6 روز پیش - 14:45:27

میکاپ اسموکی شمال تهران

میکاپ اسموکی شمال تهران

میکاپ اسموکی زیبا و لایت در شمال تهران

برای بهره مندی از آرایش عروس باید نکات مهمی را مورد توجه قرار دهید. توجه داشته باشید که هر نوع میکاپی برای هر چهره ای مناسب نیست. گاهی رعایت نکردن اصول آرایش و عدم انتخاب صحیح میکاپ می تواند آرایش عروس را بسیار نامتعارف و نامطلوب نشان دهد. این در حالی است که بیشتر خانم ها تمایل دارند در شب عروسی همچون ماه در مرکز آسمان نمایان گردند و از نظر زیبایی و آرایش بر سایر مهمانان برتری داشته باشند. البته این موضوع کاملاً طبیعی است. قطعاً شگردهای آرایشی پیاده شده بر روی صورت عروس با آرایش سایر مهمانان متفاوت است و همین موضوع تفاوت چهره عروس را با دیگر خانم های مهمان موجب می گردد.
توجه داشته باشید که علی رغم تنوع میکاپ ها، سبک کاری آرایشگرها در چهره های مختلف یکسان است. بنابراین اگر آرایشگر عروس با آرایشگر چند نفر از مهمانان یکسان باشد، در این صورت می توان شباهت آرایش صورت را در میان آن ها احساس کرد. در چنین حالتی آرایش عروس تک نیست و این موضوع برای عروس خانم ها چندان خوشایند نمی باشد.
متاسفانه در بسیاری از مهمانی ها شاهد یک دست شدن برخی از میکاپ ها در میان خانواده، مهمانان و فامیل های دور و نزدیک عروس و داماد هستیم. در واقع آرایش عروس باید با سایر چهره ها و آرایش ها متفاوت باشد. عروس باید مرکز توجه باشد و آرایش چهره اش شباهت به دیگر چهره ها نداشته باشد.

 

 

هدیه صادق نیا مدرس و میکاپ آرتیست تخصصی عروس شمال تهران محدوده ولنجک

ساعت پاسخگویی 11 تا 19


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: