آموزش تصویری کاشت ناخن پا

پنجشنبه 19 بهمن 1396 - 09:02:54

کاشت ناخن پا در 4 مرحله 

آموزش مرحله به مرحله کاشت ناخن پا

 

مراحل کاشت ناخن پا

کاشت و دیزاین ناخن پا

 

 

 

اهمیت کاشت ناخن پا

علاوه بر این که داشتن ناخن های زیبای دست اهمیت دارد، برای بسیاری از افراد داشتن ناخن های زیبای پا نیز به همان اندازه مهم بوده و به همین دلیل نیز کاشت ناخن پا نیز این روزها رواج پیدا کرده است. متاسفانه به دلیل مراقبت نادرست و یا عدم رسیدگی کافی ناخن ها، ناخن های پای بسیاری از افراد در وضعیت مناسبی نیستند و حتی گاهی اوقات نیز ناخن های شست پا می افتند و همین موضوع کار کاشت ناخن پا را دشوارتر می کند. در این مقاله از سایت آرایشگری رژلب، با آموزش کاشت ناخن پا همراه هستید.


در این جا کاشت ناخن برای فردی انجام شده که به دلایلی ناخن شست پای خود را از دست داده و به دنبال روشی برای جایگزینی ناخن و زیباتر نشان دادن آن است. 
برای شروع کار بقیه ناخن های کوچک تر پا مرتب شده و برای آماده سازی برای کاشت ناخن، روی آن ها بیس کُت OPI زده شده است. سپس کمی صبر میکنیم تا بیس کُت به خوبی خشک شود.

 

 

آموزش مراحل کاشت ناخن پا

کاشت انگشت شست پا

 

 

مراحل کاشت ناخن شست پا

 

مرحله اول کاشت ناخن شست پا


ابتدا باید از سالم بودن پوست زیر ناخن و روی انگشت مشتری خود اطمینان حاصل کنید. زیرا قرار است ترکیب آکریلیک را به طور مستقیم روی پوست بزنید و به همین دلیل نیز باید به سلامت ناخن اهمیت بیشتری بدهید. پس از این که از سالم بودن پوست مطمئن شدید، با کمک اسکراب و کمی الکل پوست را تمیز کرده و آماده کاشت ناخن کنید.

 

مرحله دوم کاشت ناخن شست پا

ترکیب آکریلیک خود را آماده کرده و پس از جدا کردن یک تکه توپی شکل بزرگ، آن را روی بستر ناخن بزنید به گونه ای که فواصل و منافذ خالی ناخن به خوبی پر شود. در صورت نیاز می توانید مقدار بیشتری از ترکیب آکریلیک خود را روی ناخن بزنید تا بتوانید آن را به خوبی تا لبه های ناخن کشیده و لبه های ناخن را هم شکل دهید. فراموش نکنید که برای حالت دادن به آکریلیک باید آن را کشیده و در صورت لزوم با ضربات آهسته براش روی ناخن، مواد را بهتر جذب پوست کنید.

 

مرحله سوم کاشت ناخن شست پا

پس از خشک شدن ترکیب آکریلیک روی انگشت، باید آن را سوهان کشیده و به اندازه و شکل دلخواه درآورید. به علاوه بهتر است کمی پوست ناخن را عقب برانید تا پوست مشتری تان آسیب نبیند. برای سوهان کشیدن ناخن، بهتر است لبه های سوهان را به خوبی تیز کنید تا نتیجه کار بهتر شود. لبه های ناخن آکریلیک را به آرامی با سوهان شکل دهید؛ به گونه ای که آکریلیک خشک شده از روی پوست کنده نشود. پس از لبه ها، سطح ناخن را هم فراموش نکنید و روی ناخن، یک حالت منحنی شکل طبیعی به وجود آورید. در نهایت نیز با بافر کار خود را تمیز کرده و سطح ناخن را صاف و صیقلی کنید.

 

مرحله چهارم کاشت ناخن شست پا

پس از این که فرآیند کاشت ناخن پا تمام شد، نوبت به طراحی آن می رسد. برای این کار می توانید کمی روغن کوتیکل روی ناخن و پوست اطراف آن  بزنید تا پوست اطراف ناخن مرطوب شده و رطوبت بیشتری به دست آورد. سپس می توانید با آکریلیک سفید روی ناخن را به صورت فرنچ در آورده و یا در صورتی که مشتری می خواهد، ناخن ها را به رنگ ها و طرح های مختلف درآورید. البته در صورتی که مشتری به دنبال فرنچ ناخن ها بود، بهتر است این کار را روی تمام ناخن ها انجام داده و علاوه بر ناخن شست همه ناخن های پا را به این مدل طراحی کنید.

 

 

مطالب مرتبط با کاشت ناخن:

آموزش مرحله به مرحله کاشت ناخن آکریلیک

آموزش کاشت ناخن بیبی بومر

مراحل کاشت ناخن پودری

آموزش کاشت ناخن آکواریوم

 

 

فیلم آموزش کاشت ناخن

آموزش مرحله به مرحله کاشت ناخن

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک  سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


فیلم های مرتبط
آموزش جدیدترین طراحی ناخن با نگین و زنجیررا در این فیلم مشاهده می کنید.
موارد آموزشی کاشت ناخن :
کاشت ناخن پودر،کاشت ناخن میکس،کاشت ناخن ژل،کاشت ناخن گریم،
کاشت ناخن فرمر،کاشت ناخن بیبی بومر،
کاشت ناخن استناد گلاس،کاشت ناخن موزاییکی ،ساخت و کاربرد لیکویید رنگی ،کاشت فرنچ دایم،کاشت مرمریت و آموزش دیزاین دایم ناخن،
چندین دیزاین با ابزار و آموزش کراتین ناخن طبیعی
 
برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید :
09126239158

آموزش طراحی ناخن جدید

در این فیلم آموزش کاشت ناخن گریم از آموزشگاه آرایشگری ویونا را می بینید.کاشت ناخن گریم ویژه افرادی است که صدف ناخن خودشان فرم قشنگی ندارد و نیاز است با کاشت ناخن فرم صدف ناخن تغییر کند به خصوص ناخن هایی که سربالا رشد می کنند
جهت شرکت در کلاس های کاشت ناخن با شماره 77439936 تماس بگیرید.

فیلم آموزش کاشت ناخن گریم

در این فیلم شما رابا آموزش کاشت ناخن به روش بیبی بومر یا آمبره آشنا میکنیم این روش یکی از زیر شاخه های کاشت گریم میباشد که تمام نقص های صدف ناخن گرفته شده و سپس کاشت انجام میشود.جهت مشاوره و ثبت نام آموزش با گروه بحری  با شماره های 09367007399-09373302527 تماس بگیرید.

کاشت ناخن بیبی بومر

ویدئو آموزش تبدیل کاشت ناخن ساده به کاشت ناخن گریم در زمان ترمیم ناخن
مقایسه انواع کاشت ناخن ‌ها با هم
کاشت ناخن پودری کاشتی است که 80 درصد در کل ایران انجام می‌شود.کاشت‌ ناخن های ژله‌ای 15درصد و کاشت‌ ناخن های دیگر تنها 5 درصد مخاطب دارند. کاشت ناخن پودری کاشت مادر است و اکثرا با کاشت‌ ناخن های دیگر ترکیب می‌شود و دوام بیشتری دارد.البته دوام هر کاشت ناخن به نحوه و نوع اجرای آن نیز بستگی دارد.
کاشت ناخن ژله‌ای کاشت ناخن زیبایی است که در مناطق شرجی دوام بیشتری دارد اما اگر مواد کاشت ناخن مطلوب و مناسب باشد در هر هوایی چه خشک و چه شرجی تا یک ماه دوام می‌آورد. کاشت ناخن ‌های دیگر هم ترکیبی است یا با مواد مختلف و شیوه‌های متفاوت  مثل کاشت ناخن دیپینگ، کاشت ناخن سیلک یا کاشت ناخن فیبری انجام می‌شود.
جهت مشاوره و ثبت نام دوره های کاشت و طراحی ناخن با سالن زیبایی بانو شفیعی تماس بگیرید 09123961009----02144950824---02144950825

ترمیم ناخن

این ویدئو مخصوص اون دسته از دوستانی ست، که از سایت رژ لب، درخواست آموزش کاشت اکریلیک را داشتن امیدوارم نهایت استفاده را ببرند,برای آموزشهای بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید

آموزش کاشت ناخن اکریلیک

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: