دومین مصاحبه گروه رژلب با سرکار خانم انوشه شفیعی مدیر آرایشگاه اسطوره

دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - 02:00:38

خانم انوشه شفیعی

مصاحبه با خانم انوشه شفیعی

خانم انوشه شفیعی، مدیر گروه هنری اسطوره و یکی از مدرسان قدیمی و برجسته در زمینه آرایش و پیرایش هستند، ایشان کلاس ها و همایش های زیادی را در تهران برگزار کرده اند و در دی ماه سال 1385 موفق به کسب رتبه در جشنواره الگوهای برتر مربیان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شده اند. خانم شفیعی سالهای زیادی شخصا در زمینه مواد،گریم و میکاپ و سایر خدمات آرایشی فعالیت داشته اند و با شروع فعالیت های آموزشی، کار خدمات خود را محدود به گریم و کار با مواد کرده و بیشتر بر آموزش و تدریس که مورد علاقه ایشان است، تمرکز داشته اند؛ در عین حال با گردآوری یک گروه حرفه ای در زمینه تاچ ابرو، هاشور ابرو، اکستنشن مو و مژه، کاشت ناخن، کوپ  و ... در گروه هنری اسطوره سعی کرده اند که رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم کنند. گروه رژلب در پی تقاضاهای مکرر، مراجعه کنندگان، هنرجویان و اعضای سایت مصاحبه ای را با خانم شفیعی انجام داده است و سوالاتی که بیشتر دوستان و هنرجویان از ایشان داشته اند را مطرح کرده و خانم شفیعی باصبر و خوش اخلاقی همیشگی خودشان به این سوالات جوابگو بوده اند. در ادامه متن مصاحبه با خانم شفیعی را می توانید مطالعه نمایید.

خانم شفیعی بسیاری از مخاطبان رژلب سوالاتی درباره گروه هنری اسطوره که تحت مدیریت شما است از ما  داشته اند لطفا درباره گروه هنری اسطوره و کادر فعال در این گروه برای ما توضیح دهید.

با سلام، از اینکه چهارمین سال همکاری با سایت رژلب را در بیست وچهارمین سال کاریم شروع میکنم بسیار خوشحال هستم. در این چهار سال از طریق سایت با دوستان بسیاری آشنا شدم و خدا را شاکرم که توانستم تعداد زیادی از خانمهای مستعد را وارد بازار کار کنم .و این فقط لطف خدا وند بوده که شامل حال من و تیم زحمتکشم در گروه هنری اسطوره شده است. در جواب سوال شما باید بگویم فعالیتهای گروه ما در سال های اخیر آموزش روشهای جدید اکستنشن مو، کاشت ناخن و تاچ ابرو بود و همچنین تتو کار و هاشور کار بسیار دلسوز و حرفه ای ما که 16 سال سابقه خدمات و اموزش را دارند و نیز کوپ ارتیست حرفه ای ما با آموزش شیک ترین کوپ های سال، مشغول فعالیت و خدمت رسانی هستند . در راستای رنگ و مش شخصا مشغول هستم و سعی ما استفاده از  روش های نوین و در عین حال ساده است که حد اقل آسیب دیدگی به مو را ایجاد کند

خانم شفیعی شما سالهاست که در زمینه کارهای آرایشی فعالیت میکنید و زمینه های مختلف کاری را تجربه کردید، سوال بسیاری از آرایشگران تازه کار از رژلب این است که در صورتی که در چند زمینه آرایشی استعداد دارند، در شروع کارشان در تمام زمینه ها فعالیت کنند یا یک زمینه تخصصی برای خودشان انتخاب کنند؟

به نظر من، اگر خانمی به همه موارد آرایش و پیرایش علاقمند است بهتر است در ابتدا دیپلم آرایش و پیرایش را بگیرد و بعد بهتر میتواند تصمیم بگیرد که کدام رشته را بیشتر دوست دارد و برایش کاربردی تر است اما اگر تمایل به یک رشته دارند میتوانند در همان بدو کار شروع به آموزش دیدن کنند و به طور تخصصی یک رشته را دنبال نمایند؛ اما تجربه به من نشان داده است، اشخاصی که به کلیت موارد آرایشی و پیرایشی اشراف دارند، هم در مدیریت سالن مقتدرانه تر عمل میکنند و هم این که در صورتی که یکی از پرسنل سالن بر حسب اتفاق نتواند به موقع در سالن حضور یابد مدیر آرایشگاه توانمندی انجام خدمات را خواهد داشت، به طور مثال اگر عروس کار، کار میکاپ را به اتمام رسانده باشد و شنیون کار نتواند به موقع حضور یابد مدیر سالن خود توان داشته باشد شنیون عروس را انجام دهد و مشکلی پیش نیاید.

 

جهت تماشای نمونه کارهای گروه هنری اسطوره کلیک کنید.

 

متاسفانه بسیاری از هنرجویان و مخاطبان رژلب از کلاسهایی گله مند هستند که بار علمی لازم برای آموزش به خانم های هنرمند را ندارند، از نظر شما کلاسهای استاندارد دارای چه ویژگی هایی هستند؟

متاسفانه چیزی که خودم زیاد با آن مواجه شده ام این است که اکثر هنرجویانی که به ما مراجعه میکنند در شهر یا محل خود  دوره دیده ا ند اما اذعان می کنند که اصلا آموزش خوبی ندیده ا ند. درست است که هزینه جایگزین میشود اما زمان و عمر از دست رفته قابل جبران نیست لذا باید در انتخاب مدرس دقت نظر بیشتری صورت گیرد . به طور اجمالی میتوانم بگویم که هر آرایشگری نمیتواند یک مدرس باشد، ولو اینکه پر سابقه باشد و کارش بسیار عالی باشد زیرا آموزش دادن و انتقال لم خاصی دارد و اگر خانمی کارهای خدماتیش بسیار عالی است، دلیل خوبی برای انتخاب آن شخص بعنوان یک مدرس نیست زیرا در امر آموزش، هم باید، کار خوب باشد و هم، قدرت انتقال عالی باشد و هم، تجربه کافی برای آموزش دادن را داشته باشد، چه بسا یک انتخاب صحیح و به جا می تواند شخص را به اوج نقطه موفقیت سوق دهد. نکته ای که همیشه شعار من بوده و هست این است که "تنها این مهم نیست که یک مدرس کار خودش خوب باشد قدرت انتقال چه بسا مهم تر از یک کار خوب است". پس در انتخاب یک مدرس مسئول و وظیفه شناس باید دقت نظر داشت .و توصیه ای که به همه همکاران عزیز و زحمتکشم دارم این است که رقابت همیشه با رفاقت زیباتر است .

بسیاری از خانم تصور میکنند که وقتی دوره ای را گذرانده اند، سالها با همان اطلاعاتی که در آن دوره آموزش دیده اند می توانند، کار کنند، با توجه به اینکه خودتان جدیدا در یک دوره گریم شرکت کردین، لطفا از لزوم به روزرسانی اطلاعات برای دوستان ما صحبت کنید.

بسیاری از خانم ها تصور می کنند تنها شرکت در یک کلاس آموزشی برای شروع کار کافی است، باید بگویم که به هر حال هر کسی باید از جایی شروع به کار کند اما بنظر من در بدو شروع بکار بهتر است یکسال حد اقل، در یک سالن برای کسب تجربه بیشتر، در کنار یک استاد کار، تجربه کسب نماید و با اعتماد به نفس بیشتری به استقلال کاری برسد و چون تنوع در کار ما بسیار زیاد است و هر روز تکنیکها و مدلهای جدید جا یگزین میشود، باید همیشه به روز بوده تا بهتر بتوانیم جلب نظر مشتریان و هنرجویان را بنماییم؛ خود من با توجه به اینکه بیست و اندی سال است مشغول آموزش هستم همچنان در صدد یادگیری هستم و خوشبختانه با دوره گریم جدیدی که گذراندم به طور تقریبی نزدیک به دویست نفر را آموزش دادم و این تکنیک های جدید مورد توجه بسیاری از همکارانم واقع شده و در ارتقا دادن سطح کیفی کارشان موثر بوده است.

قبل از پرسش آخر اگر خودتان حرفی و یا صحبتی با مخاطبان و هنرجویان دارید، لطفا بفرمایید.

خیلی از عزیزان که در کلاس های گروهی من شرکت می کنند، برایشان سوال بود که آیا من در رابطه با شنیون هم مهارت دارم؟ در اینجا باید به این نکته اشاره کنم که رشته اول من در کار آرایش شنیون بود، ولی اطلاعاتی را که در رابطه با کار با مواد ارائه دادم با استقبال زیادی مواجه شد و دوستان بیشتر من را مواد کار میدانند.

در آخر لطفا در مورد نحوه اطلاع دوستان از کلاسهای گروه اسطوره و زمانهای برگزاری کلاسها اطلاعاتی در اختیار  مخاطبان ما قرار دهید.

کلاسهای گروهی ما از طریق سایت رژلب اعلام میشود و ما همیشه سه نوع کلاس داریم خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی و علاقمندان به کلاسهای گروهی ماه مبارک رمضان میتوانند از همین الان اقدام نمایند و با مشاورین من تماس بگیرند و کلاس های خصوصی هم که همیشه برقرار است و برای آرایشگران کلاسهای نیمه خصوصی با قیمتهای بسیار مناسب داریم تا هر فرد با هر بودجه ای بتواند از کار گروه ما بهره مند گردد در انتها برای همه همکارانم آرزوی سلامتی توام با آرامش را دارم.

 

با تشکر ویژه از سرکار خانم انوشه شفیعی برای وقتی که در اختیار گروه رژلب قرار داده اند.

برای مشاهده و خواندن مصاحبه اول خانم شفیعی اینجا را کلیک کنید.

 

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (11)

چهارشنبه 15 شهریور 1396 - 17:27:09
سلام خانم شفیعی کارتون عالیه ویدیو هم دارید
سلام خانم شفیعی مثل همیشه هر روز بهتر از دیروز . براتون آرزوی بهترینها رو دارم امیدوارم بتونم با شما همکاری خوبی و داشته باشم . همیشه بدرخشید .
سلام خانم شفیعی جان خیلی خوشحالم که با شما و کاراتون آشنا شدم و امیدوارم بتونم با شما همکاری داشته باشم . شما همیشه و همیشه عالی هستید و براتون آرزوی بهترینها رو دارم . شما همیشه بهترینها رو آموزش میدید . همیشه بدرخشید .
سلام انشاالله دیویدی ههم میزنم ممنون از دوستان در طالقان فریبا جان و اقای زیارانی و همسر محترمشون با تلفن موبایلم تماس بگیرید
سه شنبه 14 مهر 1394 - 00:12:53
سلام ,باتشکر فراوان از اموزشهای خوبتون,خانم شفیعی اموزشهاتون سی دی یا دی وی دی هم دارن چطوری میتونم تهیه کنم؟و اگر امکانش هست در مورد تکنیک پتینه ,گوماژ و الفا بتیکالهم اموزش بزارید یا توضیحی مختصر دهید ,ممنون میشم
سلام خانم شفیعی من و خانمم خیلی از کارهاتون خوشمون اومده منم شفیعی هستم خانمم ارایشگره امکانش هست حضوری ببینیمتون از بچه های طالقان هستیم البته شهرک زیاران
باسلام میخواستم بدونم چرا اسم سالن ماازلیست آرایشگرها برداشته شده؟ درضمن امروزکلاستون عالی بود .
تکنیک های جدید رو به خوبی بلدید و آموزش میدید سپاسگذارم.از تکنیک هیدراتکسچر که در کلاستون آموزش دیدم بسیار راضی بودم و سطح کاریم رو بالا برد.موفق باشید.
پنجشنبه 07 خرداد 1394 - 21:42:15
خانم شفیعی تو رو خدا اگر کتاب دارید به مامعرفی کنید . منظورم کتاب کار با مواد هستش . و اینکه بگید چطور میتونیم تحویل بگیریم ازتون ؟ برای شهرستانی ها تو رو خدا یه راه حلی اینجاد کنید .
پنجشنبه 07 خرداد 1394 - 21:39:34
سلام . خوبید ؟
کاش قیمت کلاسها رو هم میگفتین
مخصوصا برای ما شهرستانی ها ک واقعا سخت هستش که بخوایم یه مربی خوب پیدا کنیم . راستش هر هزینه ای میدیم که چیز بهتری یادبگیریم احساس میکنیم مربی کم کاری میکنه یا تعمدا خیلی چیزها رو نمیگه .
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: