درمان فوری جوش سرسیاه

یکشنبه 19 فروردین 1397 - 16:35:33

از بین بردن جوش های سرسیاه 
چگونه جوش سر سیاه را از بین ببریم؟

درمان جوش سرسیاه

 

 جوش سرسیاه

جوش سر سیاه روی بینی زیبایی پوست  بینی را از بین می برد. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای درمان جوش سرسیاه هستند. اما متاسفانه بسیاری از مواد موجود در بازار جوش سر سیاه را به خوبی از بین نمیبرد و همیشه اثراتی از آن روی پوست باقی می ماند. به همین دلیل در این مقاله از سایت آرایشی رژلب،  درمان فوری جوش سرسیاه با استفاده از هیدروژن پراکسید (اکسیدان) بررسی شده است.

 

علت جوش سرسیاه چیست؟

جوش های سر سیاه در زیر پوست، چربی هایی هستند که زیر منافذ پوست مسدود و اکسیده شده اند. این اکسیده شدن باعث قهوه ای شدن یا مشکی شدن رنگ سر این جوش ها میشود، به همین دلیل به آن ها جوش سر سیاه گفته می شود. امروزه محصولات مختلفی برای از بین بردن جوش سر سیاه در بازار وجود دارد که یکی از آن ها هیدروژن پراکسید است.

 

درمان فوری جوش سرسیاه 

جوش سرسیاه

 

درمان فوری جوش سرسیاه با هیدروژن پراکسید

هیدروژن پراکسید  به سادگی جوش های سر سیاه را از بین میبرد و زیبایی پوست را به آن باز می گرداند. تنها کاری که برای استفاده از این ماده باید انجام داد، این است که:


1. ابتدا با یک کلینزر ملایم صوت را شسته و هرگونه چربی اضافی را از روی آن پاک کنید. زیرا چربی ها و باکتری های موجود روی پوست از بین بردن جوش های سر سیاه را مشکل می کنند.
2. سپس قسمت هایی از پوست که روی آن، جوش سر سیاه وجود دارد را لایه برداری کنید. برای این کار می توان از اسکراب های شیمیایی یا طبیعی کمک گرفت. یک اسکراب طبیعی موثر برای انجام این ترکیب شکر و آب است که لایه رویی پوست را از بین برده و درمان فوری جوش سر سیاه را ساده تر می کند.
3. حال می توان از هیدروژن پراکسید استفاده کرد. برای این کار هیدروژن پراکسید 3% را روی کمی پنبه مالیده و سپس آن را به آرامی روی جوش سر سیاه فشار دهید. دقت داشته باشید که پنبه آغشته به این ماده به موی ابرو و سر برخورد نکند.
4. پوست خود را با جوجوبا، آووکادو یا روغن زیتون مرطوب کرده و وقتی که نم دار است، آن را ماساژ دهید. این کار رطوبت پوست را تامین می کند.

 

نکات مهم در درمان جوش سرسیاه

• هرگز از هیدروژن پراکسید برای لایه برداری پوستتان استفاده نکنید. زیرا این کار باعث حساسیت پوستی شده و لایه های بیش از اندازه ای از پوست را از بین می برد.
• در صورتی که نمی خواهید از هیدروژن پراکسید روی پوست خود استفاده کنید، می توانید به جای آن از لیمو ترش و آب لیمو ترش کمک گرفته و آن را روی جوش ها یا لکه های روی پوست بمالید.
• در صورت تمایل می توانید برای لایه برداری طبیعی پوست خود به جای شکر از نمک استفاده کنید. فراموش نکنید که شکر رطوبت هوا را گرفته و به پوست منتقل می کند، این در حالیست که نمک رطوبت پوست را می گیرد. پس اگر پوست چربی دارید، از نمک و اگر پوست خشکی دارید، از شکر استفاده کنید.
• مراقب باشید که پنبه آغشته به هیدروژن به پراکسید را به چشم ها  نمالید و اگر این اتفاق افتاد، به سرعت چشم ها را شستشو دهید زیرا هیدروژن پراکسید خطرات بسیاری برای چشم ها دارد.
• برای جلوگیری از به وجود آمدن جوش های سر سیاه هفته ای 1 یا دو بار لایه برداری کنید.
• همیشه صورت خود را با یک کلینزر طبیعی شستشو داده و با مرطوب کننده مناسب پوستتان، رطوبت آن را تامین کنید.

 

 

مطالب مرتبط با جوش سر سیاه:

تفاوت جوش سرسیاه و سر سفید و درمان آنها

از بین بردن جوش سرسیاه روی بینی

7 روش برای از بین رفتن جوش سر سیاه

ماسکهای طبیعی برای درمان جوش سر سیاه

جوش سر سیاه

درمان فوری جوش

درمان جوش

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد،
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این ویدئو، سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، پاکسازی  و درمان منافذ باز پوست چرب را  آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

درمان منافذ باز پوست چرب

در این ویدئو،  سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، پاکسازی پوست چرب و جوش دار را مرحله به مرحله آموزش می دهند.
 برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

پاکسازی پوست چرب و جوش دار

در این ویدئو، از آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، آموزش لیفتینگ پوست و درمان خط خنده  را مشاهده خواهید کرد برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ  و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

آموزش لیفتینگ صورت

در این فیلم علائم و نشانه های پوست چرب و روش مراقبت از پوست چرب آموزش داده می شود

نحوه مراقبت از پوست چرب

آموزش پاکسازی و جوانسازی پوست توسط دکتر رضایی مدیریت آموزشگاه  44017715-77801219های بهسیما

پاکسازی پوست

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: