سه شنبه 25 خرداد 1400 - 12:10:38

بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز با خانم مریم گلستانی

بهترین مدرس کوتاهی مو اهواز

کوتاهی مو کیانپارس اهواز

آشنایی با کوتاهی مو اهواز 
مدل مو، به عنوان یکی از معیارهای زیبایی چهرۀ هر فرد تشخیص داده می‌شود. گاهی اوقات افراد به دلیل عدم توجه به ویژگی‌های چهرۀ خود، مدل موهایی را انتخاب می‌کنند که ممکن است در ظاهر چهره آنها تاثیر خوبی نداشته باشد. کوتاهی مو باید به شکلی انتخاب و انجام شود که زیبایی‌هایی چهرۀ فرد بیشتر ظاهر شده و در حقیقت، به اعتماد به نفس فرد نیز بیافزاید. در مرکز خانم مریم گلستانی کوتاهی مو اهواز به تمام این نکات اهمیت داده می‌شود.
 
اهمیت کوتاهی مو اهواز
 
بسیاری از افراد هستند که با انتخاب مدل کوتاهی مناسب با چهره‌شان، سن و سال آنها کمتر از حد واقعی دیده می‌شود و همچنین برجستگی‌ها و نقاط قوت صورت بهتر ظاهر می‌شوند. این چنین انتخابی در کوتاهی مو، باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهرۀ شما خواهد شد. کوتاه کردن مو ضمن آنکه ممکن است به زیباتر شدن چهرۀ شما کمک کند، از طرفی برای حفظ سلامتی و شادابی مو نیز به ویژه در سنین بالا کارساز عمل خواهد کرد. به همین دلیل، اغلب متخصصین پوست و مو یا آرایشگران کاربلد، توصیه می‌کنند در طول سال حداقل یک بار کوتاهی نوک مو را انجام دهیم. رسیدگی به موی کوتاه و توجه به آن قاعدتاً راحت‌تر از موی بلند خواهد بود.
 
 
آشنایی با انواع کوتاهی مو اهواز با خانم مریم گلستانی
 
اگر قصد دارید موهایتان را با توجه به جدیدترین مدل‌های کوتاهی مو در جهان، کوتاه و آراسته کنید، بهتر است به این بخش از مقاله توجه نمایید و با انواع کوتاهی مو اهواز بیشتر آشنا شوید.
1- مدل موی باب کوتاه زاویه‌دار
مدل محبوب سال 2021 که با کوتاه کردن موی پشت سر و بلند جلوه دادن موهای جلو، باعث کشیده یا بلند دیده شدن گردن شما خواهد شد. در واقع، این روش با ایجاد زاویه برای موهای پشت زیبایی را در موهایتان بیشتر خواهد کرد.
2- مدل موی کوتاهی پیکسی لایه‌ای
برای آنکه جذابیت و زیبایی چهرۀ شما بیشتر ظاهر شود، مدل موی پیکسی لایه‌ای انتخاب خوبی خواهد بود، ضمن آنکه صورت و چهرۀ نیز جوان‌تر جلوه می‌کند.
3- مدل موی باب مجعد
یکی دیگر از مدل موهای محبوب و ترند سال 2021 که طرفداران زیادی نیز دارد، مدل موی باب مجعد می‌باشد. این مدل مو برای انواع موها به ویژه موهای صاف بسیار مناسب است.
 
انواع مدل کوتاهی مو اهواز
4- مدل موی پیکسی بلند
این مدل مو، مناسب افرادی است که موهای کم حجم و کم پشتی دارند و قصد آنها از کوتاه کردن موهایشان، پرپشت جلوه دادن موی سر است. 
5- مدل موی آندرکات
مدل موی آندرکات باعث افزایش جذابیت زیبایی چهرۀ شما به ویژه چشمانتان خواهد شد که ضمناً به آراستگی چهرۀ شما نیز افزوده می‌شود. 
6- مدل موی باب پریشان
در مدل موی باب پریشان، چهرۀ شما کمی متفاوت از دیگران در معرض نمایش است. این مدل مو یکی از محبوب‌ترین مدل موهای حال حاضر است که در میان جوانان نیز بسیار باب شده است.
7- مدل موی کوتاه هندسی 
این مدل مو برای کسانی مناسب است که می‌خواهند موهای منظم و مرتبی داشته باشند. برای کوتاه کردن موها به این روش، نیاز به دقت و تمرکز زیادی خواهید داشت.
8- مدل موی کوتاه برای موهای ضخیم 
در این مدل بلندی مو تقریباً میان چانه و لاله گوش است و همچنین با بافتن موهای جلوی سر، به زیبایی ظاهر موهای کوتاه شده کمک زیادی خواهید کرد. این مدل مو بسیار مناسب و در خور موهای ضخیم خواهد بود.
 
آیا کوتاهی مو برای تمام چهره‌ها مناسب است؟ 
همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، بهتر است هر مدل کوتاهی مو با توجه به ویژگی‌های چهره و ظاهر فرد انتخاب شود تا باعث زیباتر شدن صورت و چهرۀ فرد شود. در این بخش به چند نکته اشاره خواهیم کرد. ضمناً پیشنهاد می‌کنیم در جستجو و بررسی‌های خود حتماً به مقالات دیگر از خانم مریم گلستانی در خصوص کوتاهی مو اهواز نیز توجه داشته باشید. 
  • اگر گردن بلندی دارید، بهتر است کمی از موهای جلوی خود را بلند نگه دارید تا از میزان کشیدگی یا بلندی گردن شما در ظاهر کاسته شود. 
  • برای کسانی که فرم صورتشان بیضی شکل است، پیشنهاد می‌کنیم مدل موی پیکسی کوتاه را انتخاب کنند که با چهرۀ آنها کاملاً مطابقت خواهد داشت.
  • برای کسانی که پیشانی بلند دارند یا صورت کشیده دارند، مدل مویی مناسب است که در آن موی سر، کمی از پیشانی بلند فرد را بپوشاند.
  • اغلب افرادی که صورت گرد دارند، می‌توانند انواع مدل کوتاهی مو را انتخاب کنند. اگر موهای پرپشتی دارند، بهتر است مدل موهایی که به صورت لایه لایه یا تکه تکه هستند را انتخاب کنند تا علاوه بر کاهش حجم مو، از گردی صورت آنها نیز کمتر خواهد شد.
 
نکتۀ پایانی در خصوص کوتاهی مو اهواز با خانم مریم گلستانی
 
از کوتاه کردن موی خود هرگز نهراسید، چرا که با کوتاهی مو علاوه بر افزایش زیبایی چهرۀ خود باعث افزایش سلامت و مراقبت موهایتان خواهید شد. به همین جهت، پیشنهاد می‌کنیم حتماً در طول سال، حداقل یکبار موهای خود را با توجه خصوصیات چهره خود کمی کوتاه کنید تا رسیدگی و مراقبت از آنها بهتر انجام شود.
 
نکات مهم در خصوص کوتاهی مو اهواز
شما عزیزان میتوانید برای بهره مندی از جدیدترین تکنیک های کوتاهی مو بهره مند شوید و موهایی سالم و زیبا متناسب با فرج چهره و جنس موهایتان داشته باشید و یا اگر علاقه مند به شرکت در کلاس های آموزش کوتاهی مو اهواز هستید پیشنهاد سایت رژلب مرکز تخصصی کوتاهی مو خانم مریم گلستانی در محدوده ی کیانپارس اهواز میباشد.
 

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

چهارشنبه 07 مهر 1400 - 13:32:31
نمونه کارهاشون عالیه
من مراجعه کردم و بسیار راضی بودم ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: