مربی رشته آرایش و پیرایش

دوشنبه 19 بهمن 1394 - 14:03:54

مصاحبه با مربی رشته آرایشگری

 خانم انوشه شفیعی مدیریت سالن زیبایی اسطوره

آرایشگر معروف

خانم انوشه شفیعی و تیم سالن زیبایی اسطوره

گفتگویی با خانم انوشه شفیعی مدیریت سالن زیبایی اسطوره

گزارشگر رژلب سالروز تولد خانم شفیعی را بهانه ای قرار داد تا به سالن زیبایی اسطوره رفته و از فعالیت های جدید خانم شفیعی و تیمشان برای شما خبر کوتاهی بگیرد.

گزارشگر رژلب: در مصاحبه های قبلی تا حدودی بیوگرافی و رزومه کاری خانم انوشه شفیعی را به عنوان یک مدرس فعال در رشته آرایش و پیرایش برایتان شرح داده بودم اما امروز 1394/11/15 که تولد ایشان بود متوجه شدم دقیقا 24 سال پیش ایشان اولین گام های کوچک موفقیت خود را برداشته بودند و با پول هایی که به عنوان کادو تولد برایشان مانده بود خود را در آموزشگاه آرایشگری ثبت نام می کنند و از همان جا به این رشته نه فقط به عنوان یک هنر بلکه به عنوان یک شغل جدی و یک هدف سخت اما دستیافتنی نگاه می کنند قطعا برای  علاقه مندان رشته آرایش و پیرایش  خواندن مصاحبه های قبلی خانم انوشه شفیعی خالی از لطف نیست تا کسانی که می خواهند پا در این حرفه بگذارند با فراز و نشیب ها و رموز موفقیت حرفه آرایشگری آشنا شوند.

بیوگرافی و رزومه کاری خانم انوشه شفیعی

 

enlightened در سال 94 چه فعالیت هایی داشتید؟

به صورت کلی در سال 94 همایش های آموزشی و کلاس های گروهی و خصوصی زیادی را به خصوص در رشته کاربا مواد و شینیون داشته ام. و جمعا  در سال 94 تا الان 1500 هنرجو داشته ام.

یک همایش تخصصی رنگ و مش با 200 نفر شرکت کننده داشتیم که اسپانسر این همایش تخصصی رنگ مو شرکت اپل بود.شرکت اپل وارد کننده رنگ مو های سوپر کراتینه گیاهی است.

در مبحث رنگ و مش در امسال بیشتر به آموزش تکنیک های جدید رنگ مو کهکشانی ،رنگ مو فانتزی و تکنیک های رنگ مو آمبره و سامبره پرداختم.

enlightenedبیشتر سوالات متداول و اشکالات هنرجویان رنگ و مش در چه زمینه ای است؟

بیشتر ابهامات هنرجویان رنگ و مش با کارعملی و تمرین برطرف می شود اما اشکالی که در اکثر هنرجویان کاربامواد مطرح است ،عدم آگاهی از نحوه استفاده از محصولات مختلف جهت روشن کردن مو بدون اینکه به سلامت مو آسیبی برساند و البته به پایه مو دلخواه برسند.

نکته دیگری که  هنرجویان رنگ و مش را دچار مشکل می کند تمیز درنیاوردن رنگ مو به خصوص در روش رنگ مو آمبره و سامبره و یا مشکل تلفیق رنگ مو ها در روش های فانتزی و رنگ مو کهکشانی است که سعی کردم با تولید و ارائه ابزار های مناسب رنگ مو به اجرای صحیح و دقیق رنگ و مش کمک کنم.

ابزار دیسک 

به وسیله ابزار دیسک میتوانیم به راحتی تکنیک های آمبره ،سامبره...را انجام دهیم و مطمئن  باشیم مشتریان از دیدن این روش و سبک نوین جذب شده و سالن های زیبایی مملو از مشتری خواهد شد.
تکنیک جدیدی برای رنگ مو آمبره در کشورهای دیگر ابداع شده که باید مشتری سر را از گردن خم کرده و موها از پشت گردن روی میز قرار میگیرد ورنگ مو آمبره انجام میگردد. ولی معایبی را در بر دارد زیرا ممکن است همزمان چند مشتری خواهان رنگ مو آمبره باشند و این روش به تعداد زیادی میز نیاز دارد خصوصا  اینکه گردن مشتری مدت زیادی به عقب خم بوده و بسیار سخت رنگ مو انجام میشود.

ابزار دیسک رنگ مو

ابزار رنگ مو دیسک

ابزار فانل

ابزار فانل هم در اجرای تکنیک رنگ مو های فانتزی و جدید برای موهای بلند بسیار کاربردی است.

ابزار رنگ کردن مو بلند

ابزار فانل مخصوص رنگ کردن مو بلند

enlightenedخاطرات تلخ و شیرین سال 94

خداروشکر خاطرات شیرین سال 94 بسیار بود. آشنایی با هنرجویان و دوستان جدید. کامنت ها و پیام های بسیار مثبت و زیبا کاربران و بیننده ها که هر بار پس از پخش ویدئو های آموزشی ام در سایت رژلب دریافت می کردم . 

و اما خاطره بد اینکه  در امسال افرادی از اسم و نمونه کارهای  بنده سوء استفاده کردند و برای کسب مشتری بیشتر سعی کردند اسم و وجهه کاری بنده را خراب کنند.دوست دارم از همین جا اعلام کنم که بنده با هیچ آکادمی آموزشی کار نمیکنم و کلیه برنامه های آموزشی و همایش ها یم را شخصا اجرا می کنم.

از طریق شماره 09123209333 با گروه هنری اسطوره و سرکار خانم شفیعی در ارتباط باشید

 

 

فیلم آموزش رنگ کردن مو

فیلم آموزش رنگ مو

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (7)

مرسی از شما خانم شفیعی..بابت کلاس گروهیتون..من 12 سال مواد کار بودم ولی عیب های زیادی داشتم که فقط در کلاس شما به عیب هام پی بردم و طرز صحیح کار رو یاد گرفتم.. دعاگوی شما هستم
جمعه 07 آبان 1395 - 16:32:29
سلام برای تهیه ابزار ها میتونید با شماره 09123209333 تماس بگیرید و سفارشتون رو اعلام کنید.
پنجشنبه 06 آبان 1395 - 19:10:05
سلام خانم شفیعی عزیز من ابزار دیسک میخواستم از کجا میتونم تهیه کنم ؟
سلام سرو ناز عزیز با ما تماس بگیرید راهنمایی کنیم
با سلام خدمت خانم جاجرودی عزیز متاسفانه افراد سود جو از نام من استفاده میکنند ازتون خواهش میکنم با من تماس بگیرید تا بدونم از طرف چه کسی دعوت شده بودید 09123209333 تلفن مستقیم من است .واقعا متاسفم براشون و حتماپیگیری قضایی خواهم نمود
چه جالب خاطره بد شما خاطره بد ما هم هست یک کلاسی را با دوستامون شرکت کردیم و از زنجان با کلی مشکل و بستن سالن اومدیم تهران ولی شما مدرس نبودید گفتند که شما کاری براتون پیش اومده. و خانمی که اومده بود برای رنگ و مش واقعا هیچی بلد نبود خلاصه اینکه ما کلی حرص خوردیم و ناراحت شدیم و ببخشید که ما زود قضاوت کردیم و گفتیم خانم شفیعی اینقدر که تعریفشو می کنن چقدر بد قول و .... حلالمون کنید.اگر زودتر می دیدم این سایتو و می دونستم حتما با خودتون مستقیم کلاس بر می داشتم
سلام این ابزار رنگ مو را برای شهرستان یزد از کجا باید تهیه کنیم
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: