شنبه 29 تیر 1398 - 18:59:41

آموزش هاشور فیبروز

 

هاشور ابرو به روش فیبروز

معرفی یکی از بهترین پیگمنت آرتیست های تهران

 

آموزش هاشور فیبروز

آموزش هاشور فیبروز علیپور


فیبروز ابرو، روشی نیمه دائمی برای آرایش ابروها است که طی آن از فرآیند طراحی هاشور و سایه به کار گرفته می شود. این عمل به صورت دستی و با استفاده از سوزن های یکبار مصرف صورت می گیرد و به دلیل آن که تزریق در لایه های سطحی پوست انجام می شود، درد و خونریزی زیادی را به همراه ندارد. همچنین از آن جایی که طراحی هاشور ابرو به صورت نامنظم و با خطوط ریز انجام می شود، فرم زیبا و طبیعی را برای ابروها به ارمغان خواهد آورد.
طراحی ابرو در روش فیبروز بر اساس فرم کلی صورت فرد و اجزای آن شکل می گیرد و این موضوع بدان معنی است که مشتری هیچ نقشی در تصمیم گیری مدل آن نخواهد داشت. بلکه درستی انجام این عمل و رضایت از نتیجه کار کاملا به تخصص و حرفه تاتو کار بستگی دارد. معمولا در طراحی ابرو به روش فیبروز از قانون نسبت طلایی استفاده می شود که در آن نسبت اجزای مختلف بدن که بیشترین هماهنگی با هم دارند را عدد 1.618 تعیین کرده اند.


مزایا و معایب فیبروز ابرو


می توان فیبروز ابرو را حتی بدون تزریق جوهر در سراسر قاب ابرو نیز نسبت به قرینه سازی آن ها اقدام کرد. با ایجاد تارهای ظریف مو در لا به لای ابروها می توان حالت پرپشتی به آن ها داد. از آن جایی که انجام هاشور ابرو به روش فیبروز به صورت دستی صورت می گیرد، میزان دقت در عملکرد تا حد قابل توجهی افزایش می یابد. همچنین به دلیل تزریق جوهر در بافت ابتدایی پوست، امکان پاک کردن تاتو و تغییر مدل آن راحت تر بوده و درد و خونریزی کمتری را به دنبال خواهد داشت.
متاسفانه چنانچه قبلا از روش تاتو معمولی برای طراحی ابرو استفاده شده باشد، امکان انجام فیبروز وجود نخواهد داشت. به عبارت دیگر، فیبروز در افرادی قابل اجرا است که پیش از آن نسبت به انجام هیچ یک از متدهای تاتو اقدامی نکرده باشند.


رنگ فیبروز


رنگ های مورد استفاده در تکنیک فیبروز از مواد معدنی ساخته شده اند که فاقد هر گونه فلزات سنگین نظیر سرب هستند و به راحتی جذب پوست می شوند. این موضوع تاثیر به سزایی در طبیعی جلوه دادن ابروها داشته و پس از گذشت مدت زمانی، ته رنگ قرمز از خود به جای نمی گذارند. تاکنون پنج نسل از رنگ های فیبروز تولید و روانه بازار شده است که در حال حاضر دسترسی به نسل سه و پنج میسر است. در ادامه به بررسی رنگ های فیبروز ابرو خواهیم پرداخت. نسل سوم از رنگ های فیبروز که با نام SUP شناخته می شود، در اندازه 10 میل تولید شده و جهت استفاده در روش دستی میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مفید واقع می شود. این رنگ ها دارای پنج سری هستند. جدیدترین نسل از رنگ های فیبروز نیز SUPE نام دارد که در اندازه 5 میل موجود بوده و برای روش میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ ها نسبت به سری قبل از کیفیت و ماندگاری بالاتری برخوردارند. علاوه بر این، به دلیل آن که در ساخت آن از الکل استفاده نشده است، دچار ریزش نمی شود.

 

هاشور ابرو

مرکز هاشور ابرو ایران اسکالپ


افزایش ماندگاری هاشور فیبروز


ماندگاری هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز به عوامل بسیاری بستگی دارد که رعایت آن ماندگاری این روش تاتو را حتی تا سه سال افزایش خواهد داد. با رعایت نکاتی که در ادامه به بیان آن ها خواهیم پرداخت، ماندگاری هاشور ابرو خود را به راحتی تا 3 سال نیز افزایش دهید.

عمق هاشور ابرو

این نوع هاشور به وسیله قلم دستی میکروبلیدینگ انجام می شود؛ بدین معنی که هر چه تاتوکار هاشور را در عمق بیشتری از پوست بزند، ماندگاری آن افرایش می یابد و هر چه عمق آن کمتر باشد، ماندگاری نیز کاهش خواهد یافت.

نوع پوست

یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو، نوع پوست مشتری است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری ابرو کمتر خواهد بود. بهتر است قبل از انجام میکرو فیبروز، اسکراپ صورت انجام دهید تا ماندگاری آن افزایش یابد.

تغییر هورمون های بدن

دوران پریودی، بارداری و شیردهی از جمله دورانی است که هورمون های بدن تغییر یافته و بر ماندگاری هاشور ابرو تاثیر بسیاری می گذارند. به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا زمان اتمام دوره های فوق صبر کرده و سپس نسبت به انجام فیبروز اقدام کنید.

 

اگر برای آموزش هاشور فیبروز به دنبال یک پیگمنت آرتیست حرفه ای هستید، پیشنهاد سایت رژلب به شما سرکار خانم نرگس علیپور است.

 

خدمات مرکز میکروپیگمنتیشن نرگس علیپور1- اصلاح شکل ابروها  و قرینه سازی با تکنیک های هاشور ابرو،سایه ابرو و...
2- خط چشم دایمی و خط مژه برای تقویت مژه های کم پشت از طریق هاشور مژه
3- اصلاح فرم لبها، برجسته سازی و بزرگ کردن لبها، بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی، متعادل سازی لب شکری ها
4- پاک کردن تاتو های قدیمی
5- تغییر رنگ تاتو های آبی و مشکی و قرمز به رنگهای قهوه ای روشن
6- از بین بردن جای بخیه روی پوست
7- از بین بردن لک، ماه گرفتگی و خال های روی پوست زیر نظر پزشک
8- از بین بردن جای شکستگی داخل ابرو و سر با تکنیک هاشور
9- از بین بردن حلقه های سیاه دور چشم و لب و هماهنگ سازی با رنگ پوست صورت

 


راه های برقراری ارتباط با مرکز هاشور ابرو ایران اسکالپ

 

جهت مشاوره و انجام خدمات با شماره  09122268648 تماس حاصل نمایید.


 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: