دوشنبه 24 بهمن 1401 - 16:52:36

بهترین مرکز رنگ و لایت نیاوران

 

مرکز آموزش و خدمات تخصصی رنگ مو شمال تهران

معرفی بهترین مرکز رنگ و مش محدوده نیاوران

بهترین مرکز رنگ مو نیاوران

 

 

 

فهرست مطالبی که در این آیتم خواهید خواند:

 

آموزش و خدمات هایلایت مو شمال تهران محدوده نیاوران 

آموزش و خدمات بالیاژ مو شمال تهران محدوده نیاوران 

آموزش و خدمات فولیاژ مو شمال تهران محدوده نیاوران 

آموزش و خدمات آمبره مو شمال تهران محدوده نیاوران 

آموزش و خدمات بیبی بومر مو شمال تهران محدوده نیاوران 

نکات بیبی بومر مو

آموزش و خدمات استروبینگ مو شمال تهران محدوده نیاوران 

مشاوره رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران

رنگ مو مناسب پوست گرم

رنگ مو مناسب پوست سرد

معرفی بهترین مرکز رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران 

آموزش رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران 

 

 

امروزه لاین آرایشی رنگ و مش به یکی از پرطرفدارترین های دنیای آرایش و زیبایی تبدیل شده است و متقاضیان بهره مندی از خدمات و همچنین آموزش متدهای جدید این شاخه نیز روز به روز در حال افزایش است. به دلیل استقبال زیاد از لاین رنگ مو، تنوع و گستردگی متدها و تکنیک های آن نیز در حال افزایش است و هر روز شاهد مدل های متنوعی از این شاخه آرایش و زیبایی هستیم. از این رو، مدرسان و متخصصان حوزه رنگ مو باید علم و تکنیک های خود را بروزرسانی کنند. اگر شما هم برای خدمات رنگ و مش یا آموزش این حوزه به دنبال یک مدرس و متخصص باتجربه و حرفه ای هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه ادامه این مطلب از سایت رژلب را از دست ندهید.


آموزش و خدمات هایلایت مو شمال تهران محدوده نیاوران 


هایلایت مو به معنی مش کردن مو به رنگ روشن لابلای موهای تیره است. این روش را می توان بر اساس رنگ هایی که در قسمت پایه مو و مش مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع مختلفی دسته بندی کرد. هایلایت همان مش بروز رسانی شده است که به وسیله فویل انجام می شود. هایلایت دارای زیر دسته های مختلفی است که از جمله آنها می توان به بالیاژ، آمبره، سامبره و لولایت اشاره کرد. امروزه روش های بالیاژ و آمبره بسیار پرطرفدار و کاربردی هستند.


آموزش و خدمات بالیاژ مو شمال تهران محدوده نیاوران 


برای بالیاژ موی بلند می توان از پدل استفاده کرد. برای بالیاژ موی بلند ابتدا پودر و دکلره را با هم ترکیب می کنیم. توجه داشته باشید که غلظت پودر دکلره شما باید بسیار زیاد باشد به حدی که با برگرداندن کاسه رنگ، از آن سرازیر نشود. استفاده از پدل برای تکنیک های رنگ و مش باعث می شود تمام قسمت های مو به مواد آغشته شود و کار با سرعت بیشتری انجام می شود.
در تکنیک بالیاژ از روش پوشینگ استفاده می کنیم. لایه موها را بسیار نازک دسته بندی کرده و چند پوش کوتاه روی آن ایجاد می کنیم. در مرحله بعد، پدل را به همراه فویل در زیر لایه مو قرار داده و موادگذاری را انجام می دهیم. قلمو را باید به اشکال مختلف عمودی، افقی و ضربدری روی مو حرکت دهیم تا هیچ تاری از مو بدون مواد باقی نماند.

 

آموزش و خدمات رنگ مو نیاوران

آموزش و خدمات فولیاژ مو شمال تهران محدوده نیاوران 

فولیاژ از لحاظ ساختاری بسیار شبیه به بالیاژ و آمبره است. در این تکنیک باید موها را از قسمت پشت سر جدا و به طور هفت و هشتی تقسیم بندی کنیم. تقسیم بندی موها باید خیلی نازک باشد و یک پوش خیلی خفیف به آن می دهیم. تخته مخصوص رنگ و مش را زیر لایه تقسیم بندی شده قرار می دهیم و شروع به موادگذاری می کنیم. موها را کاملا به مواد دکلره آغشته می کنیم. پس از پایان موادگذاری، یک تکه فویل با توجه به اندازه موها زیر لایه قرار می دهیم و آن را می بندیم.

یک روش دیگر برای فولیاژ نیز وجود دارد و آن بیبی لایت است. برای تکنیک بیبی لایت باید یک لایه نازک دیگر جدا کنیم و روی آن شلال هایی به صورت هفت و هشتی تقسیم بندی کنیم. موادگذاری را روی لایه بالایی موها انجام می دهیم. قلمو را به همه جهت حرکت دهید تا از آغشته شدن تمامی نواحی موها به مواد دکلره اطمینان حاصل نمایید.
همان طور که از اسم تکنیک فولیاژ مشخص است، در آن باید از متریال فویل استفاده شود. در این متد، لایه ها باید خیلی نازک بوده به طوری که حداکثر یک سانتی متر باشند. برای انجام متد فولیاژ، شما نیاز به موهایی با تارهای نازک خواهید داشت. چنانچه موهای شخص ضخیم باشد، گزینه مناسبی برای انجام فولیاژ نخواهد بود.


آموزش و خدمات آمبره مو شمال تهران محدوده نیاوران 

در تکنیک آمبره، زاویه دست ها باید صفر درجه باشد. فید کردن موها در لایه های کنار هم باید به طور قرینه انجام شود تا نتیجه بهتری حاصل شود. لایه های بعدی را نیز به همین ترتیب جدا کرده و موادگذاری انجام می دهیم. توجه داشته باشید که موادگذاری اصلی در پایین مو انجام می شود و باید به طور کامل صورت بگیرد. قسمت های کناری لایه مو را نیز به صورت پرتابی موادگذاری می کنیم.

متد آمبره یا بالیاژ که از فویل یا سوییت مش استفاده نمی شود، اصطلاحا مش در هوای آزاد گفته می شود. در این سبک رنگ و مش، موها به پایه دکلره نمی رسد. اگر موها به رنگ نچرال باشد، خیلی راحت می توان از انواع رنگ موها با پایه 6، 7 و 8 استفاده کرد. اما اگر قبلا از رنگ تیره روی موها استفاده شده باشد، حتما باید از دکلره برای به پایه رساندن موها استفاده کنیم.

 

بهترین مرکز رنگ و مش نیاوران


آموزش و خدمات بیبی بومر مو شمال تهران محدوده نیاوران 

تکنیک بیبی بومر نیز یکی دیگر از جدیدترین متدهای رنگ و مش است که با نام روت شادو نیز معروف است. برای این تکنیک لازم است که یک دکلره کامل داشته باشیم. جهت داشتن یک دکلره کامل و روشن می توان از پودر دکلره سفید رنگ استفاده کرد. پس از این که موها به وسیله پودر دکلره سفید به پایه 7 رسید، از پودر دکلره آبی رنگ برای به پایه رسیدن موها تا رنگ مورد نظر استفاده نمایید.

پس از این که موها را با استفاده از دکلره به پایه مورد نظر رساندیم، موها را در سرشور می شوییم و کامل خشک می کنیم. برای آبرسانی بیشتر موها و جلوگیری از خشکی و شکنندگی موها می توان از ماسک آبرسان استفاده کرد. ماسک آبرسان باید حدود 20 دقیقه روی موها بماند و سپس آبکشی نمایید. آب اضافی موها را به وسیله حوله بگیرید اما آن را سشوار نکشید تا آماده رنگ گذاری و انجام تکنیک بیبی بومر شود. توجه داشته باشید که در این تکنیک نیاز است موها کمی مرطوب باشد و سپس موادگذاری را انجام دهید.
در تکنیک بیبی بومر باید ریشه موها تیره تر و ساقه موها روشن تر باشد. برای پیاده سازی تکنیک بیبی بومر شما نیاز به سوییت مش خواهید داشت. از دیگر ابزار ضروری برای انجام این متد، می توان به یک قلم متوسط اشاره کرد که با استفاده از تکنیک فید کردن به راحتی انجام می شود.

 

مرکز تخصصی آموزش و خدمات رنگ مو نیاوران


نکات بیبی بومر مو

ابتدا موها را دسته بندی می کنیم. سپس از رنگ تیره برای قسمت ریشه موها استفاده می کنیم  تمام قسمت ریشه را به اندازه 4 سانت رنگ می کنیم. پس از این که با قلم مخصوص رنگ و مش ریشه موها را به رنگ تیره در آوردیم، با استفاده از براش متوسط که از براش مخصوص رژگونه هم می توانید استفاده کنید، برای فید کردن استفاده می کنیم. با استفاده از این وسیله مقداری از رنگ تیره را رو به سمت پایین روی موها می کشیم تا فید ما به خوبی انجام شود.

بلافاصله سوییت مش را روی موها قرار می دهیم. لایه دیگر مو را از لابلای کلیپس باز کرده و مجددا اقدام به موادگذاری ریشه موها با رنگ تیره می کنیم. دوباره از قلم مخصوص رژگونه برای فید رنگ مو رو به سمت پایین استفاده می کنیم. این کار را برای همه لایه های مو انجام می دهیم.
پس از مدت مکث لازم برای رنگ پذیری موها، توجه داشته باشید که موهای مشتری را باید به صورت دولا یا خم شده در سرشور شستشو دهید. اگر سر مشتری را به صورت خوابیده در سرشور بشویید، احتمال اینکه ساقه موها آغشته به مواد شود و روی آن یک رفله ای ایجاد شود بسیار زیاد است. پس حتما هنگام شستشو به این نکته توجه داشته باشید.
پس از شستشوی مواد از رنگ مو و انجام براشینگ متوجه خواهید شد که موها در قسمت ریشه تیره تر و در قسمت ساقه ها روشن تر هستند و یک تضاد بسیار زیبایی خلق خواهد شد.

 

مرکز تخصصی رنگ مو شمال تهران نیاوران


آموزش و خدمات استروبینگ مو شمال تهران محدوده نیاوران 


برای تقسیم بندی این مدل رنگ مو، ابتدا باید قسمت تاج سر را جدا کرده و با کلیپس فیکس کنیم. توجه داشته باشید که هر چه لایه های جدا شده نازک تر باشد، نتیجه کار زیباتر خواهد بود. تکنیک استروبینگ بسیار شبیه به متدهای کانتورینگ است. یعنی هر قسمتی از مو که قصد داریم برجسته تر به نظر برسد را باید از رنگ های روشن به کار ببریم.
تکنیک استروبینگ به صورتی است که ریشه موها از دور بلوند تیره و ساقه موها بلوند روشن به نظر می رسند. ریشه موها را کمی پوش می دهیم. این متد را بهتر است با سوییت مش انجام دهیم. توصیه می کنیم فید مو را به خوبی انجام دهید تا قسمت بالای موها خط نیفتد و نامرتب به نظر برسد.
به همین ترتیب، تمام لایه های تاج سر را موادگذاری می کنیم. از تکنیک های پوشینگ استفاده کرده و لایه نازکی از مو را موادگذاری می کنیم. سپس موها را داخل سوییت مش قرار می دهیم و لا می زنیم. این کار را تا انتها انجام داده و پس از مدت مکث لازم، آبکشی می کنیم. در مرحله بعد موها را با رنگ دلخواه رنگساژ می کنیم.


مشاوره رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران 


پیدا کردن یک رنگ موی مناسب با چهره، کاری سخت است. آیا اخیرا از خود پرسیده اید که بهترین رنگ مو برای من کدام است؟ هنگام رنگ آمیزی موها بسیار حائز اهمیت است که از یک رنگ باکیفیت برای تقویت موها و عدم آسیب رسیدن به آن استفاده نمایید. رسیدگی به موهای رنگ و مش شده بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که موهای رنگ شده بیشتر در معرض آسیب و شکنندگی قرار دارند.

رنگ آمیزی موهای شما می تواند یک روش جالب برای داشتن ظاهری کاملا جدید و جذاب باشد. همچنین می توان از رنگ کردن موها برای تغییر استایل یا حتی ترفندهایی استفاده کرد. به عنوان مثال، اگر موهای شما کم پشت و نازک است، می توانید با تیره کردن آن را پرپشت تر جلوه بدهید. یا اگر همیشه تمایل داشتید موهایتان را به رنگ های فانتزی در بیاورید، لازم نیست این کار را روی کل موها انجام دهید. انجام روش های هایلایت و آمبره نیز می توانند شما را به این مقصود برسانند.

 

مشاوره رنگ و مش نیاوران


رنگ مو مناسب پوست گرم


افراد دارای پوست گرم بهتر است از رنگ موهای بلوند طلایی، بلوند عسلی، کاراملی، مسی، بلوند توت فرنگی، ماهگونی، شاه بلوطی، فندوقی استفاده کنند. همچنین، هایلایت بلوند طلایی با رنگ پوست شما بسیار سازگار خواهد بود. سعی کنید از رنگ موهای خاکی، یخی، رنگ موهای دارای تناژ سبز یا آبی پرهیز نمایید.


رنگ مو مناسب پوست سرد


شما باید از رنگ موهای طلایی یا قرمز با تناژ گرم خودداری کنید. در عوض از رنگ موهای دارای سایه پلاتینی، بلوند یخی یا رنگ های شامپاینی استفاده کنید.

 

معرفی بهترین مرکز رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران 

مدرس کار با مواد با بیش از ١٦ سال سابقه کار مدرس و مستر بین المللی ایکوال استرالیا با مدرک رسمی رنگ از دانشگاه آیدین ترکیه و مربی فنی حرفه ای هستند.  آموزش تخصصی رنگ و لایت و اکستنشن طبیعی مو محدوده نیاوران در تلاش هستن کار خود را در زمینه آموزش و خدمت رسانی به مردم به نحو احسن انجام دهند و و در حوزه رنگ طیف وسیعی از هنر جویان عزیز را وارد بازار کار کنند. ایشان کلاس های آموزشی رنگ و مش را با توجه به شرایط هنرجوهایشان از نظر مالی و تایمی به صورت عمومی و خصوصی تشکیل می دهند و هنرجویان با کلی تکرار و تمرین بر روی مدل زنده تکنیک ها و ترکیب رنگ ها را به خوبی آموزش می بینند. همچنین پس از گذراندن دوره کامل و اخذ مدرک، وارد بازار کار می شوند. هنرجویان عزیز به مدت ٦ ماه پشتیبانی می شوند.

 

بهترین مرکز رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران


آموزش رنگ و مش شمال تهران محدوده نیاوران 


 علاوه بر لاین خدمات رنگ مو، هر ماهه ورکشاپ ها و کلاس های آموزشی نیز برگزار می کنند. هنرجویان پس از اتمام دوره های آموزشی موفق به دریافت مدرک شده و در بهترین سالن های زیبایی مشغول به کار خواهند شد.

 

 

 

خانم فاطمه ایاز از مدرسان بین المللی رنگ و لایت در قم - تهران. برای بهره مندی از خدمات ایشان بر روی کادر زیر کلیک کنید.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

عالیه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: