روانشناسی رنگ رژ لب

یکشنبه 18 شهریور 1397 - 14:56:57

رنگ رژ شما در مورد شخصیتتان چه میگوید
شخصیت افراد را از روی رنگ رژ لب محبوبشان تشخیص دهید

رژ لب ماتتحقیقات صورت گرفنه نشان میدهد زنانی که بیشتر از رژ لب استفاده میکنند اعتماد به نفس بالاتری دارند. خانم هایی که از بالم لب استفاده میکنند موقعیت اجتماعی و شغلی بالاتری دارند و نسبت به خانم هایی که رژ لب نمیزنند در رتبه کاری بالاتری قرار دارند. برای آشنایی با روانشناسی رنگ رژلب این مقاله از سایت آرایشگری رژلب را دنبال کنید.

با توجه به تحقیقات جدید که در دانشگاه هاروارد انجام شده آرایش افراد به صورت ناخودآگاه بر قضاوت دیگران نسب به آنها اثر میکذارد و طبق این تحقیقات زنان با تیپ شخصیتی خاص به رنگ رژ های خاصی جذب میشودند که در ادامه میبینید.


 

رنگ رژ لب قرمز


زنانی که رژلب قرمز استفاده میکنند خلاق تر و جسوتر از سایر خانم ها هستند. این خانم ها تریجیح میدهند زمان خودر ابیشتر در خارج از خانه سپری کنندو حتی شب های تعطیل هم در منزل نمانند. به علاوه این خانم ها به ورزش و تناسب اندام هم اهمیت خاصی میدهند.

 

رنگ رژلب صورتی


افرادی که رژ لب صورتی را ترجیح میدهند اجتماعی تر و خوشرو تر از سایر  افراد هستند. صورتی رنگ قدرت است افرادی که در موضع قدرت هستند تمام طیف های رنگ صورتی را در لوازم آرایش خود دارند. دختر های جوان بیشتر به استفاده از رژ های صورتی پررنگ نر علاقه دارند در حالی که بالا رفتن سن تمایل افراد به استفاده از رژ های صورتی کمرنگ بیشتر میشود.

 

رنگ رژلب بنفش و کبود


خانم هایی که به رنگ های تیره از بادمجانی و جگری تا بنفش علاقه دارند عموما افراد مستقلی هستند که اعتماد به نفس بالایی دارند. خانم هایی که طیف های روشن تر بنفش را میپسندند خانه داری را به کار بیرون منزل ترجیح میدهند در حالی که هر چه این رنگ تیره تر میشود علایق خانم ها برعکس میشود. عموما خانم هایی که رز بنفش را میپسندند علاقه ای به خود نمایی و انتشار مداوم سلفی از خود ندارند.

 

رنگ رژلب

 

رنگ رژلب

 

 

رنگ رژ لب نود


این رژ لب ها عموما انتخاب خانم هایی است که شخصیت حمایتگری دارند این خانم ها ترجیح میدهند که در اولین قرار ها رژ لب نود استفاده کنند. این خانم ها بیشتر از بقیه رژ خود را تجدید میکنند و ترجیح میدهند که دیگران با شخصیت واقعی آن ها مواجه شوند.

 

سایر مطالب مرتبط با رژ لب

تفاوت لاک لب با رژ لب 

رژ لب مناسب پوست گندمی

راهنمای انتخاب رژ لب مناسب تناژ رنگ پوست

بهترین رنگ رژ لب برای محل کار

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


فیلم های مرتبط
در این ویدئو از سایت آرایشی رژلب، آموزش زدن رژلب در 8 مرحله مشاهده خواهید کرد

آموزش رژلب زدن

آموزش تصویری کشیدن خط چشم برای افراد مبتدی از سایت رژلب

آموزش کشیدن خط چشم

سال 96 با رژلب

سال 96 با رژلب

در آرایش های مدلینگ می توان در آرایش لبها تنوع بیشتری ایجاد کرد

آموزش زدن رژلب هفت رنگ

رژلب یک راهنمای زیبایی تمام عیاره برای بانوان تا بتوانند  بهترین اطلاعات را درباره سلامت و زیبایی خودشان بدست بیارند و حتی تجربه های خودتان را هم با سایر خانم ها به اشتراک بگذارن
شما می تونید با رژلب فیلم های آرایشی را رایگان ببینید،عکسها و مطالب خودتان را با سایر دوستانتوون به اشتراک بگذارید و از مطالب و مشاوره کارشناسان زیبایی استفاده کنید
از دو را شما می تونید به جمع خانواده بزرگ رژلب بپیوندید
1-در وب سایت آرایش رژلب عضو شوید
2-اپلیکیشن رژلب را دانلود کنید
اپلیکیشن رژلب را می توانید از بازار،پلی استور و اپ استور دانلود کنید
رژلب راهنمای زیبایی

سایت آرایشی

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "زیبا" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: