چهارشنبه 24 آذر 1400 - 11:17:40

آنچه باید درباره کوتاهی مو اهواز بدانید

 

 

آنچه باید درباره کوتاهی مو اهواز بدانید
 

همه شما در دوران زندگی خود؛ حداقل یک‌بار اقدام به کوتاه کردن مو کرده‌اید. کوتاهی مو اهواز به عنوان بهترین مرکز کوتاهی مو شناخته شده است. این مرکز دارای مدل‌های متنوعی از کوتاهی مو می‌باشد.  چنان‌چه کوتاه کردن مو با فرم صورت هماهنگی داشته باشد؛ تاثیر شگف‌انگیزی بر زیبایی چهره می‌گذارد. یکی از عواملی که سبب می‌شود بانوان اقدام به کوتاه کردن مو کنند؛ وجود موخوره در مو‌ها می‌باشد. عوامل متعددی در بروز موخوره موثر می‌باشد. تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که دارای موهای خشک هستند؛ نسبت به سایرین بیشتر به موخره دچار می‌شوند. زیرا موهای این افراد از شکنندگی بالایی برخوردار می‌باشد.

 

فهرست مطالب:

 موخوره

 عوامل ایجاد کننده موخوره

 کوتاهی مو اهواز در بهترین مرکز کوتاهی

 دستگاه موخوره گیری در بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز

 کوتاهی مو و فرم صورت

 

 

موخوره

موخوره سبب چند شاخه یا دو شاخه شدن نوک موی سر می‌گردد. این امر سبب وز شدن موها می‌شود. بنابراین جهت جلوگیری از بروز موخوره باید نکاتی را در نظر داشته باشید. در صورتی که موهای شما موخوره شد هرگز نگران نباشید. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه‌هایی جهت گرفتن موخوره؛ این مشکل به آسانی قابل حل می‌باشد. خانم مریم گلستانی به عنوان بهترین مرکز کوتاهی مو در اهواز  اقدامات مفیدی جهت از بین بردن موخوره انجام می‌دهند.

 

 

کوتاهی مو اهواز

 

عوامل ایجاد کننده موخوره

برخی افراد عادت دارند وقتی از حمام بیرون می‌آیند؛ همچنان که موهایشان خیس است اقدام به صاف کردن موی خیس می‌کنند. برخی نیز روزانه موهای خود را شسته و با حوله خشک می‌کنند. همین عوامل ساده می‌تواند در بروز ایجاد موخوره موثر باشد. به طوری‌که گاهی مجبور می‌شوید؛ برای کوتاه کردن موهای خود به آرایشگاه بروید.

 

1) نبستن موها به طور صحیح و اصولی:

افرادی که موهای خود را جمع می‌کنند و به قول معروف دم اسبی می‌بندند؛ بیشترین آسیب را به موهای خود وارد می‌کنند. کشیدگی و تحریک مو در مدت زمان کوتاهی سبب موخوره شدن موهایتان می‌گردد. بنابراین بستن موها به طور صحیح تاثیر زیادی در زیبایی و سالم ماندن موی شما دارد.

 

2) استفاده از شامپوی نامناسب:

برای این‌که موخوره موهایتان را درمان کنید؛ نیازی به خرید شامپوی خاصی نیست. از محصولاتی استفاده کنید که فاقد مواد شیمیایی ناملایم و خشن می‌باشند. شامپوهایی که دارای مواد شیمیایی هستند سبب از بین بردن چربی طبیعی موهای شما می‌شوند. استفاده از این شامپوها به موهای رنگ شده نیز آسیب وارد می‌کنند.

 

3) خشک کردن موی خیس با حوله:

اگر موهای خیس خود را با حوله خشک کنید؛ موهایتان به یکدیگر گره می‌خورد. برای باز کردن این گره‌ها مجبور می‌شوید موهای خود را بکشید. همین امر باعث شکستگی و موخوره شدن موهایتان می‌گردد. بنابراین بهتر است موهایتان را آزاد و کاملا رها درون حوله بپیچید. این روش مانع از گره خوردن موهای شما می‌شود.

 

 

درباره کوتاهی مو اهواز 

 

4) استفاده غیر اصولی از سشوار:

زمان خشک کردن مو؛ گرمای سشوار از فاصله نزدیک باعث آسیب مو می‌گردد. برای این‌که هنگام سشوار کردن موهایتان نسوزد و فاصله‌اش با سشوار حفظ شود؛ بهتر است از متمرکز کننده باد سشوار استفاده کنید. این متمرکز کننده شبیه نوک اردک می‌باشد؛ مانند یک دهانه بر روی سشوار قرار می‌گیرد. همچنین از تماس نزدیک سشوار و موی شما جلوگیری می‌کند.

 

5) استفاده از ابزار و وسایل داغ:

بسیاری از افراد به دلایل متعددی روزانه اقدام به اتو کردن موی خود می‌کنند. حرارتی که از اتوی مو به موها منتقل می‌شود؛ سبب شکنندگی و خشکی تارهای مو می‌گردد.

 

6) شستن بیش از اندازه موها:

هر چقدر هم موهای شما چرب باشد؛ نیازی نیست روزانه اقدام به شستن  موها کنید. اگر بیش از اندازه موهایتان را بشویید؛ موها خشک و شکننده می‌شوند. در این صورت موهای شما بیشتر دچار موخوره می‌شوند.

 

7) دیر به دیر کوتاه کردن موها:

یکی از مهم‌ترین عواملی که در موخوره شدن موهایتان تاثیرگذار است؛ دیر به دیر کوتاه کردن موها می‌باشد. گاهی لازم است برای جلوگیری از موخوره شدن؛ اقدام به کوتاه کردن موی خود کنید. ممکن است برخی از شما با وجود موخوره در موهایتان؛ علاقه‌ای به کوتاه کردن موی خود نداشته باشید و فقط به دنبال راه حلی جهت از بین بردن موخوره‌ها باشید. بنابراین می‌توانید برای استفاده از دستگاه موخوره گیری  به بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز مراجعه کنید.برای این‌که از موهای زیبا و پرپشتی برخوردار باشید؛ بهتر است هر شش هفته؛ یک‌بار موهای خود را کوتاه کنید. لازم به ذکر است تعیین این زمان برای کوتاهی مو؛ بستگی به نوع مراقبت شما از موهایتان دارد.

 

 

کوتاهی مو 

 

کوتاهی مو اهواز در بهترین مرکز کوتاهی

شاید تصور کنید همه افرادی که دارای سالن آرایشگاه هستند در کوتاه کردن انواع مدل‌های مو؛ مهارت دارند. در این مقاله برخی از روش‌هایی که جهت جلوگیری از بروز موخوره موثر می‌باشد؛ ذکر شده است. چنان‌چه با وجود تمام مراقبت‌ها؛ موهای شما دچار موخوره شد جهت کوتاهی مو اهواز بهتر است به خانم مریم گلستانی مراجعه کنید. موخوره گیری در مرکز خانم گلستانی انجام می‌شود.

 

 

کوتاهی مو 

 

دستگاه موخوره گیری در بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز

اگر شما جز آن دسته از دخترانی هستید که علاقمند به کوتاه کردن موی خود هستید؛ می‌توانید به بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز مراجعه کنید. این مرکز علاوه بر کوتاهی مو در مدل‌های مختلف؛ موخوره گیری را با دستگاه در مدت زمان کوتاهی انجام می‌دهد. کیفیت کار مرکز کوتاهی مو اهواز بسیار بالا می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به پیج کاری خانم مریم گلستانی در اینستاگرام با انواع خدمات این مرکز بیشتر آشنا شوید.

 

یکی از شیوه‌های مقابله با موخوره دستگاه موخوره گیری می‌باشد. افرادی که موهایشان دارای موخوره می‌باشد؛ دیگر نگران موخوره‌ها نباشند. شما می‌توانید با بهترین مرکز کوتاهی مو در اهواز ارتباط برقرار کنید و جهت از بین بردن موخوره‌ها اقدام کنید. این دستگاه برای موهای بلند و کوتاه کاربرد دارد. استفاده از این دستگاه می‌تواند موخوره موهای شما را از بین برده و شادابی و لطافت را به موهای شما هدیه کند. لازم به ذکر است اگر قصد دارید؛ نسبت به موخوره گیری اقدام کنید؛ حتما قبل از شروع کار موهای خود را بشویید و کاملا خشک کنید.

 

به دلیل ظاهر ساده دستگاه موخوره گیری؛ شاید برخی افراد تصور کنند کار با این دستگاه نیازی به مهارت ندارد. در صورتی‌که اگر فردی فاقد تخصص و مهارت باشد؛ ممکن است حین استفاده از دستگاه موخوره گیری به موهای خود آسیب بزند. بنابراین جهت موخوره گیری مراجعه به بهترین مرکز کوتاهی مو در اهواز بهترین گزینه می‌باشد.

 

 

کوتاهی مو اهواز

 

کوتاهی مو و فرم صورت

کوتاهی مو دارای مدل‌های متنوعی می‌باشد. در کوتاه کردن مو توجه به فرم صورت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. جهت کوتاهی مو انتخاب مدل؛ نقش مستقیمی با زیبایی چهره و صورت دارد. بنابراین لازم است مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت شما از نظر لاغری؛ چاقی؛ بیضی؛ مربع و مستطیلی همخوانی داشته باشد. سن و سال و جنس موها نیز از عواملی هستند که در کوتاهی مو تاثیر گذار می‌باشند.

 

در برخی از چهره‌ها رنگ مو می‌تواند  در زیباتر شدن کوتاهی مو نقش موثری داشته باشد.معمولا بهترین و زیباترین مدل کوتاهی مو برای بانوان و دختران مدل‌هایی هستند که در بالای سر؛ موها پرپشت‌تر کوتاه شوند. همچنین در قسمت چانه و گونه‌ها کم‌پشت‌تر شدن موها چهره را زیباتر می‌کند.  

 

گاهی ممکن است شما از یک مدل موی کوتاه خوشتان بیاید؛ اما آن مدل هیچ هماهنگی با فرم صورت شما نداشته باشد. بنابراین برای انتخاب مدل مویی که چهره شما را زیباتر کند؛ حتما با آرایشگر خود مشورت کنید.


 افرادی که دارای صورتی کشیده ( مستطیلی ) هستند؛ بهتر است در اطراف چانه موها خالی نشوند. اگر موهای قسمت چانه کوتاه و خالی شوند؛ در زیبایی چهره تاثیر منفی می‌گذارد و صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهد.
 افرادی که دارای صورت گرد هستند؛ بهترین گزینه برای آن‌ها کوتاهی مو تا روی شانه می‌باشد. این مدل در کشیده‌تر شدن صورت این افراد موثر می‌باشد.

 

 

سوالات متداول
 آیا مدل های کوتاهی مو به من میاد؟
 - میتوان گفت که بله. زیرا بر اساس شکل صورت شما، مدل های متفاوتی هست که قابل استفاده می باشد.
 
 آیا نگهداری از کوتاهی مو سخت است؟
 - خیر، فقط باید به نکات گفته شده در مقاله که عوامل بر ایجاد موخوره هستند، توجه کنید.
 
 
 
مطالب مرتبط

معرفی بهترین مرکز کوتاهی مو اهواز

 بهترین مدل کوتاهی مو برای انواع موها

 

 

 

فیلم های مرتبط

 

کوتاهی مو 

کوتاهی مو مدل پیلکسی

 

 

اینستاگرام خانم گلستانی

hair_maryamgolestani

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: