشه نزدیکتر و کار نهایی بسیار جذابتر خواهد شد.
در صورت برداشتن لایه حجیم از مو، مش ها از ریشه فاصله دار شده، مواد نشتی کرده و در قسمت هایی از ریشه حالت زنگزدگی به وجود می آید.
روش بک تو بک جزئیات فراوانی دارد که برای آموزش بیشتر خانم مریم علاکم با بیش از 16 سال تجربه و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از مدرسین ترکیه ، روسیه و مدرک BRS آمریکا یکی از بهترین مدرسین کار با مواد برگزار کننده کلاسهای صفر تا صد کار با مواد با ارائه مدرک بین المللی و معرفی به فنی و حرفه ای شما را در این زمینه یاری خواهند رساند .
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های
09199105816 یا تماس حاصل فرمائید یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید .نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: